laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Jaunais gmails

Ja nu vēl lieto veco džīmeilu, tad pievērs uzmanību loga apakšējam labajam stūrim. Tiem, kas bija uzlikuši jauno izskatu arī, jo iepriekš pieejamais bija vienkārši tēma. Pašlaik ir arī čupiņa jaunumu.

Papildus ieteiktu gmaila laboratorijā (settings / labs) ieslēgt Preview Pane, kuru pats lietoju jau ilgāku laiku.

Dizains varbūt nav fantastiski izcils (pietrūkst kontrasta), bet ir daudz labāks par līdzšinējo. Savukārt par Google Reader un dažiem apps lietotājiem (lasi – mani, piemēram) tomēr vēl ne pārāk pieejamo Google+ es neizteikšos. Lai pakrājas.

bush

Google Reader jaunā versija būtu labi, ja vien kaut kā nesaprotamā veidā ik pa brīdim es nevarētu uzslēgties uz “All Items” sadaļu, bet paliktos iekš “Home”. Pieņemu, ka tā ir kāda kļūda, kas drīz pazudīs.

laacz

bush, lietojama, protams, jaunā versija ir. Taču, iz izvāktas jebkādas sociālās fīčas, atstājot ne pārāk nostrādātu google+ integrāciju. Nav migrācijas no iepriekšējā sociālā pasākuma uz google+. Dizains ir raupjš. Ja to salīdzina ar pārējo, tad izskatās, ka koderu komandai ir iemests ar vadlīnijām un viņi paši uz fiksu roku ķapļap ir sakodējuši HTML/CSS.

bush

laacz, jocīgi, ka es tieši nopriecājos, ka atstāts ir tikai google+ variants, kurš iepriekš nemaz nebija noklusēto rīku sarakstā. Integrācija, patiesībā, nekur nav pazudusi. Paveries iekš Settings/Send To. Par pārējo taisnība – es joprojām gaidu vairāk kontrasta it visur.

laacz

deni2s, neizlec :) Tu tik tiešām domā, ka es to neesmu pamanījis? Tieši par to arī ir runa, ka Google+, lai arī anonsēts, un integrēts nupat palaistajā rīderī, *vēl nav pieejams daļai apps lietotāju*. Starp kuriem, as it happens to be, esmu arī es. A few days ir gūgles eifēmisms kaut kāds.

fx

Vai jaunajā Gmailā var normāli ieslēgt, lai rāda mailu headerus? Tipa, sūtītāja epastu, subjectu, reply-to, etc? Nevis kā &*% popup logu, bet lai normāli rāda mailam augšā?

Uldis

Neko labu par jauno Gmail dizainu neteikšu (un ātri pārslēdzu atpakaļ).

Pie lielas informācijas koncentrācijas (daudz emailiem uz ekrāna, iekš 3 dažādiem sarakstiem: inbox, starred un vēl 1 labelis) tas jaunais “atšķaidītais” izskats nekam neder. Google+ dizains gan ir tīri ok.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.