← Uz sākumu

Divatziņas

2006. gada 28. martā, 23 komentāri

Turpinot lielīties - man pavisam neviļus vidējā statiskā darbadienā patērēto cigarešu skaits ir krities aptuveni 5 reizes (tagad aptuveni 5-6 cigaretes dienā). Pie kam, bez jebkādas domas par atmešanu. Bet nejau tas ir skērī aez hell. Skērī aez hell ir tās smakas. Jēzus marija, es tik tiešām vienu brīdi sāku apdomāt variantu, ka piespiedu kārtā atsākšu ļuļķēt vecajos apjomos! Tam smird zeķes, tas ir sasvīdis, šitam nenāktu par ļaunu matus izmazgāt, u.t.t. Tās smakas ir vienkārši visur. Protams, tagad piecelšos un aiziešu pasmaržot uz palodzes esošos ziedus. Kompensācijai.

Otrā lieta - dzirde. Tā pasaule takš ir nejēgā trokšņaina! Ausīs ir sakrājies šķidrums (dzirdamība kā zem ūdens), kā arī kreisās auss dzirdes nervs "sēžās" (zemās frekvences nespīd saklausīt un visu laiku non stop galvā persistē vienmērīga pīkstoņa), so, ar dzirdi tā ir kā ir. Sadeva man te tujevu huču ar visvisādiem medikamentiem, kuriem pakaļ skraidīju pa visas Jelgavas aptiekām, tad nu tagad sākas efekts. Ik pa brīdim košļājot košļeni, rijot siekalas vai vienkārši - žāvājoties, uz īsu laiciņu atkrīt vaļā kāda no ausīm. Un tad tik sākas. Visas mūsu pasaules skaņas, acīmredzot nē, bet ausīm dzirdami ir sapulcējušās tuvākajā apkārtnē un iespringušas, lai visas vienlaicīgi tiktu iekšā manā galvā. Skērī aez hell tū.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar KrizZ

2006. gada 28. martā, plkst. 23:34

traki ar trevi veciit... :)

Gravatar Shadobwird

2006. gada 29. martā, plkst. 01:11

OMFGLOL 2. A ko vēl lai saka? Veseļojies un izbaudi vismaz to, ka ir, ko stāstīt. ;)

Gravatar kkas

2006. gada 29. martā, plkst. 03:35

Daudz esi sapratis pa sho laika posmu.

Gravatar mp4

2006. gada 29. martā, plkst. 06:28

galvenais, ka ir pareizaa attieksme pret notiekoso :) lai arii - ic nat iizii

Gravatar archaic

2006. gada 29. martā, plkst. 07:30

Pirmā atziņa ir dēļ otrās - mazāk patērē, jo apslimis; jeb otrādi, apslimis, jo mazāk patērē?:)

Gravatar pljerdaks

2006. gada 29. martā, plkst. 08:02

Kad paliksi vesels tad viss nostaasies savaas vietaas! Bij viens taads pretiigs viirus kad krakshkjeeja ausiis kad norij siekalas. Un krakshkjeeja apmeeram taa ka kaut kas saluustu... vot tad gan bij gruuti iemigt!

Gravatar murmulis

2006. gada 29. martā, plkst. 08:14

ar cigaam ir taa - kad atmetiisi, jutiisi daudz jaunas smarzhas, bet ar laiku pieradiisi, taapat kaa pie taas nikotiina smakas bijajaapierod taviem koleegjiem. iedomaajies tev pienaak klaat viens, kaut ko prasa, bet nu smird taa it kaa buutu mazgaajies nikotiina vannaa un piipeejis sasviidushas zekjes. patiikami, ne?

Gravatar the_rex

2006. gada 29. martā, plkst. 08:55

Par siikonju ausiis - nenoveelu nevienam; variants nr. 1. - koshljaa koshljenes, tas paliidz ausiis 'atkrist', variants nr2. - tiec valjaa no iesnaam, tad ar laiku arii tiksi no siikonjas valjaa. Iemesls, kapeec ir sajuuta, ka esi zem uudens - vidusauss dobumaa ir sakraajies skidrums, kurs normaali pa tievu, ar gljotaadu izklaatu, kanaalu tiek novadiits riiklee. Tagadeejaa situaacijaa gljotaada ir iekaisusi un to kanaalu nostopeejusi.

