laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Pandora nabagiem

Šodien saskāros ar tipisku vecuma problēmu. Vai arī tas ir atvaļinājuma sindroms – nespēja pārslēgties no laiskā režīma uz darbadienu ritmu. Nekādi nevarēju aizmigt. Novārtījos pa gultu pusnomodā (vai pusaizmidzis) līdz četriem. Nospļāvos, piecēlos, rīta procedūras, un devos uz darbu. Savs labums – nekādu korķu, principā visur zaļais vilnis (ja neskaita Jelgavu, kur man nesaprotamu iemeslu dēļ galvenie luksofori ir izslēgti, bet marginālie darbojas normālajā dienas režīmā – WTF?), degvielas un ceļā pavadāmā laika ekonomija. Tāpēc šodien, lūdzu, mani nekaitināt :)

Ierados darbā, iegriezu Tubalr, un sāku strādāt. Vienā brīdī attapos, ka par šito foršo padarīšanu neko neesmu rakstījis. Jāuzraksta!

Reiz sensenos laikos, Pandora bija pieejama visā pasaulē. Parādoties Pandorai, last.fm tika izpogāts vienā setā. Nepagāja nemaz tik ilgs laiks, līdz dažādu autortiesību iespaidā piekļuve šim brīnišķīgajam resursam tika ierobežota. Kurp doties, ko darīt? Ir veidi, kā klausīties Pandoru arī teitan, bet tie visi ir čakarīgi. It sevišķi, ja esi darbā aiz ugunsmūriem un proksī serveriem.

Jūtūbe. Tur cilvēki ir saveidojuši pleilistes. Ierakstam mūs interesējošo, nospiežam plej, un aidā. Bet, kā allaž, ir viena problēma – tā liste ir citu veidota, tā satur citu izlasi, tā nebūt nav līdzību spēle.

Un tad es uzgāju tādu padarīšanu kā Tubalr. Un atgriežās senie laiki. Ierakstām noskaņojumu, nospiežam Similar, un klausāmies.

Jāpiebilst, ka darba apstākļos šis ir izteikts produktivitātes cēlājs, piecgades plānu mizotājs. Jo, raugi, jamajam kaut kādā vīzē izdodas neļaut man doties projām no darba vietas, jo spēja piemeklēt tiešām līdzīgu un atbilstošu mūziku ir aizdomīgi laba. Un aiziet vecais riņķa dancis – nu, vēl pēdējo, un tad!

Varbūt Tev ir kāds cits līdzīgās mūzikas piemeklēšanas serviss azotē? Padalies, neesi nūģis :)

Izrādās, ka Tubalr līdzīgo izpildītāju atlasei izmanto šo last.fm API metodi. In my face.

wieshka

Vairākus gadus, principā kopš izlaida viņi Adobe air aplikāciju, lietoju ikdienā Grooveshark + VIP access. Perfekti, neko vairāk nevajag un Android app Offline mode funkcija ir all i need, kad esmu kustībā – saveido playlisti groovesharkā, un uz phone paņem – Download for offline use. + viss pārējais.

Kad piebesī Grooveshark, izmantoju stereomood

Staaar

arī jango.com. Paklausijos tubalr, tur tomēr ņem no jūtūbes, arī skaņas kvalitāti – ir dziesmas, kuras forši skan, ir arī dziesmas, kuras tiek atskaņotas no klozeta. Iekš jango skaņas kvalitāte tomēr visām dziesmām ir līdzīga.
groovsharks ir smagnējs un nav ‘similar’ fīčas

Kristaps K.

Nepiekrītu par to Last.fm izpogāšanu vienā setā. Kaut kā man tā Pandora toreiz neiepatikās. Joprojām lietoju Last.fm, turklāt maksāju arī abonēšanu katru mēnesi.

Bet nu būs tas Tubalr jāiečeko.

Pet

Pandorai lielais labums bija darboties kā ‘music discovery’ pakalpojumam. Ja Tubalr barojas no publiski salikajiem youtube playlistiem, tad tur atradīsies populārām dziesmām puslīdz līdzīgas citas populārās grupas, līdzīgi kā last.fm – kas discovery ziņā ir bezjēdzīgi. Pandorai tur automātiski nāca milzīgs procents nedzirdētu un mazdzirdētu mākslinieku ar kvalitatīvām līdzīgām dziesmām, kurus ievērtēt, tas tur bija milzīgs bonuss – vai ir kāds LV-pieejams serviss, kas to dara?

Normunds

Es esmu vecs un iesīkstējis – klausos online radio. Kaut kā man liekas, ka tur ir nedaudz lielāka dažādība nekā sarēķina robots. Bez tam ir viena radiostacija, kas spēlē 60.-70. gadu muzīku no platēm – kaifīgi klausīties.

Skalija

Labu brīdi biju liela Jango fane. Bet ar laiku apnika, bieži atkārtojas. Labais priekšnieks ieteica Grooveshark, un man tagad ir vienreizējs fons ražīgam darbam!
Rīt gan izmēģināšu Tubalr. Kaut gan izskatās, ka tā es diezvai pastrādāšu. Drīzāk ieslīgšu mīļo grupu nebeidzamā video vērošanā!

Egils

esmu Screamer Radio “fans” jo … tas dod iespēju ne tikai klausīties kādu sava garastāvokļa mūziku , bet arī ierakstīt iepatikušos un tad kad “nav nekā ko klausīties ēterā ” , tad palaižu savu izlasi . To rādžiņu var iekonfigurēt gan pēc favorītiem , gan ierakstīšanai pa atsevišķiem trekiem , utt. Esmu daudz izmeklējies,izklausījies un izskatījies tos online muzices .Kaut kā nevelk uz tiem , jo kad kaut ko dari , tad tak neskaties video ierakstus , klausies ierakstu fonā un kad kaut kas iepatīkās , tad atliek nospiest vienu pogu un pēc “darba” noklausīties tā kārtīgi izbaudot ierakstu . Screamer Radio nav tā ierakstīšanas un atskaņošanas čakara , kas ir citos rādžiņos , var palaist no URL ko gribi , atliek tikai sadabūt linku no weblapas un iekopēt . Tā visa pietrūkstās tajā Tubalr .

Valcha

Klausos Last FM jau daudzus gadus un arī maksāju LVL par to. Tikai sarūgtināja, ka aizvēra Loved station utt.

Pandora bija laba cerība, bet neizturēja. Jo tiešām Last.fm pietrūkst iespēja drillēt konkrētu artistu. Tam izmantoju http://grooveshark.com/ . Bet tur atka problēma ir, ka nav kārtības – viena dziesma mēdz albūmā atkārtoties x reizes šad tad.

Nu tad nedēļas nogalē pētīšu Buratino zemju Pandoru.

Valcha

P.S. Tā kā mani tracina slēgalēšanās starp logiem, lai pārslēgtu citu dziesmu grooveshark, uzliku FF pluginu, kas ir katra taba status barā, apakšā – Grooveshark loga kontroles. Tikai ar katru FF update tas plugins kādu laiku neiet :(

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.