✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Google Analytics: It's Working!

2005. gada 16. novembrī, 33 komentāri

Tā arī bija. Viss urchin spēks par pliku velti. Nenormāli spēcīgs mārketinga rīks tiem, kurus tas interesē, vai arī izcils statistikas rīks tiem, kurus interesē pliki cipari. Ieteiktu visiem. It īpaši - mūsu lepnajiem portāliem. Nav vairs jāpērk superpuperübermega statistikas rīki, vai arī jālieto bannermašīnas rīcībā esošā statistika. Viss, kas nepieciešams, ir pieejams bez jebkādām investīcijām infrastruktūrā un programmatūrā.

Starp citu, dikti smieklīgi ir tas, ka GA provē dalīt Latvijas apmeklētājus (gan jau, ka arī citu valstu) ne tikai pa rajoniem, bet arī pa apdzīvotām vietām, kas neaprobežojas tikai ar rajonu centriem. Teiksim, gūglesprāt mani lasa arī no Raganas, Jaunolaines, Rumbulas, Mālpils, Tukuma centra (jā, tas tur ir izdalīts atsevišķi:), Auriem (Dobeles rajons), u.c.

Es saprotu, ka Google Analytics ir kārtējais solis total world domination plāna ietvaros, bet, ja par to uz brīdi aizmirst, tad acis iemirdzās kā kilovatīgas spuldzītes.

Kaut kādu kopsavilkumu, iespējams, izveidošu pēc mēneša, kad būs pakrājušies analizējamie dati.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar pljerdaks

2005. gada 16. novembrī, plkst. 11:11

To, ka tevi lasa no tukuma centra, tu zini arii bez guugles! :)

Gravatar --

2005. gada 16. novembrī, plkst. 11:20

Terms of Service :) http://www.google.com/analytics/tos_en-US.html

"You hereby grant to Google and its wholly owned subsidiaries a limited license to use Your trade names, trademarks, service marks, logos, domain names and other distinctive brand features ("Brand Features") in presentations, marketing materials, customer lists, and financial reports. Further, Unless You notify Google otherwise in writing, Google and its wholly owned subsidiaries retain the right to identify You as a valued customer and optionally issue a press release that, at a minimum, discloses You have licensed the Product and that the Product is Your preferred web analytics package."

Gravatar x-f

2005. gada 16. novembrī, plkst. 11:23

Nemuldi, puika! Man neiet.<blockquote>Analytics has been successfully installed and data is being gathered now. Your first reports will be ready within twelve hours.</blockquote>Jau cik ilgi. Nēnu, labi, ganjauka būs, bet kaut kā baigi ilgi viņi to sāk. Tomēr par brīvu, hehe. :)

Gravatar N.R.

2005. gada 16. novembrī, plkst. 11:51

un kaa palika ar haveamint projektu par kuru tu samaksaji? tas galu gala ir kautkas ljoti lidzigs

Gravatar juura

2005. gada 16. novembrī, plkst. 12:46

Viss jau baigi labi, bet .... Atvainojos par saviem vaardiem, bet man shii hernja nafig nav vajadziiga, jo man ir Apollo Pilseetas piesleegums un tagad kaaliidz piesleedzos piem. laacz.lv vai apollo.lv man jaagaida liidz paarluukprogramma (jebkura) no 2 liidz 4 minuuteem meegjina piesleegties www.google-analytics.com un tikai peec tam nosecina ka nifiga nevar izdariit un palaizj shiis lapas :(((((((((( Man nav nekaadas veelmes tik ilgi gaidiit un piesleeguma veidu tagad nenomainiishu taapeec naaksies laika paariet uz delfi.lv :(

Gravatar tamster

2005. gada 16. novembrī, plkst. 13:21

Izskatās super. Jādomā ka tāpat arī strādā.

Gravatar Kirils

2005. gada 16. novembrī, plkst. 13:24

bet nestraadaa. kas notiek ar js disabled klientiem? tie ir vienkaarshi neredzami? un cilveeki, kuriem nav pieejams aarzemju inets? tie arii neieskaitaas.

Gravatar jam

2005. gada 16. novembrī, plkst. 13:42

un arī tie, kuriem cookies nafig atslēgti

Gravatar Piu

2005. gada 16. novembrī, plkst. 13:43

piekrītu visiem, kas neko labu neteica... bez ārzemēm - nekā. Un JS ar... :/

Gravatar Rukicc

2005. gada 16. novembrī, plkst. 13:56

Citaats no www.db.lv, skumji ka taada kljuuda...

Kāds Latvijas bloga autors (www.laaczs.lv) pat apgalvo, ka Analytics spējot izšķirt apmeklējumus no atsevišķām Latvijas apdzīvotām vietām, pat no interneta pieslēgumiem mazās lauku pilsētās.

Gravatar Arturs

2005. gada 16. novembrī, plkst. 21:00

laacz: ieliec kādus pāris screenshotus (ja nav slepena informācija).

Gravatar Pecis

2005. gada 17. novembrī, plkst. 00:29

Ja nemaldos, šādu fišku pa 100$ pirmā iemaksa un 50$ gada maksa ir pieejams serviss Max GeoIP, kuram ir API daudzām programmēšanas valodām. Iespējams, ka šis serviss izmanto to.

Gravatar Suns

2005. gada 17. novembrī, plkst. 11:03

Ar ko shis Google Analytics ir labaaks par citiem offline riikiem?

