✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Jaunais gmails

2011. gada 2. novembrī, 15 komentāri

Ja nu vēl lieto veco džīmeilu, tad pievērs uzmanību loga apakšējam labajam stūrim. Tiem, kas bija uzlikuši jauno izskatu arī, jo iepriekš pieejamais bija vienkārši tēma. Pašlaik ir arī čupiņa jaunumu.

Papildus ieteiktu gmaila laboratorijā (settings / labs) ieslēgt “Preview Pane”, kuru pats lietoju jau ilgāku laiku.

Jaunais gmail

Dizains varbūt nav fantastiski izcils (pietrūkst kontrasta), bet ir daudz labāks par līdzšinējo. Savukārt par Google Reader un dažiem apps lietotājiem (lasi - mani, piemēram) tomēr vēl ne pārāk pieejamo Google+ es neizteikšos. Lai pakrājas.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar bush

2011. gada 2. novembrī, plkst. 11:04

Google Reader jaunā versija būtu labi, ja vien kaut kā nesaprotamā veidā ik pa brīdim es nevarētu uzslēgties uz "All Items" sadaļu, bet paliktos iekš "Home". Pieņemu, ka tā ir kāda kļūda, kas drīz pazudīs.

Gravatar laacz Autors

2011. gada 2. novembrī, plkst. 11:06

bush, lietojama, protams, jaunā versija ir. Taču, iz izvāktas jebkādas sociālās fīčas, atstājot ne pārāk nostrādātu google+ integrāciju. Nav migrācijas no iepriekšējā sociālā pasākuma uz google+. Dizains ir raupjš. Ja to salīdzina ar pārējo, tad izskatās, ka koderu komandai ir iemests ar vadlīnijām un viņi paši uz fiksu roku ķapļap ir sakodējuši HTML/CSS.

Gravatar Mārtiņš

2011. gada 2. novembrī, plkst. 11:08

Vienmēr cīnos par lielāku ekrāna laukumu un uz platekrāniem man nepatīk, ka ir tik platas search un pogu joslas. It sevišķi readerī.

Gravatar bush

2011. gada 2. novembrī, plkst. 11:28

laacz, jocīgi, ka es tieši nopriecājos, ka atstāts ir tikai google+ variants, kurš iepriekš nemaz nebija noklusēto rīku sarakstā. Integrācija, patiesībā, nekur nav pazudusi. Paveries iekš Settings/Send To. Par pārējo taisnība - es joprojām gaidu vairāk kontrasta it visur.

Gravatar laacz Autors

2011. gada 2. novembrī, plkst. 12:28

bush, ne jau par send-to ir runa. Bet gan par to, ka pēkšņi ir likvidētas līdz šim pastāvējušās sociālās saites (followingi un followeri), out-of-the-box šārēšanas iespēja, utt.

Gravatar laacz Autors

2011. gada 2. novembrī, plkst. 22:09

deni2s, neizlec :) Tu tik tiešām domā, ka es to neesmu pamanījis? Tieši par to arī ir runa, ka Google+, lai arī anonsēts, un integrēts nupat palaistajā rīderī, vēl nav pieejams daļai apps lietotāju. Starp kuriem, as it happens to be, esmu arī es. A few days ir gūgles eifēmisms kaut kāds.

Gravatar Imants

2011. gada 3. novembrī, plkst. 10:27

Jaunais Google Readers nepatīk. Pārāk lieli balti plankumi starp rindiņām - viss pārāk izplests.

Gravatar fx

2011. gada 3. novembrī, plkst. 11:32

Vai jaunajā Gmailā var normāli ieslēgt, lai rāda mailu headerus? Tipa, sūtītāja epastu, subjectu, reply-to, etc? Nevis kā &*% popup logu, bet lai normāli rāda mailam augšā?

Gravatar Uldis

2011. gada 3. novembrī, plkst. 11:59

Neko labu par jauno Gmail dizainu neteikšu (un ātri pārslēdzu atpakaļ).

Pie lielas informācijas koncentrācijas (daudz emailiem uz ekrāna, iekš 3 dažādiem sarakstiem: inbox, starred un vēl 1 labelis) tas jaunais "atšķaidītais" izskats nekam neder. Google+ dizains gan ir tīri ok.

Gravatar OldGmailUser

2011. gada 3. novembrī, plkst. 13:45

Jaunais Gmaila paskats ir nelietojams.

Gravatar kao

2011. gada 3. novembrī, plkst. 14:11

Piekrītot visiem augstākminētajiem kritiķiem, varu ieteikt tikai vienu - dodiet feedback ne tikai Laacz lapā, bet arī Googlei (https://mail.google.com/support/bin/request.py?contact_type=postpone).

Gravatar Krist2ps

2011. gada 14. novembrī, plkst. 19:39

O, forši. Izrādās, ka labu laiku man šajā labajā stūrī zīmējās Google Tasks, tādēļ neredzēju šo fīču :) Paldies. Sen jauno gaidīju.

Gravatar Aigars

2011. gada 7. decembrī, plkst. 17:48

vispār tas preview pane nestrādā normāli. horizontal split strādā, bet vertical ne.

Gravatar TOMĀTS

2012. gada 18. janvārī, plkst. 18:51

Nu riebjas jaunais dizains, bet ko man te tik daudz cepties, ja tāpat lietoju Thunderbird un dizains nerausta galīgi :D