← Uz sākumu

Panorāma iekš YouTube

2009. gada 17. augustā, 4 komentāri

Starp citu, jau kādu laiku LTV Panorāmas žurnālistu veidotās reportāžas ir atrodamas arī iekš YouTube/user/LTVPanorama. Tās, tiesa, nav ziņas, bet gan autordarbi - reportāžas.

Norādu uz to, jo izskatās, ka Panorāma diezgan sekmīgi turpina apgūt jaunās iespējas. Lai tas ir tviteris ar dažiem tūkstošiem sekotāju un dažiem desmitiem aktīvu komunicētāju vai šoreiz YouTube ar relatīvi smieklīgu apmeklējumu. Mani šis fakts priecē tāpēc, ka Tildes veidotais LTV Archivā rodamais ir ne tikai nelietojams kvalitātes ziņā, bet ir par maksu (mūsdienās) un nav lietojams bez attiecīga datorprogrammatūras klāsta.

Interesenti var sekot tur ieliktajiem materiāliem dažādos veidos - reģistrētie lietotāji caur "parakstīšanās" mehānismu, bet pārējie caur RSS vai arī apmeklējot to sadaļu ikdienā. Pagaidām, izskatās, jauni klipi tur parādās tikai darbadienās. Gribētos, lai arī citi LTV raidījumi (it sevišķi LTV7) ņemtu piemēru un sāktu parādīties normālā formātā normālās vietās (YouTube, Vimeo, un citi). Pieņemu, ka visi parastajiem mirstīgajiem esošie ierobežojumi ir apejami, provējot sarunāt ar sevisu īpašniekiem.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar laacz Autors

2009. gada 17. augustā, plkst. 19:51

Jā, un Zebra arī epizodiski ir: http://tv.delfi.lv/video/k7d9m36w/, no tās pašas šlakas - Ātruma Cilts: http://www.atrumacilts.lv/ac/,

Gravatar Kaakslis

2009. gada 17. augustā, plkst. 21:12

Tilde ir žīdu būšana. Kā var prasīt maksu par ieskātu Latvijas nacionālās televīzijas arhīvā?! ://

Gravatar Killercompany

2009. gada 1. oktobrī, plkst. 21:21

a kā tajā LTV arhīva lapā var paskatīties to video? tāda sajūta ka tur play poga neiet.