✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Ieteikums parkošanās lohu bilžu publicētājiem

2012. gada 14. novembrī, 58 komentāri

Publicējot parkošanās fantastu fotogrāfijas, nevajag padarīt neredzamu numura zīmi. Pat vēl vairāk - papildus bildei, lūdzu, ierakstiet pavadošajā tekstā šo burtciparu virknējumu. Gūgle noindeksēs, internets neaizmirsīs. Ja cilvēkam ir pajāt uz citiem, tad man ir pajāt uz šīs informācijas privātumu.

Piemērs iz dzīves. Jelgava, Rimi stāvvieta. Tūliņ ieplānotā 11. novembra lāpu gājiena dēļ stāvlaukums ir pilnāks par pilnu. Es saprotu, ka blakus esošais acainais mersedess arī ir nolicies mazliet nekorekti, taču tas nenozīmē, ka citkārt feins un jauks auto īpašnieka intelektuālās problemātikas dēļ noparkots stulbi pamatoti. Tāpēc mans pašizdomātais pilsoņa pienākums ir šo faktu saglabāt plašajā internetā. Vēl vairāk, tik vien kā foto ielikt, ir diezgan bezjēdzīgi. Cilvēki pakratīs ar pirkstu, pašausmināsies un viss. Tāpēc ierosinu turpmāk šīm bildēm tekstā pierakstīt auto marku un numura zīmi. Šai gadījumā tas ir BMW, šķiet piektās sērijas universāls GG-4884. Un to var izdarīt gan tviterī, gan feisbukā gan instagramā.

BMW GG-4884 vadītāja intelekts.
BMW GG-4884 vadītāja intelekts.

Papildināts. Skatoties, kurp iet diskusija, palūgšu neierosināt izsistus stiklus un ar naglu saskrāpētu virsbūvi. Tādus komentārus iespēju robežās turpmāk dzēsīšu. Nav nepieciešams nolaisties līdz attiecīgā cilvēka līmenim. Pie kam, šāda apstāšanās, lai arī ir diezgan labs pierādījums transportlīdzekļa vadītāja debilitātei, tomēr ir tikai un vienīgi niecīgs administratīvs pārkāpums. Automašīnas saskrāpēšana ir tieši tāds pats debilitātes pierādījums no otras puses, tikai šoreiz jau arī krimināli sodāms.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar e-remit

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:25

Ja godīgi, par mašīnas numuriem nekad neesmu sapratis, kas tur par privātumu? Mašīna ar atklātiem numuriem atrodas publiskā vietā, kā arī nav teikts, ka to noparkojis automašīnas īpašnieks. Savukārt pašai mašīnai nav nekādas privātās dzīves, ko aizsargāt.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:26

Tas tā kā varētu būt pareizi.

Gravatar Zandis

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:36

Bet tu nesaproti, ja es mammai esmu pateicis, ka esmu skolā, bet pēkšņi viņa redz internetā manu mašīnu bārā, kā tad tas tagad sanāks? Privātums izjaukts, ne?

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:38

Parkojies pareizi un mamma neuzzinās :)))

Gravatar Krotow

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:31

Problēmas būs vēlāk tiem, kuri iezīmēto auto no pajoliņa nopirks.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:32

Vai arī nepirks, ja iečekos netā, kāda karma nāk līdzi.

Gravatar zita

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:38

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:39

Šis jau te ir bijis: http://laacz.lv/2011/12/06/stat-rupekli/. Ir būtiskas kulturālas, faktoloģiskas un mentālas atšķirības starp Krieviju (konkrēti - Maskavu) un Latviju. Tur tas viss notiek daudz lielākos apmēros. Pie mums, salīdzinoši, viss ir mierīgi un dziļi lauki :)

Gravatar imo

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:39

šitādiem vajadzētu speciāli ar naglu švīku novilkt visā sāna garumā. Gan jau ka parkojas šķībi, lai citi neapskādē.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:40

Neatbalstu. Tiem, kas tā dara, vajag rokas noraut. Sveša īpašuma bojāšana var beigties ar administratīvu vai pat kriminālu sodu skrāpētājam, kamēr par parkošanos ir vien daždesmit latu sods. Nesamērīgi.

