✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Miedziņš nāk

2012. gada 27. jūlijā, 8 komentāri

Sauciet mani par vecu++,++ emocionālu perdeli, taču man sariesās asaras acīs. Tas tāpēc, ka netipiski asi sajutu bērnības vakaru. Vecais televizors knapi rāda, bet skatīties var. Viesistabas pieckārt jukusī un ļodzīgā brūnā sekcija. Dīvāns. Klīstera smarža no tikko nolīmētu loga spraugām. Virtuvē uz mazā radiatora lielajā māla bundulī rūgst mīkla pīrāgiem. Visi mājās. Visi kopā. Silti.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Pēteris

2012. gada 28. jūlijā, plkst. 00:34

Nja, katra vakara obligātā programma. Kanāli jau arī tikai kādi 4 bija, 2 LV un 2 visvalsts, vismaz tā škiet. Sākumā noskatījās Hrjušu, tad Vremja, un kaut kā tur tajā shēmā gāja arī panorāma un šitais. Par vecu lai atcerētos. Un vēl bija Kašpirovskis,ka steica, ka stresa nav. Hmm, it kā biju klāt, bet baigi labi tās lietas neatceros. Bet jā, miedziņš Jarāna formā ir nogruntējusies atmiņa? Kas tagadējiem būs? Angrībirds?

Gravatar Zandis

2012. gada 28. jūlijā, plkst. 09:02

vecs, emocionāls perdelis

Gravatar Juris

2012. gada 28. jūlijā, plkst. 10:58

Pēteri,

ja par senākiem laikiem, tad tikai 1 LV kanāls bija. un tas pats tikai vakarā sāka raidīt.

Gravatar Vecis

2012. gada 29. jūlijā, plkst. 03:24

Ehh, laacz. Paskaties vēl Pasaka, pasaciņa. Šai nostaļģijai tiek brauts cauri jau kādu desmito gadu. Spēcīgs esi, ja varēji līdz šim domāt tikai par "ģēlām". Es tā nevaru.

Gravatar Krotow

2012. gada 30. jūlijā, plkst. 22:39

Man arī kādreiz patika, bet cik var? Jau otro reizi te par Imantas-Babītes dueta bērnudarbiem :)

Gravatar capsx

2012. gada 31. jūlijā, plkst. 22:16

miedzinhsh pasaka pasacinha seetnieks zakhiishu pirtinha eziitis miglaa dillii dallii utt utt utt ... visas taas ir veertiibas, kas manaa sirdii buus muuzhiigi, un ar taas es raadiishu (raadu:) arii ar saviem beerniem :)

Gravatar Ambambam

2012. gada 12. septembrī, plkst. 10:49

Kad liksies koka zārkā, tad varēsi šo noklausīties un čau!

Gravatar Takeoff

2012. gada 29. septembrī, plkst. 22:53

Ehh, nostaļģija. Bet tomēr forši atcerēties bērnību.