✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Spogulīt, spogulīt, saki man atā...

2012. gada 5. augustā, 26 komentāri

Vakar no rīta satērpos svētku drānās, kāpu mašīnā, iedarbināju un skaļi nolamājos. Arī tviterī.

Spogulīt, spogulīt, saki man atā...
Spogulīt, spogulīt, saki man atā...

Noliku auto atpakaļ un kātoju pāri pa ielu uz policijas iecirkni, vēl aizvien sevišķi neticot, ka arī sivikiem spoguļi kotējās.

Policijas iecirknī mani aplaimoja ar “jūs neesat pirmais, būs jāgaida operatīvā grupa, kas ir izbraukusi”, bet jau pēc brīža uzradās izpalīdzīgs policists, kurš veikli uzdrukāja manu liecību. Parunājoties tika noskaidrots, ka es konkrētajā dienā jau esmu divdesmitais, kurš ir vērsies pie kārtības sargiem ikurāt ar šādu problēmu. Un tikai divi no visiem bija BMW. Pat vienu Kia neesot smādējuši.

Aizgājām līdz auto, novērtējām filigrāno darbu (izņemts normāli, neko nesalaužot, pat paldies gribējās pateikt :P). Apejot pārējos auto stāvlaukumā, izrādījās, ka stūrī stāvojšajam Latvijas Valsts Mežu džipam arī ir iztrūkums spoguļu frontē. Vadītāja pusē.

Nu, neko. Tā kā nav ne mazākās nojausmas par cenu, uzzvanīju un pieteicu šaizi apdrošinātājiem.

Mana versija - viesmākslinieki iegriezās Jelgavā papildināt noliktavas vai konkrētu pasūtījumu izpildīt, jo spoguļi lielākoties nocelti pa vienam un nekas cits autiņiem neesot pazudis.

Un braukt, sagriežot salona spoguli mēreni slīpi, var. Nekur neskrienot un lieki nepārkārtojoties pa labi :) Un nevajag, lūdzu, “maini mašīnu - šī ir neveksmīga”. Zinu :)

Papildināts jau pimdienā. Jauns apsildāmais stikliņš - 30ls. Jāgaida aptuveni nedēļa. Aiz muguras KASKO gadījuma atsaukums un priekšā ļoti uzmanīga braukšana :)

Pamodušies arī lokālie ziņu portāli: Jelgavas Vēstnesis, Jelgavniekiem, un Zemgales Ziņas.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Mārtiņš

2012. gada 5. augustā, plkst. 12:29

Nav lielu problēmu braukt bez spoguļiem, biju jau pieradis pēc pāris dienām. Ja pašrisks ap 50ls, tad kasko neatmaksājas.

Man BMW...

Gravatar deni2s

2012. gada 5. augustā, plkst. 12:55

Atmaksājas marķēšana.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 5. augustā, plkst. 15:06

Veicu ekspresaptauju tviterī. Zog arī marķētus, bet daudz mazāk.

Gravatar deni2s

2012. gada 5. augustā, plkst. 18:19

Tāpēc jau arī atmaksājas. Lai zagtu marķētu ir jābūt atsaldenim no atsaldeņiem, vai arī mašīnai novietotai tik tumšā stūrī, ka marķējumu nevar pamanīt.

Gravatar Normunds

2012. gada 5. augustā, plkst. 22:15

Zog jā, bet tādiem auto, kam riepas ar diskiem maksā vairāk kā tavs siviks.

Gravatar jib

2012. gada 5. augustā, plkst. 16:58

Man pirms 3 gadiem Civic'am arī nospēra. Bet tajā piegājienā spēra visām daudzmaz jaunām mašīnām pēc kārtas. Policijai bija kādi 11 izsaukumi vienā reizē.

Gravatar imo

2012. gada 5. augustā, plkst. 21:57

Ar marķējumu var būt tā, ka viņu noraus tā pat. Ne jau zaglis tur ar lukturīti spīdinās. Visticamāk roka ir tā ietrennēta, ka to var izdarīt 3 seknužu laikā. Ja būs marķējums, tad spoguli var meklēt blakus misenē vai zālītē. Cita lieta ja vieta ir labi apgaismota. Piem zem laternas.

Gravatar scope

2012. gada 5. augustā, plkst. 22:10

Laime nelaimē - šie jau bijuši tikai stikliņu zagļi, īstie džeki ņem ar visu korpusu.

Gravatar Jānis

2012. gada 5. augustā, plkst. 22:46

Man, tfu tfu tfu, kopš marķēšanas divus gadus vairs nav aiztikti, pirms tam zaga regulāri. Auto - gana jauns bmw. Esmu pats pieķēris zagli, kas ir tikko noņēmis parkinga sensorus no kaimiņa auto. Sensorus atņēmu. Gribēju vēl rokas salauzt, bet tad sapratu, ka džeks lieto heroīnu un pastāv liela varbūtība, ka viņam ir hiv vai kā minimums kaut kāds hepatīts, tāpēc izlēmu klāt neskarties.