Gravatar imo

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:44

nesamērīgi, bet neesu redzējis, ka kādreiz kāds šāds "invalīds" būtu sodīts administratīvi. Ja par šo rimi stāvvietu runājam, tad ne reizi neesu manījis, ka policija skatītos, vai mašīnu logos ir pulksteņi. Ja nemaldos tur 2h var stāvēt.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:46

Jā, bet jebkurā gadījumā - ja cits ir garīgs invalīds, nevajag nolaisties līdz viņu līmenim. Vari nobildēt un nopublicēt. Ja nav slinkums, uzraksti lapiņu, aizliec aiz slotiņas. Vai arī, ja nēsā līdzi parkošanās idiotiem domātās uzlīmes, notīri rūpīgi virsbūves pleķīti un uzlīmē aizmugurē. Bet skrāpēt - tas ir nesamērīgi un daudz ļaunāk par to nodarījumu, kuru ir izdarījis spēkrata īpašnieks.

Gravatar imo

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:51

un visiem jau nav kur publicēt šādus ģēnijus... un aiztikt tāda cilvēka mašīnu nav prāta darbs. ja jau viņš neprot parkoties, tad droši vien staigā treniņbiksēs un ja pieskarsies viņa būmerim, var sejā dabūt .... Vislabāk jau būtu dzeltenais plāksterītis.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 09:53

Varbūt tas būtu iemesls piereģistrēties tajā pašā nieka tviterī, lai varētu ko šādu publicēt? :))

Gravatar Toms

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:12

Saprotu, parkoties pa 2 vietām nav prāta darbs, JA (vēlreiz uzsveru JA) tas ir kāds dienas vidus vai kāds cits rush-hour vai events, kad visi grib sabraukt lielveikala stāvvietā noparkoties.

Bet tas ir pilnīgi normāli, ja pustukšā stāvvietā kādā agrā rīta vai vēlā vakara stundā, Tu savu Bumeru/Civiku/Žiguli noparko slīpi pa 2 vietām. Tu nevienam netraucē.

Neatbalstu parkošanos invalīdu stāvvietās, pat pilnā stāvvietā :)

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:13

Tom, tukšā stāvvietā Tu vari savu bumeru/siviku/žiguli noparkot patālāk no citiem arī pa vienu vietu. Slīpi noparkots auto ietver ziņu "esmu lohs, man blakus parkoties nevis nevajag, bet neļaušu". Kāda jēga pustukšā stāvvietā parkoties slīpi?

Gravatar atis

2012. gada 14. novembrī, plkst. 14:59

Exactly, kāda problēma tukšā stāvvietā noparkoties pareizi? Nu netrāpīji iekšā līnijās - nav jāapstājas, vienkārši pabrauc uz priekšu un pamēģini nākošajās līnijās. Gan jau līdz stāvvietas galam sanāks, ja nesanāk - met ripā (arī neapstājoties) un mēģini vēlreiz.

Gravatar towza

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:19

Paga paga.. es nepiekrītu, jo ne vienmēr pārzini situāciju. Un šī te bilde ir tam apliecinājums.

Piemērs: stāvvieta ir pilna un ne vienmēr visi noparkojas "pareizi" - labu gribēdams noparko savu auto blakus kādam "loham" tā, kā ir iespējams. Kad atgriezies iespējams lohs jau ir prom un izrādās ka lielākais noziedznieks izrādies tu pats.

Es protams esmu pret to, ka tiek aizņemtas invalīdiem paredzētās vietas, ģimenēm paredzētās vietas, un turklāt to darot ar lielu bravūru noliekot visu šķērsām. Bet te cīņa varētu būt gaužām vienkārša - veikalos ir apsardze, kura ir tiesīga aizrādīt autovādītājiem šādā situācijā. Ja aizrādījums nedarbojas, apsargs ir tiesīgs šo auto iemūžināt un nodot tālāk policijas dabinieku rokās.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:21

Es piekrītu, ka ne vienmēr situācija ir viennozīmīga, bet šeit tā bija tieši tāda.

