✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Videoreģistrators tev jau ir kabatā, ja lieto androīdu

2012. gada 21. decembrī, 43 komentāri

Ienācās ziema, ienāca prātā, ka vajadzētu videoreģistratoru. It sevišķi, ja paskatās internetos redzamos video. Ej nu pierādi, ka esi braucis uz zaļo, neesi pats iebraucis kādam pakaļā, utt. Videoreģistrators, ja brauc prātīgi (es dažreiz tā nebraucu) ir tīri tikai sirdsmieram.

No sākuma apskatīju variantu iegādāties atsevišķu ierīci. Tas, diemžēl, prasītu arī montāžu, uzlikšanu/noņemšanu, domāšanu - kur likt telefonu ar Waze, atsevišķu barošanu. Ideālā gadījumā - montāžu pie griestiem. Līdz brīdim, kamēr neienāca prātā - pag, pag, pag, man takš ir Samsung Galaxy Nexus (tas pats iepiekšējais Google Nexus) un Android. Vai tad nu tā būs, ka neko nevarēs saštukot? iPhone lietotāji, diemžēl, paliek gribot, jo paralēli divas aplikācijas nedarbosies.

Beigu beigās par labu programmu videoreģistratora funkciju veikšanai tika atzīta VideoRegPro. Nav pats lētākais, bet ir labs. Var arī uz desktopa izvilkt ārā widgetu, kurš izskatās pēc ■, kad netiek veikts ieraksts un pēc ▶, kad tas tiek veikts. Atliek tikai nospiest un fonā aiziet videoreģistrators. Pa virsu palaižam Waze un braukšana var sākties.

Iestatījumos izvēlējos zemāko pieņemamo kvalitāti, piecu minūšu failus (vecākie tiek automātiski dzēsti), 10GB atvēlētās vietas, automātisku izslēgšanos pēc 5 sekundēm, ja tiek atņemta barošana, utt.

Ja ir kāda ķeza, tad tās ir divas. Pirmā - telefona turētājs. Tā ir tā figņa, kas stiprinās pie stikla. Man ir ļurīgs garš miets, kura galā telefons kratās uz nebēdu. Attiecīgi, video nav plūstošs un ar cieto piekari tas ir jūtams vēl vairāk. To vajadzēs nomainīt uz ko citu. SGSIII turētājs neder, jo stiprinājums piespiež skaļuma pogas. Meklēšu vēl.

Otrā, savukārt, ir stipri funamentālāka. Tā ir barošana. Lai spētu piebarot telefonu, kurš ēd GPS, datus, konstanti filmē video un tur ieslēgtu ekrānu ar vāzi, nepieciešams barot uh ku labi. Tāpēc jāmeklē ir pilnvērtīgs 1A USB piepīpētāja lādētājs. Un, ja godīgi, ar to arī var nebūt gana, ja telefonam ir sevišķi labs displejs. Tad talkā nāk lodāmurs. Piemērs konkrēti manam lādētājam ir redzams šeit. Es, protams, ar lodāmuriem esmu uz jūs, tāpēc man izlīdzēja kolēģis.

Vēl vajadzētu ņemt vērā, ka neba nu kurš katrs aparāts spēs paralēli pavilkt gan videoreģistratoru, gan vāzi resursu nepietiekamības dēļ. Skaidri zināms, ka abi divi paralēli puslīdz smuki darbojas uz Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Note II (ceļu gan neredz, :)), Google Nexus 3 un Samsung Galaxy S Advance. Google Nexus 4, diemžēl, ellīgi karsa un vāze laiku pa laikam sasala. Tas gan varētu būt norakstāms uz Android 4.2.0.

Piemērs situācijai, kad legāli man būtu taisnība (viņš toč izbrauca jau pie aizliedzošā), bet pierādīt to būtu grūti bez reģistratora vai lieciniekiem, ir redzams zemāk. Tagad, protams, saprotu, ka vajadzēja piebremzēt, kā to darītu pirms jebkura cita parasta krustojuma šajā sarkandzelteno braucēju laikā. Teitan to neizdarīju, jo braucu dien dienā, luksofors ir "uz pieprasījuma", un novērojumi jau konvertējušies par ieradumiem :( Turpmāk būšu uzmanīgāks - mācība gūta. Video ir arī redzams tas, ka tā garā mietveidīgā lokanā kāja ir pārāk krateklīga. Skaņas nav apzināti, jo tā sastāvēja tikai un vienīgi no mātes vārdiem gan sarkanā auto gan savā virzienā.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Lidotājs

2012. gada 21. decembrī, plkst. 11:07

Nu, var jau arī pats uztaisīt aplikāciju! ;)

Gravatar prusux

2012. gada 21. decembrī, plkst. 11:10

Var jau arī pļūtīt beztolkā un pārgudri smaidīt komentāros nevis tiešām uztaisīt un atbildēt par saviem vārdiem..