Gravatar wth

2012. gada 5. augustā, plkst. 23:37

Lūdzu maini mašīnu - šī ir Honda :D Bet patiesībā priecājies, ka nesacūkoja regulatora mehānismu vai apsildes vadus. Izdarīt viegli, salabot dārgi.

Gravatar btw

2012. gada 6. augustā, plkst. 09:03

Man bmw oriģinālajiem diskiem noņēma dekoratīvās plastmasas, kuras apslēpj skrūves. Vietā nopirkt tādas nekur nevar. Kad mainiju ziemas riepas "Autofavorīts" servisa vīri man piedāvāja nopirkt lietotus diskus. Ieveda mani dziļāk servisā, lai parādītu diskus, bet es pamaniju maisu ar dažādiem dekoratīvajiem diskiem, tajā skaitā tādiem kurus man noņēma (noņēma ~ 150m no tās vietas kur pēc tam mainiju riepas). Es šim arī saku - man kā reiz tādus noņēma pirms mēneša. Šie ātri aiztaisija maisu un vairs negribēja man tirgot neko.

Gravatar @btw

2012. gada 6. augustā, plkst. 11:05

Un...? Tu vienkārši aizgāji mājās vai arī sekoja kāda rīcība?

Gravatar laacz Autors

2012. gada 6. augustā, plkst. 11:06

Pieteicu policijā, pieteicu BTA, aizbraucu uz pasākumu. Šodien noskaidroju cenu jaunam (30ls), pasūtīju, atteico BTA KASKO. Gaidīšu.

Gravatar Alberts Einšteins

2012. gada 6. augustā, plkst. 13:32

Nu tad vajadzēja saukt mentus, lai ķer nozieguma vietā pie rokas.

Gravatar atis

2012. gada 7. augustā, plkst. 01:34

mjā, tur gan bij jāsauc menti uz servisu, viņiem maiss ar detaļām bez pavadzīmēm nemaz nedrīkst mētāties.

Gravatar Juris

2012. gada 6. augustā, plkst. 11:39

Klau, kurā iestādē var tos stikliņus dabūt? Man piektdienas naktī iekš Rīgas abus nocēla.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 6. augustā, plkst. 12:49

Es gaidīšu oriģinālos.

Gravatar antonio

2012. gada 7. augustā, plkst. 12:26

sensonauto.lv - es savam auto še biju šo to iepircis.. cenas bija patīkamas

Gravatar bija tā

2012. gada 6. augustā, plkst. 13:11

Eh, pazīstama situācija.

  1. Marķēt.
  2. Izurbt spoguļu skrūvēm galvas. Un tāpat kāds varbūt nolauzīs tikai dēļ motoriņa.. :(

Gravatar capsx

2012. gada 6. augustā, plkst. 13:37

man pagaajusho4dien COROLLA VERSO abus nonheema gaisdhaa dienas laikaa ...

Gravatar Master

2012. gada 6. augustā, plkst. 13:48

kaapeec atteici kasko? ja jau kasko ir tad shis ir gadiijums lai izmantotu. plus - ebayaa tads maksaa 13 maarcinjas un arii jaagaida nedeelju. jamaak arii pirkt gudraak :P

http://www.ebay.co.uk/itm/RIGHT-RHS-DOOR-WING-CONVEX-HEATED-MIRROR-GLASS-CLIP-FITS-HONDA-CIVIC-2006-ON-/370634283683?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Cars+Year%3A2007|Model%3ACivic&hash=item564b865aa3

man pirms 2 meneshiem shaadi aplasiija Volvo S80 abus spoguljus. maitas izlauza arii motorinjus. Volvikji ejoshi un shrotos maksaaja 50ls gabalaa. bik pachakareejos bet pirku gudri - un nopirku 45ls abus peec tam kaa reizi uzradas kuponos Autonama markjeeshanas piedaavaajums, kuru protams izmantoju.

  • markjeet var arii kakta kantoros. bet Autonams ir vieniigais kursh info suta policijas DB - tobish ja pazaudesi/nozags spoguli un vinju atradiis - varesi oficiali paprasiit atpakalj

Gravatar laacz Autors

2012. gada 6. augustā, plkst. 14:02

Atteicu tāpēc, ka pašrisks ir lielāks nekā spoguļa stikliņa cena. Trīs reizes. Ebajā pirkt - no pieciem pirkumiem ar diviem esmu ieberzies. Bet pierakstīšu nākotnei.

Gravatar Master

2012. gada 6. augustā, plkst. 15:11

jaa, ebayaa ar tadu sakumu tad mainas prieksshtats. man ir > 100 pirkumu. problemistiskie diili bijushi max 5. nauda pazaudeeta nav, tapec iepirkties ebaya, dealextreme liekas passhaprotami.

ok tas jau offtopic

Gravatar Uldis

2012. gada 6. augustā, plkst. 17:27

Man pirms paris nedēļām nospēra abus Avensim (1999 gads) atbrauca menti un pasmējās, taču sprieda ka viņiem BMW un Audi esot apnikuši - meklējot jaunas nišas, Avenši arī esot populāri - (Wesā nedēļas laikā 17 pieprasījumi.)