Gravatar jus

2017. gada 7. martā, plkst. 11:55

Šādi šādā eventā var aizņemt parkinga vietu priekš drauga, kas tūlīt ierastos, un nevar sodīt par līniju neievērošanu stāvlaukumā, jo tām ir tikai informatīvs nolūks !!!

Gravatar aamen

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:23

Ar ko BMW kas atrodas aizmugurē ir labāks par to kurš priekšā? "M" burts automātiski pieļauj šādu parkošanos? Bet nu vispār - tavs apzinīgā pilsoņa pienākums ir ziņot pašvaldības policijai (taču pieļauju, ka darba arī bez tava zvana viņiem pietiek), nevis ķengāties internetā. No malas (tas ir mans viedoklis) izskatās šādi: "Redz kur slikti viņš dara, riebeklis! Riebeklis, visi ziniet viņš ir riebeklis, numurzīme BLABLA ir riebeklis, sitiet riebekļus. Atcerieties to vienmēr un visur!". Ja nu kāds attiecīga intelekta īpašnieks to tiešām atcerēsies, bet nevietā? Piemēram brīdī, kad ar šo auto pārvietosies šai gadījumā neiesaistīta persona, taču izgāzīs pār vadītāju samazgu spaini - jo "INTERNETĀ BIJA RAKSTĪTS!", ko tad, vai tiešām tas liekas pareizi?

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:29

Pašvaldības policijas reakcijas laiks, diemžēl, ļoti reti ir adekvāts, lai pieķertu šādus kretīnus. Kad viņi beidzot atbrauc, tas jau ir prom. Arī šajā gadījumā, kamēr foto taisīju, jaunēklis uzradās. Uz komentāru nenoreaģēja. To fona auto es pat nepamanīju, jo biju aizņemts ar šo.

Vienīgais reālais arguments ir neiesaistītu personu pārvietošanās ar "atzīmēto" auto. Bet abos gadījumos (vainīgs īpašnieks, pārmests tiek citam un otrādāk) tas, kuram tiek pārmests, var nodot pārmetumu tālāk. Tas arī varētu samaizināt šādu idiņu bravūru.

Gravatar aamen

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:41

Vienkārši perfekti! Īpaši labi tas varētu strādāt ar nomas auto :D

Gravatar jus

2017. gada 7. martā, plkst. 11:57

Tas noteikti bija pats fotogrāfs, kurš sašutis par citu parkošanos steidzās uzņemt foto :D:D

Gravatar Toms

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:28

Tukšā stāvvietā nav pa lielam jārēķinās ar citiem. Iebrauc, nomet auto un ej pakaļ mantiņām uz veikalu. Nu neba pus 11 (kad alko vairs legāli nevar iegādāties) un bodes darba laiks ir vēl 30 min, saskreis pilna stajanka ar bulciņu cienītājiem.

Problem?

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:30

Yes, problem. Kāpēc tukšā stāvvietā nav jārēķinās ar citiem? Kas tas par absurdu apgalvojumu? Noliec mašīnu normāli patālākā vietā un 30 min laikā nesaskries no visām pusēm cieši klāt piebraukuši auto. Problem?

Gravatar Atoms

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:11

nu nu Tom, iebrauci auzās... es sēžot auto esmu redzējis kā iebrauc viens auto, noliekas pa divām vietām šķērsām blakus man, uz aizrādijumu nosaka vien es uz 5 min un stāvvietā ir daudz vietas... un pēc 20 min kad iznāca manis gaidītais cilvēks auto joprojām stāvēja un bija arī problēmas citiem noparkoties... stāvvietās tāpat kā uz ielas situācija mainās minūtēs... ļoti labi var novērot braucot no rīta uz darbu, izbrauc 2 min velāk sēdi korķī... tāpat ar sabiedrisko, 17:54 trolejbuss tukšs, 18:01 trolejbuss pārbāzts... ir jārēķinās pilnīgi vienmēr ar jebkuru citu satiksmes dalībnieku kaut vai ar velosipēdistu.