Gravatar Zandis

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:52

labi, prusux, beidz dirst un savus austrumus mierīgi vari paturēt pie sevis, nevis bojāt man te ikdienu. Par pašu situāciju - normāli. Cilvēks ir tāda būtne, kura mācās tikai no savām kļūdām. Kamēr nav reālas sadursmes, tas, ka kāds varētu pa sarkano izbraukt priekšā, nešķiet gana stingrs arguments, lai pa tādu "tikko ieslēgušos zaļo" nedrāztos pāri. Man jau arī bija līdzīgi, kaut arī pilnu internetu biju redzējis ar situācijām, ka mašīna uz apledojuša ceļa saslīd un avarē, man tas nelikās labs arguments slidenā laikā lēnāk un piesardzīgāk braukt - bet tas viss arī beidzās precīzi tad, kad reāli arī saslīdēju un sasitu visu mašīnu lupatās.

Gravatar Lidotājs

2012. gada 22. decembrī, plkst. 19:05

Kas ir?! Ko es tādu pateicu? Laacz ir programmētājs un būtu tikai normāli ņemt uz uzprogrammēt aplikāciju, ja jau nevar atrast tādu aplikāciju, kas pilnībā apmierinātu tavas vēlmes... Kas vainas manam ierosinājumam pašam uzprogrammēt aplikāciju? Vai Tu domā, ka tas ir tik ļoti sarežģīti? Nu, ja neesi (labs) programmētājs, tad droši vien tā varētu šķist kā tāda raķešzinātne. :)

Gravatar pp

2012. gada 21. decembrī, plkst. 11:32

Ja nemaldos, tad video reģistrātors ir labāk, jo tev tavs telefons būs uzreiz jāpievieno protokolam un jānodod CP.

Gravatar laacz Autors

2012. gada 21. decembrī, plkst. 12:19

Vai tad? Man jau šķiet, ka policija var piereģistrēt faktu protokolā, ka ir iepazinusies. Par šo derētu kāds komentārs no zinošāka cilvēka (pieredze, vēlams).

Gravatar Oto

2012. gada 24. decembrī, plkst. 13:19

Pilnīgi pajāt, kad to video pievieno protokolam(lietai), jo pats par sevi tas nekalpo kā pierādījums, tomēr kopā ar tavu liecību gan. Varbūt Krievijā tā ir, bet tas nenozīmē, ka LV ir tas pats. Ja vainīgais apstrīdētu un prasītu ekspertīzi tad gan būtu jādod, bet to viņš varētu darīt neatkarīgi no tā kad un kurā laikā video pievienots lietai. Iedodot uzreiz būtu iespēja, ka video par nelielu samaksu "tehnisku iemeslu dēļ" nebūtu saglabājies.

Gravatar Archijs

2012. gada 21. decembrī, plkst. 11:51

Maķ tvaju. Gandrīz tiki iknedēļas welcome to russia video.

Gravatar krizdabz

2012. gada 21. decembrī, plkst. 12:16

Paldies par ierakstu, bet man tomēr ir mazliet neskaidrs kā CP skatās uz šādiem video. Vai nesanāks situācija, ka CP pasūtīs mūs ar mūsu video reģistratoriem trejdeviņas mājas tālāk? Vai šādi video darbosies kā mūsu liecība par to ka (pārsniedzam ātrumu) neesam vainīgi kādā ķezā?

Gravatar laacz Autors

2012. gada 21. decembrī, plkst. 12:17

Kas attiecas uz pārsniegto ātrumu - videoreģistrators nav sertificēta ātruma mērierīce (šis ir IMHO). Savukārt, videoieraksts ir pierādījums, ja to atzīst par autentisku.

Gravatar

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:01

Nu, paga, par ātrumu video neskaitās, bet par CSN skaitās?

