← Uz sākumu

The Devil Wears Prada

2006. gada 8. novembrī, 8 komentāri

Vakar tikām uz kino. Feini. Sen nebija būts. Publika - tā pati leimā, maisiņus čaukstinošā, degunus šņaucošā un runājošā. Sāļais popkorns nav vairs sāļš. Uz popkornpārdotuves kasu displejiem reklamē kaut kādā boulinga centra septembrī beigušos akciju. Bet tas tā.

Sevišķi nepētot piedāvājumu, par tika izvēlēta filma “The Devil Wears Prada”. Galvenokārt Strīpas dēļ.

Oukei, Strīpa bija laba. Kā jau vienmēr. Viņai ir tā īpatnība, ka, jo vecāka, jo labāka. Bet arī tas tā.

Filmiņa pati par sevi nekāda sevišķā - riktīgi piepūsta pasaka. Bet, jāsaka, ka Holivuda iet tai virzienā, ka, laikam, pat pēdējo kaku drīz varēs skatīties un teikt “uh, ah”. Bet, nu, patika. Nevaru nevienu sliktu vārdu teikt. Tas arīdzan ir tikai tā.

Un tagad kaut kas tāds, kas nav “tā”. Filmā bija viena epizode kur viņa, mazliet sadzērusies vīnu, stāv uz ielas stūra (apķerās vienā brīdī arī ap laternu) un beigu beigās blondais puika viņu nobučā. Tad, nu, lūk. Es to stūri, piķis un zēvele, zinu! Un, galugalā, es tur pat esmu bijis! Tas ir pāri pa Sēnu (tas ir te, te, te!). Un tajā pusē, no kuras tiek filmēts, ir superfeina tavernas tipa ēstuve. Un pa labi roki, tas veikaliņš, kuram var redzēt vitrīnu, ir indiāņu gadžetu bodīte. Un, bitīt matos, es to vietu atpazinu!

Un sajūsmu manī viesa tieši šis moments. Saprotiet mani pareizi - Triumfa arka, Eifeļtornis, Mūlinrūža, Momatra in general - tas neizsauc tādu sajūsmu, pat tad, ja tur esi bijis. Bet, lūk, relatīvi maza ieliņa, kas ir relatīvi nostāk no tūrisma takām, kur Tu esi bijis, kas Tev ir palikusi atmiņā, vieš mazliet citas emocijas.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar pljerdaks

2006. gada 8. novembrī, plkst. 10:50

tikai taa stulbaa aita peec buchoshanaas uz taa tava stuuriisha veesaa mieraa nokniebaas ar to veci!

Gravatar giblet

2006. gada 8. novembrī, plkst. 11:01

ei nost, laacz, tu esi monstrs.

Gravatar mmk

2006. gada 8. novembrī, plkst. 11:12

acīgs maita! :) tieši kā reizi skatījos to filmu 7dien, taču to vietu neatpazinu.. kaut arī tur esmu bijis.. :)

nu filma jā +- izklaidei der.

Gravatar John Confidence

2006. gada 8. novembrī, plkst. 11:57

Es arī biju 7dien aizgājis :) Nebija slikta filma, 7dienai bija tieši laikā... pāris vietās tīri foršs muzoniņš: KT Tunstall - Suddenly I See, U2 - City Of Blinding Lights, Alanis Morisette - Crazy (Seal cover) ieķērās ausīs.

Gravatar Edijs

2006. gada 8. novembrī, plkst. 12:58

Heh, šķiet, ka ne man vienam kretinē skaļā publika. :) Tā vien dažkārt šķiet, ka viņi atnāk pierīties, pilnīgā beztēmā parēkt un pasēdēt siltumā pēc alus dzeršanas kādā vārtrūmē.

Gravatar Shadowbird

2006. gada 8. novembrī, plkst. 13:03

Mans tēvs, kopš atgriezās no Amerikas, Zviedrijas un laikam Austrijas, pie katras izdevības bļauj "Es tur biju!", kad pa TV rāda kādas vizitētas vietas. Tā kā neesi vienīgais, laacz. ;)

Gravatar hu_ha

2006. gada 8. novembrī, plkst. 20:52

Nu nez, kaut kā garlaicīgi palika uz beigām.. Biju gaidījis vairāk humora un sižeta, kaut kas pietrūka, vai varbūt nedaudz par daudz amerikānisma?

Gravatar Agzas

2006. gada 8. novembrī, plkst. 22:11

man liekās diezgan laba filma. Nebija pārāk duma, arī doma laba iekšā. Prieks, ka noskatījos.