← Uz sākumu

Atcerējos par Rimi

2006. gada 22. aprīlī, 19 komentāri

Atminējos, ka aizgājušnedēļ iegāju Rimi paikas iepirkšanas nolūkos. Papildus visam citam nolēmu paņemt arī kādu Užavas alu. Kas jau bija gaidāms, brīvdienās jamais tur nav (varbūt pēc rekonstrukcijas to vispār ir izmetuši no alu klāsta?!) Cik ļoti sabēdājos, tik pat ļoti nākamajā brīdī pasmaidīju. No veikalā esošajiem skaļruņiem, kuri parasti izdod skonto vai radiorīgai raksturīgu mūzikas repertuāru, atskanēja Nirvanas “All Apologies”. Užavnieka neesamību piedevu.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar mezrozite

2006. gada 22. aprīlī, plkst. 14:53

Hmmz, kad es reiz mekleeju uzhavnieku peec iipasha pasuutiijuma, naacu pie skumja secinaajuma, ka taa ir neatrodama manta. Vismaz tuvaakajos triis veikalos, no kuriem viens bija RIMI, neizdevaas atrast.

Gravatar Adolfo

2006. gada 22. aprīlī, plkst. 15:42

Užavas alus tiek pārdots arī Statoilos

Gravatar siram

2006. gada 22. aprīlī, plkst. 17:50

Jelgavas Rimī praktiski vienmēr ir Užavas alus (abi divi), arī brīvdienās esmu pircis. Pēdējo reizi to tur redzēju aizvakar.

Gravatar danila

2006. gada 22. aprīlī, plkst. 18:46

kā jums jaunais piebalgas lux? lai arī neesmu tumšā liels piekritējs, bet šis patiešām laps. imho.

Gravatar Archijs

2006. gada 22. aprīlī, plkst. 20:23

užavas tumšais @ stockmann praktiski vienmēr ir...gaišas ļoti reti. statoilos biežāk sastopams.

Gravatar moonlight

2006. gada 23. aprīlī, plkst. 11:49

Laacz: Rimi / VP / u.c. strādā pēc cita principa - nevis RIMI veido pieprasījumu piegādātājam, bet piegādātājs pats pamatā rūpējas par to, lai prece tur būtu. Izņemot gadījumus, kad produkts ir vispār nepārdodams vai slikti pārdodams. Tā kā vainīgi preces trūkumā parasti ir paši ražotāji vai piegādātāji (ja ražotājs nepiegādā pats). Izmaksu dēļ "uz" un "no" centrālās noliktavas izplatīt preci izvēlas reti - dārga un ne pārāk termiņā efektīva izprieca.

Gravatar vieplis

2006. gada 23. aprīlī, plkst. 15:44

to moonlight. Ar Užavnieku ir tā, ka viņi nespēj saražot tādu daudzumu kāds ir pieprasījums. Nav tik liela jauda. Bet vislabāk garšo tumšais, ja pats ar savu muciņu aizbrauc pakaļ. Vēl ieteiktu, ja gadās braukt pakaļ uz ražotni būt uzmanīgam ap Jāņu laiku. Jo var iegrābties ar pārāk svaigu alu, jo vis ir izķerts. Vispār ja plānā patērēt lielāku daudzumu izlejamā Užavnieka, vajadzētu laicīgi rezervēt. Bet vēl labāk, ja ir paziņas ražošanas vadībā ;)

Gravatar A

2006. gada 23. aprīlī, plkst. 21:57

Naivie! Latvija ir maza, aprunājieties ar tiem veikalniekiem, gan jau kādu pazīstat! RIMI ir tas, ko pasūa nodaļas vadītāja(-ājs). Ja viņai(-am) negaršo Užavnieks, tas tur nebūs kau Tu viņu pirktu vesalu eiropaleti dienā!

Gravatar Kaibinjsh

2006. gada 24. aprīlī, plkst. 09:21

Uzhavas alus dariitava palielinas jaudu, tas no droshiem avotiem. Taa uz vasaras otro pusi vareetu buut. ;)

Gravatar pljerdaks

2006. gada 24. aprīlī, plkst. 09:48

liidziigi man izgaaja kad uuberkrutais cd pleijeris ar nenormaalo antishoku, braucot ar veljuku, tomeer uzkaaraas... nikni raveeju jamo aaraa no somas, bet niknums paargaaja kad displejaa ieraudziiju uzrakstu "sorry"!

Gravatar Kuilis

2006. gada 24. aprīlī, plkst. 10:09

Bet uz Jāņiem gan to nevar dabūt. Uz pagājušajiem mēģināju pasūtīt izlejamo, mani kā privāt personu pasītīja un teica, ka ja gadījumā paliks pāri, tad es varēšot dabūt un uzzināt par to var 1-2 dienas pirms jāņiem,.

Gravatar Kuilis

2006. gada 24. aprīlī, plkst. 10:11

Ļaudis pasakiet lūdzu kā uz Jāņiem nodrošināties ar Užavas alu. Paldies.

Gravatar pikc

2006. gada 24. aprīlī, plkst. 15:05

ieksh SKY 60 kapeikas, labs maarketings tipam- esmu ljoti biezs ljautinjsh, taapeec alu darinu tikai sava prieka peec etc blabla. Un, protams, visa "progresiivaa" LV jaunatne skaidri zin, kursh ta alus jaadzer, lai buutu kruti. alus garshiigs, bet teervetes un bauskas krietni leetaakie darinaajumi neatpaliek garshaa/kvalitaatee. preved, ne?

Gravatar Suns

2006. gada 24. aprīlī, plkst. 17:52

Riigaa Uzavnieku var iehavot RIMI Olimpijaa, RIMI Spicee un Statoilos (ne visos)...

Kuros Riigas krogos var dabuut Uzavas alu? Es zinu ka AiKaramba, Andaluuzijas Sunii un V-riigas Alusseeta ir... mosh ir veel kaadaa krogaa? :)

Gravatar Kuilis

2006. gada 25. aprīlī, plkst. 08:08

Krasta Lido, uz brīvībenes kafejnīcā Oregano, uz Tērbatas Admirāļu klubā.... BET KUR ŅEEMT UZ JĀŅIEM IZLEJAMO?!

Gravatar Mr. Skepse

2006. gada 25. aprīlī, plkst. 08:29

slimi jūs esat ar to Užavnieku... un no marketinga arī ne plikas kapeikas nejēdzat. Turklāt – ja Užavas vārītāji palielinās jaudas... tad tas vairs nebūs ,<b>tas</b> alus. Tā ka – ja ir ņem, ja nav – neskumsti, tas pat ir labi.

Gravatar Kuilis

2006. gada 25. aprīlī, plkst. 09:50

Pagaidām tas ir vienīgais normālākais alus un ja Užava palielinās jaudu tad tas alus pārvērtīsies par tādu pašu mēslu kā Aldaris.

Gravatar Kuilis

2006. gada 25. aprīlī, plkst. 09:52

Vienreiz Statoil benzīntankā dzirdēju gadsimta teicienu, uz jautājumu pārdevējam: Užavas alus ir? Atbilde bija: Alus nav, ir Aldaris....

Gravatar alus ir labs

2006. gada 8. augustā, plkst. 13:45

mjaa, vienu sveetdienu - pavisam nesen sagribeejaas uzvnieku- izbraukaaju 3 parastos rimcikus, alfas rimciku un sky, arii vienu statoilu- nekur neatradu ne smakas no sii alus...!