✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Motociklistu noķert ir iespējams

2012. gada 13. novembrī, 21 komentārs

Pirms skatīties zemāk redzamo video, atrunāšu, ka neatbalstu šādu pakaļdzīšanos pa pilsētu. Viena nepareiza kustība un ar visām īūīū policists var paķert līdzi vēl kādu nevainīgu autobraucēju. Bet rezultāts ir neierasts. Viņu noķēra. Vai nu motobraucējs nekāds lielais mākulis nebija, vai arīdzan policists ir izbijis Šumahers.

Biker gets caught by police from Kaspars Foigts on Vimeo.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Mārtiņš

2012. gada 13. novembrī, plkst. 11:18

Es gan neatbalstu jebkāda veida noziedznieku "palaišanu"... Domāju, ka tad nodarītais ļaunums (dodot stimulu turpmākai visatļautībai) ir daudz ļaunāks.

Gravatar imo

2012. gada 13. novembrī, plkst. 11:27

principā jau motociklists pats vainīgs. Varēja pilsētā iebraukt 3 šķērsielās un klusi pazust. Un izskatījās ka viņam tas mocis neiet nevella. vai nu policistiem ir F1 mašīna :)

Gravatar atis

2012. gada 13. novembrī, plkst. 11:45

Nesapratu gan īsti kāpēc poliči sāka viņam dzīties pakaļ, kautko pārkāpa?

Gravatar Normunds

2012. gada 13. novembrī, plkst. 13:23

tādu sīkumu kā to, ka viņš pašā sākumā pabrauca garām visiem pa sabiedriskā transporta joslu nepamanīji?

Gravatar sh00s

2012. gada 13. novembrī, plkst. 17:08

Par to noķert turpat braucošo BMW būtu stipri vieglāk. Domāju, ka pārkāpums ir braukšana bez numurzīmes.

Gravatar Gundars

2012. gada 13. novembrī, plkst. 17:36

Jā pārkāpt nedrīskt neviens, tajā skaitā motobraucēji. Punkts! Bet... neko jau nu agresīvi motobraucējs nebrauca un pilnīgi nevienam netraucēja. Ātrums pat bija netipiski mazs. Bet tā pakaļdzīšanās izraisīja vismaz divsimts avārijas situāciju, apdraudēja vismaz piecsimts gājējus, citus satiksmes dalībniekus, bērnus, kas varēja izskriet uz ielas, utt. Bet to jau nesaprast, tiem, kas aizstāv policistu visatļautību. It kā uz viņiem fizikas likumi neattiecas. Un ja policists nobraucis cilvēku dzenoties kādam pakaļ, tad tas ir attaisnojums. kamēr būs šādi domājoši cilvēki, tikmēr pasaule ies uz galu.

Gravatar Normunds

2012. gada 13. novembrī, plkst. 18:24

Piekrītu, kamēr uz ceļiem būs tādi cilvēki, kam liksies, ka CSN nav jāievēro, tikmēr būs bardaks un bezpreģels.

Gravatar Laura

2012. gada 13. novembrī, plkst. 12:30

Pilnīgi pareizi, ka dzenās pakaļ. Tādi ir jāķer, pretējā gadījumā viņi jūtās kā dievi. Un ja negrib apstāties, es domāju CP visas tiesības uz viņu šaut, kamēr viņš dabiski apstājās. Berzes spēks utt.. Nevis sēdēt krūmos un ņaudēt par to, ka ai nu mēs jau tā pat viņu nekad nenoķersim. Lai strādā menti un aizvāc šitos lohus no ceļa. Par to jau viņiem maksā. Šādi braucēji ir daudz lielāks risks apkārtējiem nekā tie, kas noparkojās ar vienu riteni zālītē vai 30cm aiz stoplīnijas. Nu reāli kremt un skauž. Moči atļaujās uz 150 pa pilsētu a man jāvelkās uz 50, reizēm pat 30 un jālaiž visi mazie bērneļi pāri gājēju pārejām. Nevienlīdzība. un Visi jau uz 150 nevar, kas tad būs?

Gravatar Gundars

2012. gada 13. novembrī, plkst. 17:39

Un policistam ir visas tiesības šaut uz Lauru, ja viņa ir kaut par pusmetru novirzījusies no gājēju pārejas, ejot pāri ielai. Tas ir CSN pārkāpums un tādi pārkāpēji ir jāsoda. Cilvēkos ir tik daudz ļaunuma pret apkārtējiem. Laikam dzīve ir tik ļoti apbižojusi, ka tagad jāzigāž žults uz ikvienu.

Gravatar Epn

2012. gada 13. novembrī, plkst. 19:09

Gundar ibio. Atslābsti. Ja tu šausi visus, neanalizējot situāciju, tad sāc ar sevi.

Gravatar JanisK

2012. gada 14. novembrī, plkst. 01:29

Piekrītu par iepriekšējo un arī par "Lauru". Tās avārijas situācijas nav attasinojamas. Sabiedrības apdraudējums pret sabiedrības kārtības traucējumu nav salīdzināms! Bet Laurai tāda žults un skaudība, grūti viņai uz ielas, gan jau sēž trešajā joslā uz 69.00kmh un sūta visus d-rst.

