laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Rakstulīgums

Laiku pa laikam man kāda PR aģentūra piedāvā dažādus produktus vai servisus patestēt. Kā jau ķenerim, mani tas tīri pat interesētu. Ir tikai viens, kā ierasts, “bet”. Visi, protams, vēlas kaut kādu atsauksmi lasīt manā blogā. Tas ir tāds kā puslegāls veids, kā iegādāties ierakstu. Iedod pabakstīt, bet palūdz ja nav žēl, uzraksti. Pašsaprotami, ka tas izraisa tādu kā ķēdes reakciju – ja nerakstu, kantori ir mazāk ieinteresēti iedot kaut ko. Ja nedod, tad man netiek feinas mantiņas.

Tāpēc brīdinu, ka turpmāk, visticamākais, parādīsies īsi (vai gari) ieraksti no sērijas – tas un tas iedeva to un to, kas nemaz nebija tik foršs. Vismaz tā centīšos aizpildīt kaut kādu tukšumu un varbūt citastarpā treniņa rezultātā izdosies ierakstīt arī kaut ko no sevis. Citādi uz vecumu pavisam traks palieku. Ir desmitiem draftu, ideju uzmetumu, bet nav iedvesmas uzrakstīt no A līdz Ž.

DimanC

3 mēnešos 4 ieraksti, jaukta rakstura – 1 bilžiņa, viens sociāla ģimeniska rakstura, viens tehnoloģisks apraksts, un šis.

šim senajam un cienījamajam blogam varētu sekot daudzi, bet vai tiešām “PR aģentūrām” šāda statistika rada pārliecību, ka Tev iedotās mantiņas apraksts sasniegs daudz klausītāju?

vobla

nu, laacz ir vēsturiski gana populārs, lai, domāju daudzi, tāpat regulāri ienāktu pārbaudīt vai nav, kas jauns. es ar neskatoties uz totālo pamirumu pēdējā, jau šķiet gada laikā, te ienāku vairākas reizes nedēļā :)

mītavnieks

Njā, ieradumam liels spēks.. joprojām iegriežos šeit biežāk, nekā te parādās kāds jauns ieraksts. Komentēju reti, jo pārsvarā patīk tikai palasīt un savas necilās domas paturēt pie sevis. Un tad nu radās tikko jautājums – vai laacz rakstītu biežāk/vairāk, ja lasītāju aktivitāte komentējot būtu lielāka? :)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.