Gravatar Normunds

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:34

viss noreducēsies uz to, ka "viņš nevienam netraucēja", laacz pats lohs etc :)

srsly, tā būs. https://twitter.com/janitors/statuses/268349390480084992 nu un, ka džips uz apmales, nevienam taču netraucē, viņš uz 2 minūtēm etc.

Gravatar Zandis

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:34

Ei tu nost, vienu milimetru pāri līnijai pārparkojies :OOO

Gravatar asdf

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:41

Ko tieši no CSN viņš ir pārkāpis.. un kāds APK var tikt piemērots? Nav pareizais leņķis? Šajā gadījumā nav redzama neviena ceļa zīme līdz ar to nav īsti saprotams pārkāpums. Varbūt viņš vienīgais ir novietojis savu auto pareizi.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:47

Tu ņirgājies? APK.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:48

Konkrēti, šķiet, piemēro šo: "Par nepareizi novietotu transportlīdzekli stāvvietā, kurā transportlīdzekļa novietošanas veids noteikts ar 825.—832.papildzīmi un ceļa apzīmējumiem, kā arī par 833. un 842.papildzīmes prasību pārkāpšanu 532. vai 533.ceļa zīmes darbības zonā —".

Gravatar RR

2012. gada 14. novembrī, plkst. 14:30

Ja tā ir RIMI stāvvieta un atsevišķ RIMI stāvlaukums ne ielas malā, tad līnījām uz asfalta ir vien informatīva nozīme. Protams, zolīdi tas nav, bet nekāds APK tur nedarbosies. Bilde iekš laacz.lv noteikti ir veids, kā pateikt, ka tas nav zolīdi un publiski nokaunināt, taču likuma pārkāpšanu tur būs grūti atrast.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 14:44

Tik tiešām? Kur ir atrunāts, ka CSN un APK nedarbojas privātajās stāvvietās?

Gravatar RR

2012. gada 14. novembrī, plkst. 15:07

CSN (11.nodaļa) pēc būtības sīki regulē tikai parkošanos brauktuves malā vai uz ietves (ja ir attiecīgā papildzīme), un vietas, kur to darīt nedrīkst. Taču, piemēram, stāvvietā atsevišķas vietas atdalošais 920.apzīmējums ir tikai informatīvs, jo to šķērsot drīkst, un, ja vien neesi nostājies tā, ka esi vispār ārpus stāvvietas zīmes ("P" burta) darbības zonas un neesi novietojis auto pretrunā papildzīmei (825.-832.), tad būtībā mašīnas var likt arī ciešāk nekā ir savilktas svītras - svītras vairāk ir autobraucēju ērtībai, lai nebūtu jāzīlē "iebraukšu tur vai nē". Savukārt lielveikalu stāvlaukumos reti, kur ir papildzīmes par to kādā pozā auto jānovieto, līdz ar to arī šeit svītras ir tikai informatīvas, un palīdz noskaidrot kā būtu korektāk parkoties attiecībā pret citiem autovadītājiem, bet ne pret likumu.

Gravatar asdf

2012. gada 15. novembrī, plkst. 11:18

Un kur tur bija tās papildzīmes?

Varbūt vienreiz izprotam CSN un tad pārmetam citiem?

Gravatar wasd

2012. gada 14. novembrī, plkst. 10:58

Un kāda cīņa notiek pret neredzamajiem debīlismiem, kas nemāk savas durvis normāli atvērt stāvvietā, tās tiek atspridzinātas pret blakus auto? % no šiem cilvēkiem kas aizņem 2 vietas dabujuši izbaudīt autostāvvietu laipnības pirms tam.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:00

Tas nav iemesls būt idiotam. Noparkojies tālākajā galā vai uz ielas vai brauc uz veikalu ar sabiedrisko. Es pats esmu izbaudījis abām mašīnām šitos, bet neuzskatu, ka tas attaisno parkošanos kā idiotam.

