✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Neprecizitāte

2012. gada 12. novembrī, 18 komentāri

Lepojos ar to, ka “Apostrofs” ir ticis delfu desmit noderīgo bezmaksas programmu klāstā. Lepnums, gods un pacilātība valda manā namā.

Tiesa, kā jau allaž - ar medijiem itin bieži sanāk kāds cundurs. Ikurāt viens tāds sanācis ir tagad. Lūdzu, lūdzu, ja vien jau nav salabots, neticiet dezinformācijai. To velnišķo padarīšan`, kas par apostrofu tiek dēvēta, tā arī sauc - apostrofs. Nevis apastrofs, kā neveikli ir misējies autoram. Divreiz.

Misēklis autoram.
Misēklis autoram.

Ja vien es nebūtu tik saprotošs un iejūtīgs, tad padomātu, ka tas ir kāds politiskais pasūtījums vai atklāts uzbrukums manam kautkam.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar jam

2012. gada 12. novembrī, plkst. 23:13

Pat nevajag ķēmoties ar Fotošopu, ar Firebug vai tmldz online editoru var sataisīt visu ko vajag. Laacz diversija pret delfi.lv gan jau, popularitātes meklējumos :D

Gravatar Vecis

2012. gada 12. novembrī, plkst. 23:28

Jā, nevajag ķēmoties ar fotožopu vai ko, uztici darbu tvenet, apollo vai delfu žurnagulagai. Šams izdarīs visu kā nevajag.

Gravatar krizdabz

2012. gada 12. novembrī, plkst. 23:36

Damn, tas gan bija viltīgi. Sataisīji Apastrofu, lai tiktu Delfos un tādējādi iegūtu milzonīgu trafiku un uzvarētu Gemius blogu topā.

Gravatar Uldis

2012. gada 12. novembrī, plkst. 23:48

Ja nu gadījumā Tavs "Apostrofs" neatbalsta diakritiskās zīmes ar labo Alt - lūdzu ieliec.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 13. novembrī, plkst. 00:26

Kāpēc? Tam, takš, ir domāts noklusētais latviskais izkārtojums iekš Windows.

Gravatar Zandis

2012. gada 13. novembrī, plkst. 08:44

Ar noklusēto krāmu nevar normāli uzrakstīt backslashu!

Gravatar Mārtiņš

2012. gada 13. novembrī, plkst. 11:22

http://msdn.microsoft.com/en-us/goglobal/bb964665 Vienkārši izveidot savu izkārtojumu. Es arī lietoju ar alt. Un Saliku visu kā man vajag, arī ŗ un ō ;)

Gravatar usinss

2012. gada 12. novembrī, plkst. 23:48

Neuztraucies, neesi vienīgais. AbiWord appam skrīnā redzams OpenOffice, pie pārlūkiem raksta, ka IE ir populārākais, bet Chrome jau ir pārspējis. Pie AV AVG īsti nevar pieskaitīt. Un līdz ņemtā krava vienkārši nogalina datora resursus, tur vajadzēja būt MSE...

Winamps- iepriekš aprakstītais VLC tad izklausās labāks , jo rij mazāk resursu un spēj atvērt to pašu un vairāk.

Gravatar Papuass

2012. gada 12. novembrī, plkst. 23:53

LOL, viņi tajā sarakstā iesaka Winamp!

Gravatar kk

2012. gada 13. novembrī, plkst. 08:36

Njā, tas ir nožēlojami, ja wannabe žunaļugas pat nezina latviešu valodas gramatiku, pareizrakstību. Tas tikai liecina, cik grāmatas viņš savā dzīvītē ir izlasījis, kāds ir viņa intelekta potenciāls. ...un tādi pēc tam raksta analītisko un viedokļu žurnālistiku.

Gravatar Uldis

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:23

  1. Tavs ir ļoti populārs, kā rezultātā sisadmini ar līkām rokām reizēm uzliek tikai šo un parastais useris bez admina pieejas netiek klāt sev pierastam izkārtojumam.
  2. Katrs var pats taisīt sev tādu. Bet piekrīti - kopējs labums būs lielāks, ja pieliksi Tu. Citiem vairs nebūs jātaisa papildus Alt opcija.
  3. Windows iekļautais nemāk parādīt backslash.

Gravatar Oto

2012. gada 16. novembrī, plkst. 19:43

Kāds ir pamatojums ka jau no win2k laikiem QWERTY latviešu izkārtojumā caur Alt backslash vietā liekas grādu zīme.

Ir arī universālais izkārtojums(Latkey), to tad adminiem arī būtu jāliek.

Gravatar Artx

2012. gada 18. novembrī, plkst. 15:12

Varu piebilst, ka tavs garadarbs ir kļuvis gana populārs un ir redzēts daudzās iestādēs. Zinu, ka arī bezdarbnieku datorkursos (datortehniķu kursos?) pasniedzējs studentiem izdāļā noderīgo programmu komplektu, kurā iekļauts arī Apostrofs. Uldis - kā tas ir netiek klāt ? Aizej uz reģionālajiem uzstādījumiem un izvēlies sev nepieciešamo, ja admins nav uzlicis šo par noklusējumu visiem un defaultajam kontam.

Gravatar Aivars

2013. gada 8. janvārī, plkst. 10:16

Ierosinājums papildināt mīļo Apostrofu ar politiski aktuālu lietu --- eiro zīmi.

Varētu derēt '4 -> €, jo MS latviešu "Alt" klaviatūra un arī citas valodas dažādā veidā lieto modificētu četrinieku/dolāru. Iemācīt valsts un pašvladību vidusmēra kancelejas tantēm Alt0128 varētu būt grūti.

Un paldies par Apostrofu, ko pašvaldībā lietojam jau daudz gadu!