laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Neprecizitāte

Šis ieraksts neatspoguļo patieso laacz.lv dabu. Vai arī atspoguļo. Tas ir publicēts blograkstīšanas mēneša ietvaros. Mērķis - Gemius blogu topa pirmā vieta, lai pierādītu tā bezjēdzību.

Lepojos ar to, ka Apostrofs ir ticis delfu desmit noderīgo bezmaksas programmu klāstā. Lepnums, gods un pacilātība valda manā namā.

Tiesa, kā jau allaž – ar medijiem itin bieži sanāk kāds cundurs. Ikurāt viens tāds sanācis ir tagad. Lūdzu, lūdzu, ja vien jau nav salabots, neticiet dezinformācijai. To velnišķo padarīšan`, kas par apostrofu tiek dēvēta, tā arī sauc – apostrofs. Nevis apastrofs, kā neveikli ir misējies autoram. Divreiz.

Misēklis autoram.

Ja vien es nebūtu tik saprotošs un iejūtīgs, tad padomātu, ka tas ir kāds politiskais pasūtījums vai atklāts uzbrukums manam kautkam.

usinss

Neuztraucies, neesi vienīgais. AbiWord appam skrīnā redzams OpenOffice, pie pārlūkiem raksta, ka IE ir populārākais, bet Chrome jau ir pārspējis. Pie AV AVG īsti nevar pieskaitīt. Un līdz ņemtā krava vienkārši nogalina datora resursus, tur vajadzēja būt MSE…

Winamps- iepriekš aprakstītais VLC tad izklausās labāks , jo rij mazāk resursu un spēj atvērt to pašu un vairāk.

kk

Njā, tas ir nožēlojami, ja wannabe žunaļugas pat nezina latviešu valodas gramatiku, pareizrakstību. Tas tikai liecina, cik grāmatas viņš savā dzīvītē ir izlasījis, kāds ir viņa intelekta potenciāls. …un tādi pēc tam raksta analītisko un viedokļu žurnālistiku.

Uldis

1. Tavs ir ļoti populārs, kā rezultātā sisadmini ar līkām rokām reizēm uzliek tikai šo un parastais useris bez admina pieejas netiek klāt sev pierastam izkārtojumam.
2. Katrs var pats taisīt sev tādu. Bet piekrīti – kopējs labums būs lielāks, ja pieliksi Tu. Citiem vairs nebūs jātaisa papildus Alt opcija.
3. Windows iekļautais nemāk parādīt backslash.

Oto

Kāds ir pamatojums ka jau no win2k laikiem QWERTY latviešu izkārtojumā caur Alt backslash vietā liekas grādu zīme.

Ir arī universālais izkārtojums(Latkey), to tad adminiem arī būtu jāliek.

Artx

Varu piebilst, ka tavs garadarbs ir kļuvis gana populārs un ir redzēts daudzās iestādēs. Zinu, ka arī bezdarbnieku datorkursos (datortehniķu kursos?) pasniedzējs studentiem izdāļā noderīgo programmu komplektu, kurā iekļauts arī Apostrofs.
Uldis – kā tas ir netiek klāt ? Aizej uz reģionālajiem uzstādījumiem un izvēlies sev nepieciešamo, ja admins nav uzlicis šo par noklusējumu visiem un defaultajam kontam.

Aivars

Ierosinājums papildināt mīļo Apostrofu ar politiski aktuālu lietu — eiro zīmi.

Varētu derēt ‘4 -> €, jo MS latviešu “Alt” klaviatūra un arī citas valodas dažādā veidā lieto modificētu četrinieku/dolāru. Iemācīt valsts un pašvladību vidusmēra kancelejas tantēm Alt0128 varētu būt grūti.

Un paldies par Apostrofu, ko pašvaldībā lietojam jau daudz gadu!

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.