← Uz sākumu

Kefīrs

2006. gada 20. decembrī, 36 komentāri

Ziniet, tikko sapratu, kāpēc es pērku dārgo Daugavas ražoto kefīru. Nevis tāpēc, ka tas ir garšīgs, bet gan tāpēc, to var dzert no pudeles. Kā senos laikos :)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Arturs

2006. gada 20. decembrī, plkst. 21:27

Pārdodu lētu un negaršīgu kefīru... toties pudelē! Pirksi?

Gravatar haa

2006. gada 20. decembrī, plkst. 21:42

gribi apgalvot laaczs, ka Daugavas kefīrs nav garšīgs?

Gravatar Toms

2006. gada 20. decembrī, plkst. 21:52

Bija arī kefīrs tādās kā "piramīdās". Trīstūrainās papīra pakās :)

Gravatar newage

2006. gada 20. decembrī, plkst. 21:54

Un cik tad tas kefīrs maksā, ko?

Gravatar nezin

2006. gada 20. decembrī, plkst. 21:59

kāda problēma? nopērkam vienreiz Daugavas kefīrpudeli un pēc tam tajā lejam jebkādu kefīru. Vai pērkam Talsu kefīru, kas plastmasas pudelē. Ja gribas stikla pudeles izjūtu, izgatavo stikla riņķi, ko uzlikt plastmasas pudelei uz kakla.

Gravatar laacz Autors

2006. gada 20. decembrī, plkst. 21:59

Arturs, kāpēc lai es dzertu negaršīgu kefīru?

haa, Kurā vietā es teicu, ka tas ir negaršīgs?

Gravatar wiii

2006. gada 20. decembrī, plkst. 22:16

nee nee laacz, par veelu. tev patiik dzert garshiigu kefiiru no stikla pudeles, so tu esi fleimojama suka. chau.

Gravatar Kirils

2006. gada 20. decembrī, plkst. 22:58

izireeju stikla pudeli - 5Ls/meen. var pirkt leeto kefiiru, iepildiit un tad dzert. manaams ietaupiijums jau saakot no 6 litriem meenesii!

Gravatar N.R.

2006. gada 20. decembrī, plkst. 23:01

pirkt daargo daugavas kefiiru ir kautkaads absurds. vinji no eiropas dabuja naudu rupnicas uzlaboshanai, to vinji arii izdariija, bet izdomaaja - prieksh kam taisiit parasto kefiiru, pardosim to pashu tikai pa daargo! un ruupniica iet uz 1/5 dalju no savas kapacitaates, bet reaali tas ir parasts kefiirs pudelee ... ir cilveeki kam nav kur naudu likt :) es domaju vinju pirkt var tikai tad ja viss ir, un 4-5KLs meenesii nav kur baazt. citadi cilvekam jabut aprobezhotam ...

Gravatar Sarky

2006. gada 20. decembrī, plkst. 23:30

Hm, ck tad tas brīnums maksā, ja jau tādas emocijas!??

Ja cilvēks raksta, ka tādu kefīru var pirkt tikai, ja "4-5KLs meenesii nav kur baazt", tad jau lakam pudele maksā kaadus [sākot no] Ls 15,- Bet gan jau pat ne Ls 1,50 nemaksā, tik emocijas (skaudība? / nenovīdība? / žults?) te pa daudz.

Rīgā arī tāds "Daugavas kefīrs' nopērkams? Vai arī tas kāds Jelgavas brīnums? Nu dien neesmu iedziļinājies, pērku Valmieras, vai Limbažu - domāju, ka tie ir labi. Neesmu dzēris kefīru no pudeles gadus 15, bet tas, ka stikla pudelē (jā, arī pat TAS PATS! kur nu vēl cits!) dzēriens garšos citādāk (visdrīzāk, labāk), nekā papīrā pildīts, skaidrs arī nepelnot "4-5 kilo-latus mēnesī"

Gravatar BeatMaster

2006. gada 20. decembrī, plkst. 23:36

nu isteniba varbut citiem ta ir skaudiba bet man gan laikam ne :) iztieku ar kefiru zem 0.50ls un jutos apmierinats! nezinu vai verts teret 3x lielaku naudu tikai delj pudeles, zinot ka kefira sastavs jau nevar mainities (nu vitaminu E daudzums varbut minimali :D ) tad shaubos vai tas ir ta verts.

