✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Fotošops pirms laika

2012. gada 13. jūnijā, 2 komentāri

Nemaz ne tik sen bija tie laiki, kad fotogrāfiju pēcapstrādei netika izmantoti nedz fotošopi, nedz datori vispār. Teitan būs paliela kolekcija ar paskaidrojumiem un pastāstiem par katru gadījumu - sākot no 1860. gada līdz pat mūsdienām, taču interesantākās ir pirmā un otrā lapa, jo apraksta aizpagājušā gadsimta un pagājušā sākuma manuālo fotošopu.

Piemēram, šī slavenā fotogrāfija (portrets) patiesībā ir kolāža - Linkolna galva un kaut kāda čaļa miesa :) 1860. gads, jā.
Piemēram, šī slavenā fotogrāfija (portrets) patiesībā ir kolāža - Linkolna galva un kaut kāda čaļa miesa :) 1860. gads, jā.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar ansis

2012. gada 13. jūnijā, plkst. 09:30

Iesaku noskatīties šo traki smieklīgo rumāņu šedevru: http://www.imdb.com/title/tt1422122/ . Zināmās bezmaksas vietnēs varēsi atrast arī kā "Сказки Золотого века". Vairāku stāstu kompilācija, vienā no tiem par to kā mazo Čaušesku mēģināja iekš avīzes foto garāku pataisīt. p.s. biju pat piemirsis, cik šai filmai augsts IMBD reitinga novērtējums

Gravatar Fotogrāfs

2012. gada 14. jūnijā, plkst. 07:06

Pirmajās fotogrāfijās, kuras rādija pasaulei meistari pielika mākoņus tur kur tie nebija. ;) Taču galvu nomainīt ... Vēl jau pastāv iespēja, ka bilde ar čali ir taisīta vēlāk, iespaidojoties no Linkolna bildes. Var paskatīties uz grīdas flīzēm, redzama nesakritība.