Gravatar Kirils

2012. gada 21. decembrī, plkst. 14:44

Tieši tā. Kad iesniedzu sūdzību, ka policists pārkāpj noteikumus, tajā skaitā būiski pārsniedz ātrumu pilsētā, tad man atbildēja, ka viņam uzlikts 5Ls sods par nepārtrauktās līnijas šķērsošanu (kas bija redzama video), nevis tiesību atņemšana par ātruma pārsniegšanu, kas arī smuki bija sarēķināma pēc ceļa zīmju attālumiem un laika uz video.

Gravatar Lidonis

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:14

Video ieraksts tiek uzskatīs par pierādījumu. Ātruma mērīšana netiek, jo ātrums un citi faktiskie dati (ātrums, alkohols, vējš utt) jāmēra ar sertificētām iekārtām. Video savukārt vienkārši parāda lietas būtību un neko tur nevar vairs apgāzt - zaļais deg, durnis no pagalma brauc ārā. Āmen

Gravatar Lidonis

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:16

Starpcitu nožēloju, ka neuzliku tādu, jo tieši viens izgrieza šitā pat priekšā, un lai izvairītos no sadursmes iestūrēju trotuārā (nebija cilvēku, citādāk būtu maucis tam šmulim pakaļā) un pēctam kupenā, bet kretīns tikmēr ņem un aizbrauc. Zvanīju policijai, šie teica, ka ja nav bijis kontakts tad grūti būs, un lai nākamreiz taisu normālu avāriju (super komentārs).

Gravatar capsx

2012. gada 21. decembrī, plkst. 15:22

aga man ar ko līdzīgu prasīja - vai bija kontakts, pēctam kad veiksmīgi izvairījos no smagā iemaukšanās man purnā, bet pēctam tā dēļ ielidoju kupenā ... var ievērtēt: http://manaspiezimes.lv/i/kad_smagais_brauc_tev_virsu____1_ZAQbc.jpg

bet kā tā: nav bijis kontakts - pats vainīgs ... nepierakstīji aizmukušā numuru (arī ja ir bijis kontakts) - neko darīt - pierādījumu nav ...

Gravatar Kidd

2012. gada 21. decembrī, plkst. 12:57

vel varēja telefoniem izdomāt kādu lielāku akumulatoru, speciāli mašīnās pie kā pieslēgt.. :D savādāk saslēdzot navigācijas, reģistratorus, vel rāciju telefonā..bača fiksi un ātri ir galā.. bet nu savādāk laba štelle..

Gravatar Kirils

2012. gada 21. decembrī, plkst. 14:47

rekur Tev akumulators. http://www.ebay.com/itm/190719718083 viena no izejām ir 2A.

Gravatar Smecernieks

2012. gada 22. decembrī, plkst. 11:40

Man pat 2.5 A lādētājs, ko biju ņēmis iPad lādēšanai Galaxy Nexus ar Waze spēj knapi piebarot.

Gravatar glaims

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:03

a bet apsveicami skaisti izgāji no kutelīgās situācijas uz ceļa

Gravatar Kidd

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:09

a par konkrēto gadījumu runājot.. man pagājušoziem bija līdzīgs gadījums.. tikai braucu pa labo joslu, un viens nāca no kreisās puses pie sarkanā..man tieši iedegās zaļais, kreisajā joslā vel bija fūre, deļ kuras nevarēju laicīgāk redzēt ka viens vel pie sarkanā izdomājis nesties..fūre piebremzēja, bet es nepaspēju..rāvu ar roceni krustam..bet vienalga bija bliukt.. :D man gan nebija videoreģistrators..bet baigi jau tomēr noder...jo tas arī izleca ārā un gribēja iestāstīt ka es esot braucis pie sarkanā nevis viņš.. :D bet ar mani jau tādi jociņi negāja krastā un viņš tomēr atzina savu vainu un viss bija normāli.. bet savādāk, ej nu pierādi ja katrs paliek pie sava...

Gravatar djhurio

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:32

Interesanta situācija. Vairākās reizes skatījos momentu. Man sajūta, kas es būtu bremzējis, nevis rāvis pa labi, bet nu grūti jau tā pateikt. Skatoties pēc tā, cik labi mašīna savācās, izskatās, ka nebija slidens. Risks tāds, ka Tev varēja būt kontakts ar labās joslas pirmo mašīnu. Tas jau vairs nebūtu patīkami, jo iespējams CSN pārkāpējs būtu Tu (joslu maiņa krustojumā). Protams, ka pirmais auto redzēja to sarkano auto, stāvēja un nestartēja pie zaļā signāla, bet nu visādi var gadīties.