ne nu ko padarit - ja patik tad perk, ta ir uz daudzam lietam

Gravatar nezin

2006. gada 21. decembrī, plkst. 00:04

ir jau stikls vislabākais iepakojums. arī alus stikla pudelē garšo tomēr labāk (citādāk -gaumes lieta:) ) nekā skārdenē vai PET. bet vai kefīrs paspēj mainīt garšu pāris dienās tikai iepakojuma dēļ- varbūt. protams, visgaršīgākais būs kefīrs no tām viņu rūpnīcas lielajām vannām un alus no mučeles:)

Gravatar nabukoo

2006. gada 21. decembrī, plkst. 08:57

es gan parasti kefīru dzeru no krūzītes, nevis no pakas vai pudeles... un attiecīgi pilnīgi vienlaga vai tas pildīts pudelē vai pakā...

Gravatar Mr. Skepse

2006. gada 21. decembrī, plkst. 09:16

klau, lācz, tie džeki i izlasījuši vienu marketinga grāmatu, apmeklējuši pāris reizes SKY lielveikalu... un zin, kādi paļcebrosi uzķersies, proti - tādi paši, kā viņi. Melnās bītlenēs ar zelta ķēdēm ap kaklu, vēlams ķiršsarkanā žaketē. Atbilsti aprakstam, jeb... kā?

Gravatar aaxc

2006. gada 21. decembrī, plkst. 09:24

Taksh panjem jebkuru kefiiru un ielej pudelee. Es personiigi neteereeshu 2x vairaak naudas tikai taapeec, ka tas naak pudelee.

Gravatar mmk

2006. gada 21. decembrī, plkst. 09:24

its all about the packaging! :)

bet nu kāpēc naudu netērēt tā kā pašam gribas un nelutināt sevi? :)

Gravatar KKTK

2006. gada 21. decembrī, plkst. 09:29

Vismaz ar kefīru reizi preizei var nomētāt biezo :D Jakas ir arī viens cic kefīrs pudelē...

Gravatar Gacha

2006. gada 21. decembrī, plkst. 09:37

N.R: es vienā raidījumā dzirdēju, ka Daugavas piena produkti ir tik dārgi, jo baktēriju skaits viņu govs pienā ir 2x vai pat vairāk mazāks par ES pieļauto normu, tāpēc tas nesaskābst tik ātri un ir kvalitatīvs, bet šā vai tā par tādu naudu es kefīru nekad nepirkšu.

Gravatar winston

2006. gada 21. decembrī, plkst. 10:15

labs diskusss panesaas :) Ne?

Gravatar lasītājs

2006. gada 21. decembrī, plkst. 11:32

Man patīk "wii" komentārs. Pārsteidzošs kā Ziemassvētku brīnums.

Gravatar ckz

2006. gada 21. decembrī, plkst. 12:14

Par glāzi neviens neieminējās. Laikam tāpēc, ka jāmazgā.

Gravatar ImissimI

2006. gada 21. decembrī, plkst. 12:46

heh visi laikam dēļ ZS (ziemssvētkiem) sastresojušies >_>

"its all about the packaging! :)" (baby) yea aha haa :)

šī diskusija visa ir kā ziemassvētku brīnums :)

Gravatar mf

2006. gada 21. decembrī, plkst. 14:51

pilnigi nelitojami liekas ir Rasa piena produkti. Jo piens, kad pastaav paliek ruugts (neatceros vai ruguspienaa sagaaja, vai nee). Es izvelos Libazhu piena produktus! Liekas ok. Daugavai - liekas ok un tipa varetu atlajuties, tachu roka tomer neceljas (laikam skops)!

Gravatar shljaktichsh

2006. gada 21. decembrī, plkst. 16:00

to mf Tas tā patiešām ir par to rasas pienu- ruguspienā saiet, bet galīgi nav dzerams. Es parasti pērku kefīru kaut kādā celofāna paciņa, kurai jānogriež stūrītis. lētais gals.

