laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Izstrādātāju ziemassvētki

Jau vairākus gadus ziemassvētki nāk ar dāvanām arī webizstrādātājiem. Tie ir sezonāli uz adventes laiku palaistie ikgadējie projektiņi, kuru ietvaros katru dienu kāds cits (vai arī viens un tas pats) autors uzraksta kaut ko savu par noteiktu tēmu. Es neticu tai visai dievu figņai, bet šis blakusprodukts man iet pie sirds ik gadu. Ceru arī šogad sastapt kādu daudzsološu jaunpienācēju šai pulciņā.

Zemāk uzskaitīšu tos, kuriem sekoju aizgājušogad.

Un, ja nu te esi iemaldījies no tālās pagātnes, tad arī tev man ir kāds pīrādziņš: Perl Advent Calendar 2012. Šim es sekoju arī pats, jo pirmā server-side valoda tomēr arī man bija perls. Ak, jūs manas pirmās viesu grāmatas un CGI skripti perlā…

Es ļoti, ļoti atvainojos, bet tiešām neizdevās atrast nevienu vismaz aizgājušā gada adventes vainaga svecīti, kuru iespr… izsniegt rūbijistiem, pitonistiem, adminiem vai orākļa programmētājiem. Ja esat labāk informēti, saites šurp.

laacz

CI ir morāli novecojis un kļūst par tādu kā mazliet objektorientētu wordpresu. Es ieteiktu paskatīties Silex (lielākiem projektiem var pāraugt uz Symfony2). Vēl ir visādi vidusceļi un pusceļi – Yii, FuelPHP. Ja ir liela pieredze ar CI un nav vēlēšanās ņemties ar ko citu, paņem Kohana. Tas vēsturiski skaitās CI forks, bet reāli iet savu ceļu ļoti sen. Vēl (pats ilgstoši neesmu mēģinājis) var paprovēt paspēlēties ar Laravel. Savulaik par ļoti interesantu un perspektīvu uzskatīju Lithium3, bet tas kaut kā ir pieklusis.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.