← Uz sākumu

Jauna veida virināmais telefons

2009. gada 3. februārī, 3 komentāri

Visādi citādi labs kantoris SonyEricsson ir nolēmis Japānā nākt klajā ar manuprāt stilīgu Walkman sērijas atvāžamo telefonu - Premiere 3.

SonyEricsson Premier 3 Walkman
SonyEricsson Premier 3 Walkman

Atšķirībā no ierastajiem, šis konkrētais atvāžas gan uz augšu, kā ierasts, gan uz sāniem - kā to dara, piemēram, Nokia deviņtūkstošā sērija. Vēl viena īpatnējā, bet, iespējams, noderīgā iespēja ir izmantot vadības pultī esošu 3.5mm ieeju, lai ierakstītu kaut ko telefonā.

Parametri jau ierasts - kamera, zilais zobs, GPS, 3 megapikseļu kamera. Kā pareizi piebilst gizmodo - microSD atbalsts tikai līdz 2GB ir diezgan liels mīnuss mūsdienu, it sevišķi jau Japānas, jaunatnei. Jāatceras, ka telefons ir paredzēts tikai Japānas tirgum, kas nozīmē tikai trešo paaudzi, jo otrā paaudze, šķiet, Japānā ir absolūts svešvārds. Vēl jo vairāk - tā kā tālrunis ir anonsēts partnerībā ar KDDI, tas būs nevis W-CDMA (UMTS), bet gan ar CDMA2000 atbalstu. Ja nu vienīgi Triatel tīklā, be tas arī ir maz ticams.

Rakstu tāpēc, ka man bija šķitis, ka kopš Xperia X1 SonyEricsson ir izsmēlis sevi. Šis modelis pierāda, ka, ja viņiem Eiropā uzradīsies kāds tik pat veiksmīgs sadarbības partneris operatoru vidū, varam gaidīt kādu jauku modelīti arīdzan teitan. Lai arī pagājušajā gadā iekš “GSMA Mobile World Congress” redzētie modeļi viesa cerības, viss jaunais pēc tam ir kaut kā ne pārāk fascinējis. Gribētos kaut ko svaigu, jaunu un netradicionālām idejām bagātu. Lieku cerības uz krīzi, kas visos ir likusi mobilizēt inovatīvo domāšanu.

Tas pie nosacījuma, ka SonyEricsson netiks notirgots kādam korejiešu kantorim, kā tas notika savulaik ar Siemens Mobile. Tas, ka Sony no tā paša gala nāk nenozīmē, ka no Ericsson komponentes nevarētu atbrīvoties kādā grūtākā brīdī. It sevišķi, ja papēta, kā tiek optimizētas LCD matricu R&D un to ražošana starp lielajiem brendiem (nebrīnīšos, ja kādā brīdī nākotnē Sony televizorā būs Philips brendota LCD matrica, kura ražota LG vai Samsung rūpnīcā pēc JVC licences vai kaut kā tā:)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar niks

2009. gada 3. februārī, plkst. 19:15

<q cite=")">

gan jau ka nākotnē visas firmas sapārdosies (?) vienā lielā, piemēram, tavā gadījumā <i>Sony</i> un būs apmēram tā: <q cite="-Es nopirku jaunu TV! -Tiešām? Kādas firmas? -Sony, protams. Vai tad ir arī kādas citas? -Ā jā, pareizi.">

Gravatar 8th Prophet

2009. gada 4. februārī, plkst. 10:52

(nebrīnīšos, ja kādā brīdī nākotnē Sony televizorā būs Philips brendota LCD matrica, kura ražota LG vai Samsung rūpnīcā pēc JVC licences vai kaut kā tā:)

emm, vai tad ļoti līdzīgi nenotiek jau gadus 5???

Gravatar jozhix

2009. gada 4. februārī, plkst. 12:35

vai tas sony razho savas lcd matricas?