✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Readability čeks

2012. gada 7. novembrī, 2 komentāri

Savu laiku atpakaļ mans mīļākais vēlāklasīšanas un skaistāklasīšanas serviss Readability piedāvāja maksas servisu. Visādas papildus finķikļuškas, lielāki ierobežojumi, utt. Par to bija jāmaksā. Daļu no šīs maksas Readability maksāja autoriem. Beigu beigās viņi to visu atcēla.

Gāja laiks, aizgājušie laiki sāka zust no atmiņas, bet šodien mani pārsteidza nesagatavotu pastnieks. Saņēmu čeku par summu, kura man lika apsēsties. 33 dolāra centi (trīsdemit trīs, jā). Pastmarka ir izmaksājusi trīs reizes vairāk. Šis bija mans pirmais saņemtais maksājums. Un, protams, pēdējais :)

Readability maksājums par galvu reibinošu summu.
Readability maksājums par galvu reibinošu summu.

Protams, ka es tagad skriešu uz banku un maksāšu komisiju Ls 5 apmērā, lai izgūtu tos 18 santīmus. Bezjēdzīgi, bet patīkami un garastāvokli uzlabojoši ir saņemt ko šādu :)

Un te ir jauka apmaiņa ar paldiesiem :)

@laacz You're quite welcome. :) Sure, it may be a little silly — we just thought it was the right thing to do.

— Readability (@readability) November 7, 2012

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar izsiteejs

2012. gada 7. novembrī, plkst. 19:43

Gaidi parādu piedzinējus. ;)

Gravatar a

2012. gada 7. novembrī, plkst. 21:04

ar čekiem ir vēl sarežģītāk latvijā! nepietiek ar to, ka tev nāktos samaksāt neaamērīgu komisijas maksu, vēl tev jāatrod banku, kas būtu ar mieru pieņemt tavus čekus (piemēram, swed vajag, lai tu būtu swed klients vismaz iepriekšējos 6 mēnešus un lai tev būtu kontā tāds apgrozījums, kas tevi padarītu uzticamu), tad atrast filiāli, kurā ir vismaz viens darbinieks, kurš zina, kas ir čeki (dnb man reiz pajautāja uz manu čeko skatoties - kas jums liek domāt, ka tā ir nauda?), tad sagaidīt brīdi, kad īstais darbinieks ir uz vietas un vēlas ar tevi runāties, tad ilgi gaidīt, kamēr zinošais darbinieks aizpilda miljonu veidlapu (iespējams, ka procesa gaitā tev būs bankas darbiniekam jānorāda, kura tieši ir izdevējbanka, jāpaskaidro, kur un kāpēc tev ir jāparsakstās, jāpalīdz atrast čeka numuru, kā arī iespējams, ka jāveic vairākas citas dīvainas darbības), tad tev visžēlīgi atļaus 4-8 nedēļas gaidīt, līdz tava nauda tevi sasniegs, un ja tu vēl reizi aizdosies ar citu čeku pie tā paša bankas darbinieka, ted iespējams, ka uzzināsi, ka tu esi riskants klients - jo čeki esot ļoti, ļoti bīstami. šīs atrakcijas dēļ vien iesaku noziedot 5 latus vismaz vienreiz mūžā ;)