✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Flock is out

2005. gada 21. oktobrī, 8 komentāri

Es kādu laiku atpakaļ jau rakstīju par super duper puper über mega sociālo pārlūku Flock. Tad nu beidzot ir iznākusi developer preview versija. Pagaidām nekādas über priekšrocības nemanu. Tik tiešām. Lai rakstītu savā dienasgrāmatā no pārlūka interfeisa, ir izmantojami paplašinājumi. Lai organizētu grāmatzīmes ar del.icio.us palīdzību - arī ir pieejami paplašinājumi. Flickr integrāciju? Lūdzu - ir paplašinājumi. Pagaidām esmu apstulbis. Var jau būt, ka kādam ir nepieciešama šo servisu vēl ciešāka integrācija ar pārlūku, taču es tas neesmu.

Tā jau bija, ka ar neizpratni skatījos uz viņu drausmīgo lapu. Un neticēju, ka viss būs tik skaisti, kā pasakā. Protams, jāpagaida atsauksmes no citiem. Var jau būt, ka kaut ko esmu palaidis garām, sadomājies nezin ko, u.t.t.

Tad nu ķeriet arī jūs Flock 0.4.8 Developer Preview:

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar nuucha

2005. gada 21. oktobrī, plkst. 01:39

bet man ir versija 0.5pre

Gravatar Arturs

2005. gada 21. oktobrī, plkst. 02:05

Bremzē uz velna paraušanu. Lai arī datoru jauda pieaug diezgan strauji, softu bremzēšanas spējas aug vēl straujāk.

Gravatar kvass

2005. gada 21. oktobrī, plkst. 09:13

Tā viņu drausmīgā mājas lapa ir viena no tēmām, kuras tiek piedāvātas priekš wordpress 1.5

Gravatar mxz

2005. gada 21. oktobrī, plkst. 11:24

Smuks jau gan ir - tāds multenīgs, izteiksmīgs. Pagaidām gan darbojās diezgan lēni (ilgi renederē kautvai feedu lapu). Un paldies par OS X paku, starpcitu.

Gravatar CaptSolo

2005. gada 21. oktobrī, plkst. 19:17

Tagad Flock ir arī brīvi dabūjams no http://www.flock.com/developer/

Laacz: tad visumā nepatika? Man patika atsevišķas lietas, bet tās vairāk ir tādi interfeisa sīkumi lietotāja ērtumam. Del.icio.us integrācija un browsēšana vismaz nav tā labākā pagaidām.

Es gan vēl neesmu ieraudzījis kādēļ man būtu Firefox vajadzīgs. Kā kāds teica - "izmeta visu no Mozilla suite un uztaisīja Firefox tikai tāpēc lai pēc tam ar extensijām to visu atkal uzaudzētu atpakaļ". Ja nu varētu pāriet tādēļ ka paplašinājumu ražotāji tevi par cilvēku neuzskata, ja tu nelieto Firefox (bet Mozilla Suite piemēram).

Gravatar CaptSolo

2005. gada 26. oktobrī, plkst. 12:51

Laacz: <a href="http://captsolo.net/info/blog_a.php/2005/10/23/what_is_flock#c7125" rel="nofollow">vari iepētīt komentāru</a>, kur čoms ar līdzīgu sākotnējo izsaucienu kā Tev ("tas taču ir tikai FF extensiju komplekts!") pasaka kāpēc Flock tomēr ir laba doma.