Gravatar Zinītis

2005. gada 17. novembrī, plkst. 11:05

to 7 - uzliec Adblock, ieliec bloku uz google-analytics, un viss rullē. google tevi neredzēs.

Gravatar laacz Autors

2005. gada 17. novembrī, plkst. 11:08

Suns: Kuri ir tie "citi"?

Gravatar moonlight

2005. gada 17. novembrī, plkst. 13:22

Suns: IMHO nav jēga salīdzināt nesalīdzināmas lietas. Vienīgi tad ja mini konkrētu piemēru (softu) un tā iespējas, tad ir jēga diskutēt.

Šim risinājumam ir zināma "spēka" pazīmes: 1) Tas neko nemaksā (ne abonēšanas maksā, ne softa iegādē); 2) Konfigurējams un re-konfigurējams pēc vajadzības; 3) Viegli ieviešams; 4) "Conversion Goals" varētu būt ļoti interesanta iespēja. Redzēsim ko reāli izdos laukā statistikas dati - cik tas būs lietojams. Protams nekas ultimatīvs tas nav - jau vecas Webtrends versijas ļāva atsekot lietotāju "kustību" pa dažādiem "ceļiem" (lapa / dinamiska lapa) 5) uzskaitījumu varētu turpināt.

Gravatar Benvenuto

2005. gada 17. novembrī, plkst. 13:43

Jau paargaaju uz shito. Izskataaas ljoti ceriigi.

Gravatar sirams

2005. gada 17. novembrī, plkst. 14:22

Pecis: nu a kā tas Max GeoIP var zināt, vai apollo iezvanpieejas klients ar konkrēto IP šoreiz ir kāds LTK klients no Daugavpils, a citu reizi tā pati IP var būt piešķirta kādam no Liepājas? Ar mājas/pilsētas DSLiem jau tas pats IMHO.

Gravatar Termiic

2005. gada 17. novembrī, plkst. 18:43

Tieshi tas, ko saprot ar "total world domination" mani uztrauc. It kaa jo jaudiigaax, jo labaaks, bet tomeer nedaudz biedeejoshi...

Gravatar kintu

2005. gada 17. novembrī, plkst. 20:39

Sirams: provaideriem, izdalot IP adrešu blokus organizācijām, ir jānosūta dati uz RIPE par ģeogrāfisko atrašanās vietu. Un RIPE datubāze ir publiski pieejama, tā ka ikviens var uztaisīt kaut ko līdzīgu Max GeoIP. Bet nekas nav 100% precīzs, jo viss atkarīgs no tā, cik apzinīgi admins ievada datus RIPE datubāzē. Un internets caur mobilo telefonu, GPRS, VPN utt. arī sagroza statistiku.

Gravatar Mad182

2005. gada 18. novembrī, plkst. 16:33

Manam pDSL shitas nemaz nepatiik. Jau pirmajaa reizee taadu k-kur ieraugot pieliku Adblock

Gravatar Kirils

2005. gada 18. novembrī, plkst. 23:26

starp citu, veicot papildus noveerojumus, noskaidrojaas, ka kameer neielaadeejas forshais google-analytics-com skripts, paareejaa lapa nelaadeejas nemaz.

Gravatar UL

2005. gada 19. novembrī, plkst. 14:14

The demand for Google Analytics surpassed even our highest expectations and as a result some customers may temporarily experience report-update delays. All data continues to be collected and no data has been lost. We are currently adding resources to ensure high-quality service. We apologize for any inconvenience.

Gravatar Benvenuto

2005. gada 21. novembrī, plkst. 12:16

man dati nav atjaunojushies kopsh 17. datuma.

Gravatar moonlight

2005. gada 21. novembrī, plkst. 17:39

Ir piegriezti gan jauni "Signupi", gan iespēja pievienot papildus resursus vienam "google accountam". Nekas cits neatliek kā gaidīt kamēr iestāsies UL pieminētais googles paziņojums: "We are currently adding resources to ensure high-quality service." Gaidam, smaidam... No pagājušās ceturtdienas pieviešot "servisu" ir tikai dati par šo pašu ceturtdienu. Pārējais "waiting for data...".

Gravatar comats

2005. gada 22. novembrī, plkst. 17:22

Man veel liidz shim briidim Signup nav apstiprinaajuma, izskataas, ka piegrieza to pasaakumu :( Ljoti jau gribeejaas patesteet. Bet tas viss izskatiijaas paaraak skaisti, lai ticeetu. Teiksim sociaalo peetiijumu firmaam., piem., TNS Latvija, Latvijas fakti, utt., nogrieztu pamatiigu tirgus dalju ...

Gravatar Benvenuto

2005. gada 23. novembrī, plkst. 11:33

man jau otro dienu straadaa labi. tiesa gan dati nav real-time. 23. datumaa es varu apskatiit 21. datuma statistiku, ne jaunaaku.

Gravatar Rihards

2005. gada 24. novembrī, plkst. 10:47

Veči, izpalīdziet! Atsūtiet, lūdzu, ielūgumu uz Google mail! e-pasts: Rihards@hello.lv

Gravatar Benvenuto

2005. gada 24. novembrī, plkst. 11:54

Rihards: aizsuutiiju.

Gravatar jurc

2006. gada 2. februārī, plkst. 12:13

Kāds lūdzu nevarētu atsūtīt ielūgumu? Jau 2 nedēļas atpakaļ piereģistrējos, bet apstiprinājumu tā vēl joprojām neesmu saņēmis :( Uz jurchix@otaku.lv