laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Miedziņš nāk

Sauciet mani par vecu, emocionālu perdeli, taču man sariesās asaras acīs. Tas tāpēc, ka netipiski asi sajutu bērnības vakaru. Vecais televizors knapi rāda, bet skatīties var. Viesistabas pieckārt jukusī un ļodzīgā brūnā sekcija. Dīvāns. Klīstera smarža no tikko nolīmētu loga spraugām. Virtuvē uz mazā radiatora lielajā māla bundulī rūgst mīkla pīrāgiem. Visi mājās. Visi kopā. Silti.

Pēteris

Nja, katra vakara obligātā programma. Kanāli jau arī tikai kādi 4 bija, 2 LV un 2 visvalsts, vismaz tā škiet. Sākumā noskatījās Hrjušu, tad Vremja, un kaut kā tur tajā shēmā gāja arī panorāma un šitais. Par vecu lai atcerētos. Un vēl bija Kašpirovskis,ka steica, ka stresa nav. Hmm, it kā biju klāt, bet baigi labi tās lietas neatceros. Bet jā, miedziņš Jarāna formā ir nogruntējusies atmiņa? Kas tagadējiem būs? Angrībirds?

Vecis

Ehh, laacz. Paskaties vēl Pasaka, pasaciņa. Šai nostaļģijai tiek brauts cauri jau kādu desmito gadu. Spēcīgs esi, ja varēji līdz šim domāt tikai par “ģēlām”. Es tā nevaru.

capsx

miedzinhsh
pasaka pasacinha
seetnieks
zakhiishu pirtinha
eziitis miglaa
dillii dallii
utt utt utt …
visas taas ir veertiibas, kas manaa sirdii buus muuzhiigi, un ar taas es raadiishu (raadu:) arii ar saviem beerniem :)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.