Gravatar cyxob

2006. gada 21. decembrī, plkst. 16:33

"Limbažu piena" kefīrs ir Da Best! labāks ir tikai kaimiņa govs rūgušpiens. Bet "Daugavas" piena produkti no citiem atšķiras tikai ar taru un mārketingu, jo pienam iekš ES ir ļoti stingras prasības, jebkādas ķīmiskas piedevas aizliegtas. Un nepērciet bērniem jogurtu, jo tas pēc nomenklatūras nav piena produkts, un tur var gāzt jebkādu ķīmiju kā limonādēs, saldumos utt.!!! Sargāsim nākamo paaudzi!

Gravatar Zebra

2006. gada 21. decembrī, plkst. 16:57

Bet es skumstu pēc rūgušpiena un nebeidzu brīnīties par ļaužu domas aprobežotību - tik daudz jauku lietu, kurām ar garantiju būtu labs pieprasījums, bet neviens tādas neražo vai netirgo - mobilie telefoni, no kuriem var tikai piezvanīt, ar lielām pogām un cipariem; tas pats rūgušpiens; kurpes, kuras neizjūk pēc gada, nav te atrodamas... u.t.t. Kautkas ir ķīselī. Laikam jau mēs paši, ja jau mums var par dārgu naudu visu šo drazu, kas šobrīd te ir, tik vienkārši iebarot.

Gravatar mf

2006. gada 21. decembrī, plkst. 17:08

Rugushpienu var veikalaa nopirkt :) tikai tas ir sakults kefiraa :) - nav taa kaa maajas no var pasmelt vienaa lielaa monoliitaa gabalaa :D un tad pats to sadaliit.

Gravatar ELs

2006. gada 21. decembrī, plkst. 21:19

Nu ja jau tāda diskusija, tad jau man arī jāiebļauj.

Apsveicu Laacz ar stabilitāti dzīvē, jo tikai stabili cilvēki var atļauties kefīru pa 1.5Ls :)

Bet nu gaumes un maka biezuma lieta. Es, piemēram, pērku kefīru kas celefāna vai kādā tur pakā (ne kartona), leju glāzē/krūzē un aidā. Starp citu - tāds kefīrs ir (manuprāt) labāks par tiem kas kartona pakās, turklāt lētāks. Vienīgā problēma, ja nemāk ledusskapī nolikt iesāktu paku tā lai nelīst āra :)

Gravatar Haifor

2006. gada 22. decembrī, plkst. 08:18

To Els

Pateikšu priekša kā mana vecmamiņa tiek galā ar celofana iepakopjumiem.

Njemam celofana iepakojumu 1L Njem lielu kruuzi 1L Ielik to celofanu taja kruzē Nogriez stūri pakai Aidā exclusive produkts njam njam Kefirus, jogurtus utt. kas ir celofanā.. Un lesudkapii arii labi staav:)

Gravatar skatītājsX

2006. gada 22. decembrī, plkst. 09:20

Atbalstu lāci, viņam ir stiliņš. Kas jādara, tas jādara. Es teiksim pērku Crappy, kad jūtos crappy. Un bieži vien visādus sūdus, jo tie ir sūdi un tas ir stilīgi.

Gravatar chemical

2006. gada 22. decembrī, plkst. 14:21

Kāds negrib veikt Blind vai Double Blind testus ar dažādiem kefīriem ( tajā skaitā "Daugavas") ?

Gravatar ELs

2006. gada 22. decembrī, plkst. 15:33

Haifor - es jau esmu piešāvies tikt galā ar tāda veida iepakojumiem. Man ir paveicies - ledusskapim ir feini plaukti. Var nolikt paku horizontāli, ar nograuzto/nogriezto stūri uz augšu un viss. Nekas negāžas un nekas nelīst ārā :)

Gravatar Agzas

2006. gada 22. decembrī, plkst. 20:48

Par Rasu pilnīgi piekrītu. Vienīgais, neesmu redzējusi nevienam citam parasto jogurtu (lakto) - tādu, kam vispār nav nekādas garšas klāt. Citādi pērku Limbažu un Valmieras pienu/kefīru/krējumu/biezpienu/etc. Besī gan, ka Valmieras produktiem rimītī parasti ir vienas dienas termiņš - nesaprotu, vai viņi tā speciāli, lai izpēr iepriekšējos produktus vai kā.. No Valmieras piena rūgušpiens sanāk ok. No rasas - pilnīgi garām...