Kādam mērķim Tu to Waze lieto? Navigācijai?

Gravatar laacz Autors

2012. gada 21. decembrī, plkst. 13:35

Es paspēju pamest aci spogulī, lai nokonstatētu, ka viņi vēl stāv. Slidens sevišķi nebija, bet gana, lai mašīna ļautos samest aizmuguri nepieiešamajā daudzumā. Vāzi lietoju navigācijai. Uzticos arvien vairāk, bet ne vienmēr 100%. Atļauju vāzei mani vest uz neikdienišķiem galamērķiem, kā arī pievēršu uzmanību ikdienišķajā maršrutā neierastiem piedāvājumiem - analizējot - kāpēc.

Gravatar Oto

2012. gada 24. decembrī, plkst. 13:27

>CSN pārkāpējs būtu Tu (joslu maiņa krustojumā)

Nav tāda punkta, kas aizliegtu mainīt joslas krustojumā. Mainīt joslas aizliegts, tad ja josla ļauj nogriezties pa kreisi, bet tu krustojumā pārkārtojies un aizbrauc taisni.

Gravatar Atis

2012. gada 21. decembrī, plkst. 14:41

Es savukārt kad meklēju, atradu šādu - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jeon.blackbox

Startējas ar nedaudz vairāk klikšķiem, toties bezmaksas. Strādā kopā ar Wāzi uz SGS3

Gravatar Vecs pliks zirgs

2012. gada 21. decembrī, plkst. 15:56

Vainīgs bija tas, kurš izgriez priekšā, jo misters laacz traucās iekšā krustojumā ar ātrumu ap 50km/h tad, kad zaļais jau bija iededzies. Tas nozīmē, ka no tās vietas, kur tas izbrauca JAU bija sarkanais tai brīdī, jo zaļais nekad neiedegsies pirms vai vienlaicīgi ar šķērsojamās brauktuves sarkano. Vēl vairāk - sarkanais tur būs dedzis jau dažas sekundes, pirms šķērsojošajai brauktuvei iedegsies zaļais signāls. Nav grūti aprēķināt un saprast, ka tas jau pārbrauca pie sarkanā. Bet nu gluži uz 50km/h nevajadzēja arī nesties iekšā krustojumā brīdī, kad tik tikko tikai iedegās zaļais, mazliet gandrīz vienmēr nākas sabremzēties atbilstoši situācijai un redzamībai.

Gravatar Auto vadītājs

2012. gada 21. decembrī, plkst. 16:13

Ir Ceļu Satiksmes Noteikumi un ir realitāte. Realitātes trūkums ir tāds, ka tajā ir iespējams noteikumus pārkāpt. Ceļu Satiksmes Noteikumu trūkums ir tāds, ka tie ir domāti visiem gadījumiem nevis katrai specifiskai situācijai. Piemēram, ja apdzīt aizliegts, tad aizliegts, neatkarīgi no tā, ka atsevišķās situācijās (redzamības u.c. apstākļu dēļ) apdzīšana attiecīgā vietā ir absolūti droša. Tāpat arī ar ātruma ierobežojumiem - nu ir atšķirība, vai tu brauc uz 110km/h pa šoseju skaistā vasaras dienā, kad, iespējams, pat ir daļēji apmācies, bet ir lieliska redzamība, vai arī tu ar 110km/h tieši tai pat vietā brauc stipras snigšanas un apledojuma laikā ziemā, tumsā! Bet abos gadījumos ātruma ierobežojums ir 90km/h, lai arī citos apstākļos tur iespējams droši braukt ar ātrumu 110km/h, savukārt citos apstākļos ne vairāk kā 60km/h. Lūk arī problēma. Bet ar to luksoforu un sarkano - pilsētā tomēr vajag to ievērot ļoti akurāti, citādi tiešām var rasties problēmas (agrāk vai vēlāk), jo tur, kur auto ceļi krustojas, avārijas ir vienmēr iespējamas.

Gravatar Sandis

2012. gada 21. decembrī, plkst. 19:32

Šajā sakarā mani drīzāk interesē, kā dabūt tādu turētāju, kas neļurās un pie reizes atļauj veikt arī filmēšanu. Savam 9100 izpētīju piedāvājumu un secināju, ka parocīgi filmēt atļauj tikai tie, kam ir drebošā kāja, savukārt tie, kam ir cietā, lielā kāja, ko liek pie stikla, ir tā konstruēti, ka viņus nevar novietot/pagriezt tā, lai filmēšanas actiņa būtu pavērsta uz ceļu un priekšā nebūtu paša turētāja kāja.