Gravatar kita

2006. gada 29. martā, plkst. 08:59

nereti tieši tie kolēģi, kuriem kājas un citas ķermeņa vietas smird (vismaz manā darbā tā ir), paši ir smēkētāji, tāpēc jau tās savas smakas nejūt tik ļoti kā tie, kuri nesmēķē. es arī tās smakas jūtu (neesmu nekad bijusi smēkētāja), tā nav tikai tiem, kuri cenšas smēķēšanu atmest. mans secinājums - jo mazāk būs smēķētāju, jo varāk būs to, kuri jutīs savu zeķu smaku un centīsies (cerams) to novērst.

Gravatar laacz Autors

2006. gada 29. martā, plkst. 09:01

definīcija: Es nemēģinu atmest smēķēšanu. <em>In fact</em>, es pat pat to nevēlos.

Gravatar Janex

2006. gada 29. martā, plkst. 09:19

Eu - ja tiec vaļā no tās "augstfrekvences" sīkoņas ausīs (galvā) tad uzcērt kādu raxtu - es jau ar šito gadus 10 mocos :( Aizgāju pie ušņika domā, ka kaut ko iztīrīt vajag, a tur esot tīrība un tās timpānādas ar ok - maita teica, ka tā veciem cilēkiem esot, a man tik 33 :))))

Gravatar laacz Autors

2006. gada 29. martā, plkst. 09:21

Janex: Tā monotonā skaņa (vismaz manā gadījumā) rodās tad, ja "sēžās" dzirdes nervs. T.i. - nobīdās dzirdamo frekvenču josla. Un kā blakus efekts ir šī sīcoņa. Daktere man izrakstīja dažas zāles, ar kurām varētu mēģināt to nervu "pacelt", bet lielas cerības nedeva. Teica, ka vispār ir gana nereāli to izdarīt.

Gravatar v

2006. gada 29. martā, plkst. 11:39

Trejatziņa - laiks pārsaukties par onkulz.lv.

Gravatar Aiki

2006. gada 29. martā, plkst. 12:59

Nesmēķēt tagad ir stilīgi. Vēl mazliet un tu arī tāds būsi :)

Gravatar sfinXters

2006. gada 29. martā, plkst. 17:31

Nesmēķēšana izraisa ļoti smagas sociālas un morālas sekas. Tas jau sen pierādīts.

Gravatar giblet

2006. gada 29. martā, plkst. 19:01

a pameegjini noriit koshljeni

Gravatar karlis

2006. gada 29. martā, plkst. 19:39

Smēķēšanai nav nekādas vainas tikai to ir jādara pareizajā laikā (vakaros) un vietā (pubā). Tad tas var būt pat samērā stilīgi. Savukārt ikdienas smēķēšana ir nestilīga atkarība... :)

Gravatar Aivars

2006. gada 29. martā, plkst. 21:12

Nu, vecīt, labais jums tur kolektīvs - viens ar netīriem sieriem, cits iesvīdis kā zirgs un ar nemazgātiem matiem, tā, ka pat degunā cērt. Tu taču nebūsi sācis uz pus slodzi piehaltūrēt centrāltirgū par krāvēju?? o_O

Gravatar shamijs

2006. gada 30. martā, plkst. 15:52

"tujevu huchu" - rullee... :DD

Gravatar Agzas

2006. gada 1. aprīlī, plkst. 00:31

Nesenākais gadījums, kad nīdu pīpmaņus - biju uz 2h uz ļauža jubilejumu krogū. Protams, kaudze ar tādiem, kas smēķē. Nu a ko darīt - nosēdos pēc iespējas tālāk un centos neieelpot, bet kad atnācu mājās uiii, dies... Smirdēja pilnīgi visas drēbes, kas bija mugurā bijušas. Turklāt smirdēja tā, ka gribējās kaut kur tālu aizmest. Nu jā, neesmu pieradusi, bet nav jau brīnums, ka smird arī smēķētāji, kas apzinīgi pēc smēķēšanas labākai elpai košļā košļeni..

Gravatar Agzas

2006. gada 1. aprīlī, plkst. 00:31

btw, izskatās, ka tu uz vasaras laiku šeit neesi pārgājis...

Gravatar Buuu

2006. gada 5. decembrī, plkst. 13:12

Kā sauca ārsti pie kuras biji? tas ir ļoti svarīgi man šī sīcoņa ir jau no 16 gadu vecuma, un tagad man ir 21 ;(