Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Arturs

2006. gada 9. augustā, plkst. 01:45

Nu oriģināls ir labs.

Gravatar vilx

2006. gada 9. augustā, plkst. 07:44

Nesaprotu, kur ir prikols pārdziedāt dziesmu tipa tādā pašā stilā? Vai tāpēc, ka tas ir Ronans, tai būtu jāizklausās labāk? Bet nu mazām meitenītēm, kas nav dzirdējuši oriģinālu, laikam no Ronana sexy balss vajadzētu čurāt biksēs.

Gravatar 0nkulis

2006. gada 9. augustā, plkst. 09:25

tai dziesmai nevajag cover it sevisskki ja dziedaataajs ir popsis, kas nemaz nevar pavilkt sajuuutu.... ronans lohs

Gravatar laacz Autors

2006. gada 9. augustā, plkst. 09:25

Onkulis: un Goo Goo Dolls nav popsis? :)

Gravatar newage

2006. gada 9. augustā, plkst. 09:29

Goo Goo Dolls es gan nesauktu par popsi....

Gravatar Mix

2006. gada 9. augustā, plkst. 11:00

Pops = populārā mūzika. Kītings ir populārs, Goo Goo Dolls ne tik ļoti. Tā ka šoreiz newage laikam būs taisnība. Cita lieta ir jautājums, vai šo izpildītāju izpildīšanas stili būtiski atšķirās... ;)

Gravatar newage

2006. gada 9. augustā, plkst. 11:38

ps. laacz, paskaties, kas tur darās ar to .mp3 failu iekš http://laacz.lv/blog/2003/02/16/pfft/ kaut kas tur nav labi :)

Gravatar baigaiz

2006. gada 9. augustā, plkst. 11:47

A kas šodien skaitās populārā mūzika? Tā kuru atskaņo pa bijušo superfm, tā, kuru rāda pa mtv, viva, lmk un citiem mūzikas kanāliem, vai tā, kura vispār tiek izdota cd un citos formātos, jo ir takš paredzēts, ka kāds to pirks.. Tātad savā ziņā arī to var uzskatīt par populāro mūziku.. tad sekojot mix sakarībai pops = populārā mūzika, tikai apgiežot to otrādi.. sanāk, ka cradle of filth un nine inch nails ir popsis! Urā! =)))

Gravatar newage

2006. gada 9. augustā, plkst. 11:48

Mix: diezvai var salīdzināt raudulīgo Kītinga dziedāšanas stilu ar roķīgo Goo Goo Dolls stilu..

Gravatar vimba_zlobnaja

2006. gada 9. augustā, plkst. 13:39

Pats izņēma, bet neatceras, hi hi ;)

Gravatar laacz Autors

2006. gada 9. augustā, plkst. 13:41

Uzliku apakaļam. Bija izpazudis kaut kur.

Gravatar Pēcis

2006. gada 9. augustā, plkst. 14:15

Jāpiekrīt laacz, kovers ir ļoti neizteiksmīgs, turklāt pietrūkst Goo Goo Dolls solista Džonija tomēr nedaudz dzīves skarbuma skartā balss, jo dziesma nav par skaistām puķēm un meitenēm ielās...

Gravatar hu_ha

2006. gada 9. augustā, plkst. 21:25

Es laikam būšu neorģināls un teikšu, ka nav jau ne vainas tam izpildījumam. Protams, protams, citam sanāk labāk, citam sliktāk, tāpat arī, kam nu rupjāka balss patīk, kam tāda nu kāda viņa ir

Gravatar rr

2006. gada 12. augustā, plkst. 13:09

Par coveriem - parasti grupa/māxlinieks pielāgo orģinālu savam skanējumam vai vismaz uztaisa arandžējumu citu. Ideāls piemērs ir Lenona - Imagne dziesmas coverversija, kuru izpilda Perfect Circle. Tā ir coverversija! Tā kā Kītingam nav pašam sava stila (nu pops ir plašs jēdziens), tad atlika vien griezt 1:1 to pašu. Par balsi - Dzhonijam Reznikam ir ļoti specifiska balss ar tādu "kraukšķi", kuri daudzi mūziķi cenšas atdarināt (un dažiem tiešām sanāk). Tad lūk citās dziesmās Kītings necenšas tik ļoti dziedāt "kraukšķīgi", bet Iris viņš cenšas kopēt GGD solistu. Par goo goo dolls - sākumā viņi spēlēja punk-rock, bet tad vairāk pievērsās melodiskākai mūzikai. Iesaku paklausīties viņu pirmos albūmus. Pats populārākais noteikti ir Dizzy Up the Girl, kurā ir ļoti daudz labu un lipīgu dziesmu (arī Iris). Faktiski es nosauktu GGD par pop-punk. Jā, un vēl - GGD ir poļu emigrantu pēcteči.