laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Fotošops pirms laika

Nemaz ne tik sen bija tie laiki, kad fotogrāfiju pēcapstrādei netika izmantoti nedz fotošopi, nedz datori vispār. Teitan būs paliela kolekcija ar paskaidrojumiem un pastāstiem par katru gadījumu – sākot no 1860. gada līdz pat mūsdienām, taču interesantākās ir pirmā un otrā lapa, jo apraksta aizpagājušā gadsimta un pagājušā sākuma manuālo fotošopu.

Piemēram, šī slavenā fotogrāfija (portrets) patiesībā ir kolāža - Linkolna galva un kaut kāda čaļa miesa :) 1860. gads, jā.

ansis

Iesaku noskatīties šo traki smieklīgo rumāņu šedevru: http://www.imdb.com/title/tt1422122/ . Zināmās bezmaksas vietnēs varēsi atrast arī kā “Сказки Золотого века”. Vairāku stāstu kompilācija, vienā no tiem par to kā mazo Čaušesku mēģināja iekš avīzes foto garāku pataisīt.
p.s. biju pat piemirsis, cik šai filmai augsts IMBD reitinga novērtējums

Fotogrāfs

Pirmajās fotogrāfijās, kuras rādija pasaulei meistari pielika mākoņus tur kur tie nebija. ;) Taču galvu nomainīt …
Vēl jau pastāv iespēja, ka bilde ar čali ir taisīta vēlāk, iespaidojoties no Linkolna bildes. Var paskatīties uz grīdas flīzēm, redzama nesakritība.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.