Gravatar aamen

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:01

izskatās, ka arī MB (varu kļūdīties) labajā apakšējā bildes stūrī, kā rādās ir noparkojies uz līnijas. Šajā gadījumā, pat, ja BMW noparkotos pareizi, otrai mašīnai tur vieta nepietiktu. Līdz brīdim kamēr aizbrauktu MB. Laikam jau esmu no tiem sliktajiem un riebīgajiem mašīnu "kā pagadās" pametējiem. Uzreiz pierakstīt sava auto valsts reģistrācijas numuru? Varbūt tāpat varat uzminēsiet mana auto marku? :D No trim nepareizi novietotiem auto, izvēlamies "biezāko" un čīkstam, jo nevaram tādu atļauties. Skauž? :D Labi, labi - es šobrīd vienkārši uzjautrinos. Arī man nepatīk, ja kāds APZINĀTI pārkāpj elementārās pieklājības normas / CSN. Bet ne man vērtēt, atkārtoju - tas ir PP pienākums. Un policijas reakcijas laiks - vienmēr ir uz ko tiekties. Tad raksti labāk par to, ka policija nereaģē, lai labotu to kam jālabo augstākredzamais. Par šādu bilžu publicēšanu varbūt nebūtu iebildumu, ja vienlaicīgi publicētu vairākas viena auto bildes, kas REGULĀRI dažādās vietās rīkojas līdzīgi.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:03

Konkrētajā gadījumā es nobildēju lielāko kretīnu :) Kamēr PP reakcijas laiks neuzlabojas vai arī lielveikali nesāk paši rūpēties par šiem draudziņiem, domāju, ka foto publicēšana ir OK.

Gravatar aamen

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:06

"lielākais kretīns" skan episki!

Gravatar aamen

2012. gada 14. novembrī, plkst. 11:04

lasīju "pa diognāli", MB bij pieminēts.

Gravatar d

2012. gada 14. novembrī, plkst. 22:49

Laacz, kāpēc tu iedomājies, ka cilvēks, kuram ir uzspļaut uz pārējo viedokli autostāvvietā, pēkšņi nokaunēsies par kaut kādu datorgīku ņaudēšanu internetā ar bildēm, kuras uzņemtas visticamāk slapstoties? Manuprāt, uzlīmes "atvainojiet, esmu lohs, nemāku parkoties" garā uzlīmēšana + fakta ieņaudēšana/iečivināšana internetā, jeb pieglabāšana mūžībā, varētu būt jautrāks veids un tādas bildes arī vairāk piesaistītu uzmanību.

Gravatar usinss

2012. gada 14. novembrī, plkst. 23:46

Doma laba, tad noindeksēs un būs arī vēlākiem laikiem. Un tad nekur.lv varēs uztaisīt nedēļas topu neveiklākajiem šoferīšiem, lai tauta zin savus "invalīdus"

Gravatar Jaanis

2012. gada 15. novembrī, plkst. 09:00

Es bieži vien parkojos pāri šiem stāvvietu apzīmējumiem. Tam ir savi iemesli - 1) ir stāvvietas, kur strīpas sazīmētas pārāk blīvi, lai varētu komfortabli izkāpt no auto 2) ir stāvvietas, kā Dominā, kur kolonnas traucē noparkoties bez 5 manevriem turp un atpakaļ 3) kāds cits jau ir noparkojies tik tuvu vai pat pāri strīpai, ka gluži vienkārši nākas darīt tā pat 4) man tā dažreiz ir ērtāk

Par šo akciju - man jau nu ir pilnīgi nospļauties, vai kāds manu auto nobildēs un ieliks netā, vai nē. Nebūtu cita ko darīt, pats bildētu un liktu klāt paskaidrojumu nākotnes stāvvietu projektētājiem.

Invalīdu stāvietas ir no no - esmu māņticīgs, baidos, ka būs tur jāstāv legāli un oficiāli.

