laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Postapokaliptiskā vīzija

Kāds reditors (reddit.com lietotājs) izdomāja, ka ir vērts plašākai pasaulei pastāstīt par to, kāda tā izskatās (izskatīsies?) 2331. gadā. Resursu nav. Vairāku atomkaru rezultātā pasaule ir pamanījusies gan izkausēt ledu Arktikā un Antarktīdā, gan uzaudzēt. Regulāro plūdu dēļ visa bijusī lauksaimniecības zeme ir purvaina. Pāri palikušas trīs supernācijas, kas savā starpā visu laiku karo. Resursu purvu nosusināšanai un pilsētu paplašināšanai nav nevienam, jo viss ir atvēlēts armiju papildināšanai. Utt.

Izklausās pēc parasta postapokaliptiskā vizionāra stāstiņa, ne? Patiesībā tas nāk no cilvēka, kurš desmit gadus spēlē otro civilizāciju. Vienu un to pašu spēli. Palasiet arī komentārus, kuros ir gan idejas tālākai virzībai, gan arī paša autora atbildes. Riktīgi aizraujoša kafijas pauzes lasāmviela.

Visvairāk mani pārsteidza tas, ka desmit gadus vecas episkās spēles algoritmi un iestrādātais līdzsvars strādā diezgan stabili pat šādā ekstremālā robežgadījumā. Fascinējoši.

Papildināts. Izrādās, ka uzradies subredits. Ar bildēm, ieteikumiem, versijām, stāstiem, utt. Apbrīnojami, ko spēj tiešsaistes komūnas.

aaa

#5 ulzha, ari sasmidinaji, gramatu pats lasiji? tur tieshi ir karsh starp 3 milzigam nacijam un pec scenarija “shodien miers ar vieniem, karsh ar otriem un otradi” + galvenais varonis bija tas, kas pielaboja vesturi atkariba no ta, ar kuru naciju bija jakaro. Get ye’ facts straight, mate.

vbz

Ja atomkarš nebija 20. gs, tad ne 21. gs un uz priekšu tas ir utopisks pieņēmums. Vienkārša iemesla dēļ, militārisms un cilvēku/cilvēces iznīcināšanas ieroči iet līdzi protams ar zinātni. Faktiski nauda – tātad vara, regulē zinātnes attīstības virzienus un tie nu nekādi nav vairs pašlaik saistīti ar atomieročiem mums zināmajā tā izpausmē! Ar kodolfiziku gan!
Ilgi meklētais Higsa bozons(elementārdaļiņa, kas matērijai piešķir masu) ir atklāts: http://t.co/YNA60kj1

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.