laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Spēcīgākais DB rīks tiešsaistē

Un tagad visi tiešsaistes tabulu redaktori iet nokaunēties, jo publikai ir tapis pieejams Zoho DB. Viss. Basta. Finita. Fin. Fantastika sevī ietver ļoti augsta līmeņa importu, atskaišu, grafiku un pivotu (!!!) veidošanu, kā arī mega jaukā iespēja – izmantot SQL (pie kam, tiek atbalstīts ne tikai ANSI, bet arī dažādie dialekti).

Pagaidām Zoho ir vienīgais vērā ņemamais konkurents Googlei, Yahoo! (nesen iegādājās Zimbra), un jaunpienācējam – Adobe (iepirka Virtual Ubiquity).

Pamēģiniet. Lai arī lielākajai daļai varētu pietikt arī ar parastu tabulu redaktoru, kāds ir Gūglei, šis produkts demonstrē platekrāna zobus tiem skeptiķiem, kuri uzskata, ka tiešsaistes ofisa aplikācijas vienmēr būs apdalītas ar iespējām.

gusc

Spriezhot pec vinju UI – izskatas, ka vinji jau TAGAD gatavojas paardoties Google :) – taa teikt: uztaisam superiigu projektu, taisam lidzigu Googles produktiem, liekam Google pamaniit un gaidam kad nopirks :D

morics

es labāk negribu piedzīvot brīdi, kad visi izmantos Google vai līdzīgus tiešsaistes softus. Apziņa, ka visi dati atklāti vai slepus bet tiks saglabāti un Viņu serveriem mūžīgai glabāšanai īpašu prieku nerada

Livingston

Ha ha, es jau cerēju, ka varēšu rakstīt CREATE DATABASE LINK secret_link … USING secret_db;
un tik kopēt datus, kopēt datus :)

Kopumā gan izskatās, ka MS Access mierīgi var aizstāt ar šo …

hu_ha

Runājot par paranoju.. Vienīgais veids, kā uzticēties būs stingrs līgums – ja notiek informācijas noplūde vai neatļauta saglabāšana vai neiznīcināšana pēc klienta vēlmes, tad draud milzum milzīgie sodi. Citādākos nosacījumos bizness ar sensitīviem datiem tiešsaistē tur nenonāks..

japets

Noskatoties video, radās iespaids, ka ideāli piemērots blogeriem, kas vēlas izveidot kādu, piemēram, chartu un nopublicēt savā blogā. :)
Protams, šaubos, vai tuvākajā laikā kāds uzticēs biznesam kritiskus datus šādam tūlim…

$$$

aaxc, Master – nejauciet divas dažādas lietas – šīs nav DB arhitektēšanas vai menedžēšanas rīks. Tā galvenā būtība ir ļaut no DB vilkt atskaites cilvēciņiem, kas neko nav dzirdējuši un negrib dzirdēt par SQL, OQL, etc. Un lai šādiiem homo sapiens nevajadzētu algot tādus kā jūs, kas bakstīs konsoli un gudri stāstīs, cik tas viss ir sarežģīti :) labāk sasparojieties un izlieniet no savas konsoles – drīz varat zaudēt darbu.

Principā produkts ir knaps Excelis taču ar DB tiešsaisti, kas attiecībā pret Exceli ir pluss. Dažus labus OpenSource OLAP produktus tiesa nekad nepārspēs taču sava priekšrocība atkal ir tā, ka nav jābūt specifiskai OLAP DB.

Izlasot rakstu un ovācijas biju gan gaidījis ko spēcīgāku. Ne ar ko super-jaunu nepārsteidza…

Cheers!

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.