Tiem, kas vēlas kādam kaut ko ieskrāpēt utt., ja pieķeršu pie sava auto, pārlauzīšu rokas, varbūt arī potītes. Tas viss būs likumpārkāpēja aizturēšanas ietvaros, kāmēr atbrauc policija. Policijai pret šādām metodēm nav iebildumu, paši šad tad lieto.

Braucu ar BMW.

Gravatar d

2012. gada 15. novembrī, plkst. 20:17

Īsti nesapratu, ko tu mēģināji pateikt vai pierādīt ar savu pēdējo teikumu. Nevienu neinteresē ar ko tu brauc, ar ko tu ej vai ar ko tu guli.

Gravatar Jaanis

2012. gada 16. novembrī, plkst. 01:07

To, ka ne visi pārvietojās ar mazizmēra auto a la Civic un Getz, kas var visur novietoties precīzi kā iedomājies zīmējuma autors. Bet ja tas tevi neinteresē tad neko.

Gravatar e

2012. gada 15. novembrī, plkst. 11:35

Jaanis, skaties, ka Tev pašam ko nepārlauž.

Gravatar driks

2012. gada 15. novembrī, plkst. 13:24

Nja pilnās stāvvietās šādi purni man traucē, jo potenciāli aizņem arī man pienākošos vietu. Tukšās stāvvietās par tādiem saspringt man šķiet pilnīgi lieka laika šķiešana, darbības imitācija un pasaules lāpīšana. Principā tajā laikā var paveikt kaut ko noderīgāku, piemēram, iestādīt puķi, izslaucīt grīdu, izlasīt lappusi kādā labā grāmatā, noskriet puskilometru, parunāties ar ģimenes locekļiem utml.

Gravatar Ivo

2012. gada 16. novembrī, plkst. 17:17

Starp citu, ne jau vienmēr tā parkojoas tāpēc, ka ir lohs, bet tāpēc, ka pirms tam saparkojušies bija šķībi. Kad pārējie aizbrauc, izskatās, ka Tu vienīgais tāds palicies... idejiski tas redzams šai linkā: http://www.yaplakal.com/forum11/topic503458.html

Gravatar

2012. gada 16. novembrī, plkst. 22:37

Bet tu pamēģini noparkoties citur un normāli, nevis kā otrs lohs blakus pirmajam loham. Tici man ir pārbaudīts un strādā. Un kājas arī nenokritīs.

Gravatar Ivo

2012. gada 17. novembrī, plkst. 19:09

Pamēģini gan, ja visur pilns ar auto.

Gravatar afgigel

2012. gada 19. novembrī, plkst. 18:31

timkmeer kameer visaadas pakaljas parkosies tik tuvu ka nav iespeejams iekaapt autinjaa - da PVZ, lai liek kautvai krusteniski. cik reizes nav bijis, ka nolieku normaali, kautkaada pakalja piebrauc blakus taa, ka nevaru peec tam iekaapt mashiinaa. vienreiz vispaar bija izcili, tajaa pashaa rimi laukumaa - noprkojos (normaali), atnaaku atpakalj, blakus viirleis ar vecu lazdu nometies, seezh autinjaa, "pravdu" studee. nometies tik tuvu, ka nu nekaadiigi nevaru iekaapt autinjaa... uz aizraadiijumu saaka lamaaties kautko, beigaas pabraica ta lai var iekaapt.

Gravatar Naixo

2012. gada 25. novembrī, plkst. 16:29

Te es nu vēlreiz atceros Anglijas likumus. Tur par nepareizi noparkotu auto - vienalga, publiskajā, vai lielveikala autostāvvietā, pie mājas, vai slimnīcas, ja esi noparkojies un esi atstājis vāģi uz līnijas - maksā sodu. Un smuku, līdz pat 40 Ls. Un policija ir uzdevumu augstumos.

Gravatar Naixo

2012. gada 27. decembrī, plkst. 19:23

Laba ideja. Būs kādas simts jāpasūta. Bet savādāk var arī tā: http://static.fjcdn.com/gifs/tow+truck+in+russia_e988ce_4327451.gif