laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Spogulīt, spogulīt, saki man atā…

Vakar no rīta satērpos svētku drānās, kāpu mašīnā, iedarbināju un skaļi nolamājos. Arī tviterī.

Spogulīt, spogulīt, saki man atā...

Noliku auto atpakaļ un kātoju pāri pa ielu uz policijas iecirkni, vēl aizvien sevišķi neticot, ka arī sivikiem spoguļi kotējās.


Policijas iecirknī mani aplaimoja ar jūs neesat pirmais, būs jāgaida operatīvā grupa, kas ir izbraukusi, bet jau pēc brīža uzradās izpalīdzīgs policists, kurš veikli uzdrukāja manu liecību. Parunājoties tika noskaidrots, ka es konkrētajā dienā jau esmu divdesmitais, kurš ir vērsies pie kārtības sargiem ikurāt ar šādu problēmu. Un tikai divi no visiem bija BMW. Pat vienu Kia neesot smādējuši.

Aizgājām līdz auto, novērtējām filigrāno darbu (izņemts normāli, neko nesalaužot, pat paldies gribējās pateikt :P). Apejot pārējos auto stāvlaukumā, izrādījās, ka stūrī stāvojšajam Latvijas Valsts Mežu džipam arī ir iztrūkums spoguļu frontē. Vadītāja pusē.

Nu, neko. Tā kā nav ne mazākās nojausmas par cenu, uzzvanīju un pieteicu šaizi apdrošinātājiem.

Mana versija – viesmākslinieki iegriezās Jelgavā papildināt noliktavas vai konkrētu pasūtījumu izpildīt, jo spoguļi lielākoties nocelti pa vienam un nekas cits autiņiem neesot pazudis.

Un braukt, sagriežot salona spoguli mēreni slīpi, var. Nekur neskrienot un lieki nepārkārtojoties pa labi :) Un nevajag, lūdzu, maini mašīnu – šī ir neveksmīga. Zinu :)

Papildināts jau pimdienā. Jauns apsildāmais stikliņš – 30ls. Jāgaida aptuveni nedēļa. Aiz muguras KASKO gadījuma atsaukums un priekšā ļoti uzmanīga braukšana :)

Pamodušies arī lokālie ziņu portāli: Jelgavas Vēstnesis, Jelgavniekiem, un Zemgales Ziņas.

imo

Ar marķējumu var būt tā, ka viņu noraus tā pat. Ne jau zaglis tur ar lukturīti spīdinās. Visticamāk roka ir tā ietrennēta, ka to var izdarīt 3 seknužu laikā. Ja būs marķējums, tad spoguli var meklēt blakus misenē vai zālītē. Cita lieta ja vieta ir labi apgaismota. Piem zem laternas.

Jānis

Man, tfu tfu tfu, kopš marķēšanas divus gadus vairs nav aiztikti, pirms tam zaga regulāri. Auto – gana jauns bmw. Esmu pats pieķēris zagli, kas ir tikko noņēmis parkinga sensorus no kaimiņa auto. Sensorus atņēmu. Gribēju vēl rokas salauzt, bet tad sapratu, ka džeks lieto heroīnu un pastāv liela varbūtība, ka viņam ir hiv vai kā minimums kaut kāds hepatīts, tāpēc izlēmu klāt neskarties.

btw

Man bmw oriģinālajiem diskiem noņēma dekoratīvās plastmasas, kuras apslēpj skrūves. Vietā nopirkt tādas nekur nevar. Kad mainiju ziemas riepas “Autofavorīts” servisa vīri man piedāvāja nopirkt lietotus diskus. Ieveda mani dziļāk servisā, lai parādītu diskus, bet es pamaniju maisu ar dažādiem dekoratīvajiem diskiem, tajā skaitā tādiem kurus man noņēma (noņēma ~ 150m no tās vietas kur pēc tam mainiju riepas). Es šim arī saku – man kā reiz tādus noņēma pirms mēneša. Šie ātri aiztaisija maisu un vairs negribēja man tirgot neko.

Master

kaapeec atteici kasko? ja jau kasko ir tad shis ir gadiijums lai izmantotu.
plus – ebayaa tads maksaa 13 maarcinjas un arii jaagaida nedeelju. jamaak arii pirkt gudraak :P

http://www.ebay.co.uk/itm/RIGHT-RHS-DOOR-WING-CONVEX-HEATED-MIRROR-GLASS-CLIP-FITS-HONDA-CIVIC-2006-ON-/370634283683?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&fits=Cars+Year%3A2007|Model%3ACivic&hash=item564b865aa3

man pirms 2 meneshiem shaadi aplasiija Volvo S80 abus spoguljus. maitas izlauza arii motorinjus. Volvikji ejoshi un shrotos maksaaja 50ls gabalaa. bik pachakareejos bet pirku gudri – un nopirku 45ls abus
peec tam kaa reizi uzradas kuponos Autonama markjeeshanas piedaavaajums, kuru protams izmantoju.
+ markjeet var arii kakta kantoros. bet Autonams ir vieniigais kursh info suta policijas DB – tobish ja pazaudesi/nozags spoguli un vinju atradiis – varesi oficiali paprasiit atpakalj

Master

jaa, ebayaa ar tadu sakumu tad mainas prieksshtats. man ir > 100 pirkumu. problemistiskie diili bijushi max 5. nauda pazaudeeta nav, tapec iepirkties ebaya, dealextreme liekas passhaprotami.

ok tas jau offtopic

Uldis

Man pirms paris nedēļām nospēra abus Avensim (1999 gads) atbrauca menti un pasmējās, taču sprieda ka viņiem BMW un Audi esot apnikuši – meklējot jaunas nišas, Avenši arī esot populāri – (Wesā nedēļas laikā 17 pieprasījumi.)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.