Gravatar Kāds

2012. gada 13. novembrī, plkst. 12:48

Vēlos izmantot izdevību un pateikt paldies motociklistiem par šī gada leģendāro sestdienas braucienu. Bija absolūti nepieciešams paralizēt satiksme visā Rīgā dēļ šī praida un tagad mēs jūs mīlam vēl vairāk nekā agrāk. Video redzamais bēgošais un sevi virs likuma stādošais kretīns varēja nokrist sāpīgāk.

Gravatar KKTK

2012. gada 13. novembrī, plkst. 14:09

Bet es vēlos pateikt paldies visiem auto sēdošajiem (pārsvarā pa vienam), par sastrēgumiem KATRU dienu. Smirdīgām izplūdes gāzēm KATRU dienu. Kājām jāiet!

Gravatar Gundars

2012. gada 13. novembrī, plkst. 17:41

"Kāds" ir tik bailīgs, ka pat inetrnetā savu skaudību pret motobraucējiem izrāda anonīmi. Sekls, sīks cilvēciņš...

Gravatar Beaviz

2012. gada 13. novembrī, plkst. 16:29

Te viss redzamais ir nepareizi: -nepoareizi motociklistam braukt pa sab. joslu (parsniedzot atrumu), jo tapat var tikt garam bundzas sedoshajiem, -nepareizi ir polichiem dzities pakal, jo (delj salidzinoshi sika motociklista sakotnejaa parkapuma) var reali iedzit navee motobrauceju, vai kadu 'maminju ar ratiem', kas skersotu ielu. -ja jau grib munkt, tad ir nepareizi maukt bremzejot pa shoseju: ir jagazee maksimali starp mashinam un jamegjina nogriezties un pazust, vai ari nav jamuk pavisam. -nepareizi ir komentet shadus video ar tekstiem cik mocisti ir lieli kretini, vai kadi policisti pargalvigi lohi :)

Gravatar aaa

2012. gada 13. novembrī, plkst. 16:51

apbrīnoju cilvēka instinktu paradoksu - ir svarīgi riskēt ar dzīvību, lai neatrautu sodu (nu cik? 50-200 Ls), nevis vnk konstatēt faktu, sapiķot un nākamreiz uzmanīgāk skatīties apkārt. Un ja viņš nosists bēgot? Par cik tad viņš novērtē savu dzīvību - par 1 soda talonu? Tik vien tā dzīvība ir vērta mūsdienās?

Gravatar Eduards

2012. gada 13. novembrī, plkst. 18:28

Iesaku jau laicīgi bloķēt komentārus vai izdzēst rakstus, tūlīt saradīsies motociklu heiteri vs motociklisti.

Gravatar Kirils

2012. gada 13. novembrī, plkst. 20:02

Esam saradušies! ;) (Btw, tāds jau arī ir raksta mērķis, uzsist fleimu un apmeklētāju aktivitāti - Gemius.)

Šis braucējs taču nevienā brīdī nemaz nemēģināja mukt. To var pateikt salīdzinot viņa ātrumu ar visu auto ātrumu uz šosejas. Velkas apmēram +20%.

Mani vairāk interesē, kas tā par mistisku mašīnu ar lētā gala videoreģistratoru, no kuras tas ir filmēts. Tā ir poļu pašvaldības policija kaut kāda?

Un trešā lieta - kā pierādījuši neskaitāmi interneta video (arī šis) - motociklistu noķert nav iespējams. viņu ir iespējams tikai notriekt, kas, vismaz Latvijā, nav legāli.

Gravatar Willis

2012. gada 13. novembrī, plkst. 23:50

Pie mums Latvijā tāds variants neies cauri, Policijas mašīnai braucēji ceļu negriezīs-'aļam' .

Bet video uz 5/10 (:) kā kuram), reti kad noskatos klipus no sākuma līdz beigām.

Gravatar usinss

2012. gada 14. novembrī, plkst. 00:41

NU jā. Risktani utt. Protams, Latvijā nedrīkst dzīties pakaļ močiem, jo policija pildot pienākumu var pārsniegt ātrumu par 30-40 km/h Tas neas nav mopēdam. Bet nu tas ir pierādījies, ka paliela dļa no mopēdisitem nav samērā veseli cilvēki. Bet ko grib, ja ir izbaudījis "brīvības" garšu. Nepatīk, ka iedomājas, ka pa pilsētu var virs 70 braukt.

Gravatar karliic

2012. gada 14. novembrī, plkst. 21:07

Tikai atbalstu policistus. Šodien vienu tādu palaid, rīt jau trīs tādi pa pilsētu braukās. Šādus vajag ķert! Bet šajā konkrētajā gadījumā izskatījās, ka motobraucējs ir nejēga. Motocikls nebija nekāds dižais, bet pilsētā jau nu no mašīnas varēja aizmukt, ja kaut cik mācētu braukt!!!