← Uz sākumu

Par bērnu priekiem

2006. gada 31. augustā, 8 komentāri

Daži man pazīstami cilvēki šausminās par to, ka visi jaunie vecāki priecājas par savu bērnu kakām. Cik nu priecājas, bet kaut kādu gandarījumu gūst no tā, kad bebis to izdara kvalitatīvi. Pie kam, šie cilvēki kategoriski paziņo, ka nu viņi par tādām lietām nekad ne nu priecāsies, ne nu kā.

Dažs labs mākslinieks tam ir piegājis pa nopietnam. Izveidojis bronzas statuju, kura attēlo Toma Krūza un Keitijas Holmsas meitas kaku. To var nopirkt.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Shadowbird

2006. gada 31. augustā, plkst. 22:24

Now that, my friend, is one sick puppy.

Gravatar krivik

2006. gada 31. augustā, plkst. 22:30

psc, jau 5k par to suudu kaadr grib maksaat :D

Gravatar keksuss

2006. gada 31. augustā, plkst. 22:47

A es savējās varu pardot- bronzu netērēšu, pārdošu svaigas! 6 000 Ls/kg :D

Gravatar evil_v

2006. gada 31. augustā, plkst. 22:49

grūtības, draugs Lāci, varētu slēpties vārdā 'kvalitatīvi'. kam ta negribas, ka Tavējais to (un visu pārējo) dara kvalitatīvi. bēbis paaugsies, un tik vien mācēs, vecāku kvalitatīvo "dziesmiņu" atgremot. lai pāri citām balstiņām skanētu. kurš gudrāks, kam labāks (un garāks).

kautgan, iespējams, tas ir daudz vienkāršāk. kā iemācīties braukt ar auto. pirmo reizi uzinstalēt linux. whateva. tā pirmā kaka tak ar nemaz nav tik vienkārša. no mātes piena neveidojas, tikai kad sāk citu food mēģināt. un arī tikai tad, kamēr viss trakts nostājas vietā... kā tā mazā mikroshēma aug un veidojas, tas tomēr sasodīti sarežģīti. un interesanti. šā vai tā, tā pirmā kaka būs tikai vienreiz mūžā, tāpat kā daudzas citas lietas...

Gravatar japets

2006. gada 1. septembrī, plkst. 08:16

sick (tas par kakas pirceejiem).

Gravatar Kirils

2006. gada 1. septembrī, plkst. 09:12

" Please note there will be no authentication from the Cruise family as the item was made as an artist rendering of what Suri Cruises' first solid meal waste would look like. "

Gravatar shljaktichsh

2006. gada 3. septembrī, plkst. 11:53

kapēc šis dižais veikums nav iemūžināts bildē?