laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Flock is out

Es kādu laiku atpakaļ jau rakstīju par super duper puper über mega sociālo pārlūku Flock. Tad nu beidzot ir iznākusi developer preview versija. Pagaidām nekādas über priekšrocības nemanu. Tik tiešām. Lai rakstītu savā dienasgrāmatā no pārlūka interfeisa, ir izmantojami paplašinājumi. Lai organizētu grāmatzīmes ar del.icio.us palīdzību – arī ir pieejami paplašinājumi. Flickr integrāciju? Lūdzu – ir paplašinājumi. Pagaidām esmu apstulbis. Var jau būt, ka kādam ir nepieciešama šo servisu vēl ciešāka integrācija ar pārlūku, taču es tas neesmu.

Tā jau bija, ka ar neizpratni skatījos uz viņu drausmīgo lapu. Un neticēju, ka viss būs tik skaisti, kā pasakā. Protams, jāpagaida atsauksmes no citiem. Var jau būt, ka kaut ko esmu palaidis garām, sadomājies nezin ko, u.t.t.

Tad nu ķeriet arī jūs Flock 0.4.8 Developer Preview:

CaptSolo

Tagad Flock ir arī brīvi dabūjams no http://www.flock.com/developer/

Laacz: tad visumā nepatika? Man patika atsevišķas lietas, bet tās vairāk ir tādi interfeisa sīkumi lietotāja ērtumam. Del.icio.us integrācija un browsēšana vismaz nav tā labākā pagaidām.

Es gan vēl neesmu ieraudzījis kādēļ man būtu Firefox vajadzīgs. Kā kāds teica – “izmeta visu no Mozilla suite un uztaisīja Firefox tikai tāpēc lai pēc tam ar extensijām to visu atkal uzaudzētu atpakaļ”. Ja nu varētu pāriet tādēļ ka paplašinājumu ražotāji tevi par cilvēku neuzskata, ja tu nelieto Firefox (bet Mozilla Suite piemēram).

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.