laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Google Drive kopas

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Tiem, kas lieto Google Drive (šķiet, ka dažiem varētu vēl būt Google Docs), ir izklaide piektdienas rīta cēlienam. Tehniski tas ir uzlabots autofill, ar kuru jau ir ierasts strādāt. Ierakstam divas secīgas vērtības, pavelkam uz leju un izklājlapu (spradsheets, protams:) redaktors pabeidz domu.

Aizejam uz gūgles dokumentiem (vai draivu). Uztaisam jaunu spreadsheet. Ierkstām šūnās A1 un A2 divus relatīvi saistītus vārdus. Piemēram, Rīga un Jelgava. Vai BMW un Mercedes. Iezīmējam abas rūtiņas, piespiežam un turam Ctrl vai Cmd uz Mac. Un pavelkam uz leju apakšējo rūtiņu aiz stūrīša.

Google Docs/Drive autofill.

Izskatās, ka labaoratorijas pakalpojumu Google Sets slēdzot, viņi to nevis vienkaŗši izdzēsa, bet iebūvēja savos dokumentos. Savulaik bija līdzīgs eksperiments Google Scribe, kurš gala rezultātā arī nokļuva gūgles dokumentos un Blogger ierakstu sacerētājā kā teikumu autopabeidzējs un kļūdu labotājs.

Vai tu redzi šim jēgu? Varbūt tev ir izdevies atrast kādu salīdzinoši jautru vārdu kombināciju ar vēl jautrākām sekām? :)

vimba_zlobnaja

(A1 krēsls, A2taburete), fotolii, canapele, scaune, mese, biblioteca, biblioteci, paturi, dulapuri, comode, coltare, masute, chaiselong, sifoniere
Bibliotēkas vienīgās lec ārā no konteksta. Jautri ;)

arla

var jau arī ar vienu vārdu, tad man liekas parādās viss kas ir saistīts ar doto vārdu.
Jautrībai :),ierakstot “dangdang” var redzēt saistību ar slaveno trīs burtu kombināciju.

cuu508

Šito uzgāju kā reizi meklējot vietnieku aizklapētajiem Google Sets. Pielietojumi dažādi, piemēram: nevaru atcerēties kādas bibliotēkas vai startupa nosaukumu. Bet atceros 2-3 līdzīgus/saistītus. Ierakstu tos divus trīs, pavelku uz leju un izkrīt aizmirstais :-)

usinss

Skolā (pamatskolā) var krustvārdu mīklām pa tēmu meklēt vārdus, ja galīgi nav idejas. Ja ieraksta vārdu, tad izmet citus vārdus, kuriem tai dineā vārda diena ir.. Var būt manam vārdam tikai sagadījās..

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.