✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

The Great Southern Trendkill

2012. gada 24. janvārī, 5 komentāri

Par šo atradumu paldies dimdinam @130db.

Bija tāds īss periods manā mūžā, kad klausījos Pantēru. Galu galā, sapratu, ka man ir par smagu, lai arī dažu labu balādi vēl aizvien patrinu. Visvairāk atmiņā ir palicis albums “The Great Southern Trendkill”. Albums, kurš guva netipiskus panākumus arī plašajā pasaulē, neskatoties uz diezgan... emm.. specifisko muzikālo stilu. Piemēram, Billboard 200 (ASV pārdotāko albumu tops), 4. vietā kādu brīdi varēja vērot tieši šo Pantēras veikumu.

Tad, nu, lūk. Tai albumā pirmā dziesma ikurāt tā arī saucās - “The Great Souther Trendkill”. Iespējams, ka tā ir pats psihākais viņu skaņdarbs. Ieteiktu, pirms skatīties nākamo video, noklausīties vismaz sākumu: “The Great Southern Trendkill”.

Pafantazējiet par to, kā varētu skanēt akustiskā versija. Nu, mazliet. Un beigu beigās nospiediet plau, kā saka viens kolēģis, podziņu zemāk redzamajam video.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Makans

2012. gada 25. janvārī, plkst. 10:35

Balādes nekad nav bijusi Pantera stiprā puse... Cowboys from hell, Walk, Where you come from - tā ir īstā Pantera, kur var sajust Phila, Dime un pārējo jaudu :)

Gravatar Nekā

2012. gada 28. janvārī, plkst. 21:16

Pantera ir labāk nekā šis......... un arī dotajā mirklī nelamāšos :)

Gravatar chirkainais

2012. gada 13. februārī, plkst. 13:46

Izklausās gana orģināli un gaumīgi aranžēts. Bet kopš Hellsongs atklāšanas gadus 4 atpakaļ (Seek and destroy kā labākais piemērs), šādi eksemplāri dikti nepārsteidz. Bet priecē gan.

Gravatar Grāmatas

2012. gada 13. martā, plkst. 11:48

šitais gabals labs ritīgi :)

Gravatar navsvarīgi

2012. gada 27. martā, plkst. 18:42

psihākā viņu dziesma ir "Suicide Note part II"