laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

The Great Southern Trendkill

Par šo atradumu paldies dimdinam @130db.

Bija tāds īss periods manā mūžā, kad klausījos Pantēru. Galu galā, sapratu, ka man ir par smagu, lai arī dažu labu balādi vēl aizvien patrinu. Visvairāk atmiņā ir palicis albums The Great Southern Trendkill. Albums, kurš guva netipiskus panākumus arī plašajā pasaulē, neskatoties uz diezgan… emm.. specifisko muzikālo stilu. Piemēram, Billboard 200 (ASV pārdotāko albumu tops), 4. vietā kādu brīdi varēja vērot tieši šo Pantēras veikumu.

Tad, nu, lūk. Tai albumā pirmā dziesma ikurāt tā arī saucās – The Great Souther Trendkill. Iespējams, ka tā ir pats psihākais viņu skaņdarbs. Ieteiktu, pirms skatīties nākamo video, noklausīties vismaz sākumu: The Great Southern Trendkill.

Pafantazējiet par to, kā varētu skanēt akustiskā versija. Nu, mazliet. Un beigu beigās nospiediet plau, kā saka viens kolēģis, podziņu zemāk redzamajam video.

chirkainais

Izklausās gana orģināli un gaumīgi aranžēts. Bet kopš Hellsongs atklāšanas gadus 4 atpakaļ (Seek and destroy kā labākais piemērs), šādi eksemplāri dikti nepārsteidz. Bet priecē gan.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.