✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Pieglabātais un bieži vien neizlasītais

2012. gada 7. novembrī, 2 komentāri

Ar mums visiem [1] tas notiek. Mēs pieglabājam kaut kur rakstus, kurus ar lielāko prieku izlasīsim kaut kad vēlāk. Mums ir pilns ar grāmatzīmēm, kuru galvenā problēma nav bardaks, bet gan tā, ka mēs par tām aizmirstam uzreizi pēc saglabāšanas. Un tieši tāpat es tikko iemetu acis savā Google Reader atzīmeto (starred) mapītē. Lai nepazūd nebūtībā, nolēmu vērtīgāko ievietot šajā bloga ierakstā. Zemāk ir atrodama dažādu saišu miskaste.

Man šķita, ka visvairāk podziņu un kloķīšu ir SAABā. Nē, izrādās, amerikāņi ir savā Shuttle salikuši nedaudz vairāk. Šokējoši ērts izskatās pilota beņķis :)

Lūdzu, webu ķimerētāji, tīmekļa inženieri, lapu pavēlnieki, izlasiet, iegaumējiet, pārlasiet, dodiet citiem. Divos naktī atprasīšu. “The definitive guide to forms based website authentication”.

Palietojot Macintosh klēpjdatorus viena kremtne iesēžas uz mūžu. Tā ir lieliskā operacionālās sistēmas un TouchPad integrācija. Neviens Windows vai Linux dators nespēj ar tādu bezpiepūli reaģēt uz tavu pirkstu pieskārieniem un skrollēt/stumdīt ekrānu. Ja nav bail instalēt nepārbaudītas programmiņas, tad Windows vidē dzīvojošajiem iesaku TwoFingerScroll. Tieši šo versiju, nevis oriģinālo. Tai apt var ieslēgt reverso skrollēšanu, pie kuras pierod pārdesmit minūtēs. Tā gan man ne pārāk labi strādāja :)

Man ir kaut kādi iracionāli aizspriedumi pret rolleristiem večiem. Ne kā pret satiksmes dalībniekiem, bet gan kā pret .. nu .. nezinu pat. Neiederās viņi Latvijas vidē. Nav mums rolleru kultūra. Anyway, vecis ar šādi tjūnotu Vespu rullēs pat manās acīs.

Ja vēlies sajusties mazs mazītiņš, ielūkojies šajā Piena Ceļa fotogrāfijā. Varbūt tālummaiņa nav nekāda superdupermegagrandā, taču uz mani iespaidu atstāja neizdzēšamu.

Pirms vērt vaļā nākamo saiti, ieplāno kādu pusstundu datorlaika. Dažbrīd smaids pa visu ģīmi garantēts. Visādi oriģināli veidi, kā izdarīt kaut ko. “99 useful hints and tips for everyday life”.

[1] Kad es saku “ar visiem”, tas ir jāsaprot kā “ar lielāko daļu”.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar jurčiks

2012. gada 9. novembrī, plkst. 09:48

99 padomi ir ļoti labi - daudzas zināmas un aizmirstas lietas, citas jaunas un interesantas.

Gravatar Krotow

2012. gada 9. novembrī, plkst. 10:40

Šatla panelis 30 gados ir smuki upgreidots. Pirmajiem šatliem paneļi bija tādi nesmuki pelēki un bez LCD ekrāniem :) Sk. http://www.theatlantic.com/infocus/2011/07/the-history-of-the-space-shuttle/100097/ - 11., 17. un 21. foto.