laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Pieglabātais un bieži vien neizlasītais

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Ar mums visiem [1] tas notiek. Mēs pieglabājam kaut kur rakstus, kurus ar lielāko prieku izlasīsim kaut kad vēlāk. Mums ir pilns ar grāmatzīmēm, kuru galvenā problēma nav bardaks, bet gan tā, ka mēs par tām aizmirstam uzreizi pēc saglabāšanas. Un tieši tāpat es tikko iemetu acis savā Google Reader atzīmeto (starred) mapītē. Lai nepazūd nebūtībā, nolēmu vērtīgāko ievietot šajā bloga ierakstā. Zemāk ir atrodama dažādu saišu miskaste.

Man šķita, ka visvairāk podziņu un kloķīšu ir SAABā. Nē, izrādās, amerikāņi ir savā Shuttle salikuši nedaudz vairāk. Šokējoši ērts izskatās pilota beņķis :)


Lūdzu, webu ķimerētāji, tīmekļa inženieri, lapu pavēlnieki, izlasiet, iegaumējiet, pārlasiet, dodiet citiem. Divos naktī atprasīšu. The definitive guide to forms based website authentication.

Palietojot Macintosh klēpjdatorus viena kremtne iesēžas uz mūžu. Tā ir lieliskā operacionālās sistēmas un TouchPad integrācija. Neviens Windows vai Linux dators nespēj ar tādu bezpiepūli reaģēt uz tavu pirkstu pieskārieniem un skrollēt/stumdīt ekrānu. Ja nav bail instalēt nepārbaudītas programmiņas, tad Windows vidē dzīvojošajiem iesaku TwoFingerScroll. Tieši šo versiju, nevis oriģinālo. Tai apt var ieslēgt reverso skrollēšanu, pie kuras pierod pārdesmit minūtēs. Tā gan man ne pārāk labi strādāja :)

Man ir kaut kādi iracionāli aizspriedumi pret rolleristiem večiem. Ne kā pret satiksmes dalībniekiem, bet gan kā pret .. nu .. nezinu pat. Neiederās viņi Latvijas vidē. Nav mums rolleru kultūra. Anyway, vecis ar šādi tjūnotu Vespu rullēs pat manās acīs.

Ja vēlies sajusties mazs mazītiņš, ielūkojies šajā Piena Ceļa fotogrāfijā. Varbūt tālummaiņa nav nekāda superdupermegagrandā, taču uz mani iespaidu atstāja neizdzēšamu.

Pirms vērt vaļā nākamo saiti, ieplāno kādu pusstundu datorlaika. Dažbrīd smaids pa visu ģīmi garantēts. Visādi oriģināli veidi, kā izdarīt kaut ko. 99 useful hints and tips for everyday life.

[1] Kad es saku ar visiem, tas ir jāsaprot kā ar lielāko daļu.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.