✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Rakstulīgums

2012. gada 25. aprīlī, 8 komentāri

Laiku pa laikam man kāda PR aģentūra piedāvā dažādus produktus vai servisus patestēt. Kā jau ķenerim, mani tas tīri pat interesētu. Ir tikai viens, kā ierasts, "bet". Visi, protams, vēlas kaut kādu atsauksmi lasīt manā blogā. Tas ir tāds kā puslegāls veids, kā iegādāties ierakstu. Iedod pabakstīt, bet palūdz “ja nav žēl, uzraksti”. Pašsaprotami, ka tas izraisa tādu kā ķēdes reakciju - ja nerakstu, kantori ir mazāk ieinteresēti iedot kaut ko. Ja nedod, tad man netiek feinas mantiņas.

Tāpēc brīdinu, ka turpmāk, visticamākais, parādīsies īsi (vai gari) ieraksti no sērijas - tas un tas iedeva to un to, kas nemaz nebija tik foršs. Vismaz tā centīšos aizpildīt kaut kādu tukšumu un varbūt citastarpā treniņa rezultātā izdosies ierakstīt arī kaut ko no sevis. Citādi uz vecumu pavisam traks palieku. Ir desmitiem draftu, ideju uzmetumu, bet nav iedvesmas uzrakstīt no A līdz Ž.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Endijs Lisovskis

2012. gada 25. aprīlī, plkst. 22:46

Pabeidz to draftu (cerams ka tāds ir) kurā esi kaut ko par Git turpinājis rakstīt. :)

Gravatar Skalija

2012. gada 2. maijā, plkst. 14:13

Raksti vienaga ko, tikai raksti!!! Tev labi sanāk!

Gravatar krizdabz

2012. gada 3. maijā, plkst. 07:42

Sāks vēl saukāt par pērkamo blogeri :)

Gravatar Mārcis

2012. gada 8. maijā, plkst. 19:35

Ha, iedod patestēt un par to "nopērk" rakstu. Ja uzdāvinātu mantiņas, tad tā būtu pavisam cita lieta.

Gravatar DimanC

2012. gada 10. maijā, plkst. 12:22

3 mēnešos 4 ieraksti, jaukta rakstura - 1 bilžiņa, viens sociāla ģimeniska rakstura, viens tehnoloģisks apraksts, un šis.

šim senajam un cienījamajam blogam varētu sekot daudzi, bet vai tiešām "PR aģentūrām" šāda statistika rada pārliecību, ka Tev iedotās mantiņas apraksts sasniegs daudz klausītāju?

Gravatar vobla

2012. gada 15. maijā, plkst. 10:16

nu, laacz ir vēsturiski gana populārs, lai, domāju daudzi, tāpat regulāri ienāktu pārbaudīt vai nav, kas jauns. es ar neskatoties uz totālo pamirumu pēdējā, jau šķiet gada laikā, te ienāku vairākas reizes nedēļā :)

Gravatar mītavnieks

2012. gada 15. maijā, plkst. 23:45

Njā, ieradumam liels spēks.. joprojām iegriežos šeit biežāk, nekā te parādās kāds jauns ieraksts. Komentēju reti, jo pārsvarā patīk tikai palasīt un savas necilās domas paturēt pie sevis. Un tad nu radās tikko jautājums - vai laacz rakstītu biežāk/vairāk, ja lasītāju aktivitāte komentējot būtu lielāka? :)

Gravatar aa

2012. gada 16. maijā, plkst. 00:36

Savulaik tā pa retam podā.elvē iegriezos, kamēr no bukmarkiem to izdzēsu.