Gravatar Kirils

2012. gada 21. decembrī, plkst. 20:18

urbis. man palīdzēja.

Gravatar djhurio

2012. gada 21. decembrī, plkst. 22:26

Secinājums tomēr ir tāds, ka krustojumos pēc tikko iedegta zaļā signāla ir jābrauc uzmanīgi un labāk tomēr ātrumu nomest, ja krustojums nav pārredzams. Var jau būt tā, ka kāds ir iebraucis krustojumā pie zaļās gaismas, apstājas (jālaiž kāds cits auto vai gājējs) un pabeidz kustību, kad viņam deg jau sarkanais vai Tev jau zaļais.

Kaut vai piemēram kreisais pagrieziens no Ganību dambja uz Hanzas ielu. Ļoti bieži ir tā, ka četri auto iebrauc krustojumā, gaida, kad pretīmbraucošajiem būs sarkanais un tad pabeidz kreiso pagriezienu. Ceturtais auto ir jau krustojumā (stāv uz gājēju pārejas) un manevru var uzsākt tikai tad, kad pirmie trīs auto ir izkustējušies. Pa to laiku šķērsāmbraucošajiem pa Hanzas ielu ir jau zaļais, bet krustojumā jau vairs nevar palikt. Ja gadījumā Hanzas iela būtu tukša un no tās, kāds iebrauktu krustojumā ar 50km/h pie tikko iedegta zaļā, tad arī atdurtos pret ceturto auto, kurš vēl tikai sāk kreiso manevru.

Gravatar usinss

2012. gada 22. decembrī, plkst. 00:06

Bet nu kā neskatās ātrumu? GPS signāls kļūdās aptuveni par vienu līdz diviem metriem. Ātruma aprēķins ir ļoti precīzs. Bet nez, ir bijuši gadījumi, ka policija nepaņem par pierādījumu ar mobo uzņemtos attēlus. Bet nu tas bija pasen

Gravatar Zzz

2012. gada 22. decembrī, plkst. 00:10

Nu tas čalītis tā brutāli pāri sarkanajam pārrāva, video nopauzējot var labi redzēt, ka sarkanais jau deg labu laiku pirms (kreisajā pusē). Laikam jau jāapsveic RD , ka bija notīrījusi to posmu , citādi čakars klāt.

Gravatar wth

2012. gada 22. decembrī, plkst. 11:19

Lieciet mierā konkrēto situāciju. Man arī tāda ir bijusi tikai es rezultātā dabūju sāniski pabraukt pa pretējo joslu, nu reāli abi mēs tur izpildījāmies - tā gadās. Vajag uzmanīgāk braukt gan vienam gan otram. Punkts.

Par tēmu runājot, "īstam" videoreģistratoram ir viena detaļa, kas NAV telefonam - LEŅĶIS. Telefons ar savu šaurleņķa objektīviņu nespēj paņemt attēlu no spārna līdz spārnam un atrādīt, kurš bija tas ambālis, kas norāva priekšējo bamperi. Ja pasalīdzina augstāk ievietoto video un ar normālu videoreģistratoru uzņemtos, atšķirība ir ekstrēma. Tiesa, videoreģistratoriem ir izteikts "fisheye" efekts, kas neļauj ar uzņemto video pēcāk "pazīmēties", jo ir neglīti izliekts, bet kā pierādījums situācijās ir izmantojams tik un tā.

Gravatar links

2012. gada 22. decembrī, plkst. 18:58

Man draugs izpildīja elementāru turētāju. Ar divām gumijām piestiprināja telefonu pie salona spoguļa. Tiesa gan, par waze var aizmirst.

Gravatar Māris

2012. gada 24. decembrī, plkst. 10:07

Ja lieto Androīdu, tad kabatā ir ne tikai videoreģistrators, bet ir arī iespēja to visu automatizēt. Katru reizi manuāli startēt VideoRegPro un Waze ir apnicīgi, bet nedaudz paspēlējoties ar "Tasker" aplikāciju izdevās panākt šādu scenāriju:

  1. Ieliekot telefonu auto turētājā uzreiz tiek palaists waze + fonā uzsākts video ieraksts;
  2. Izņemot no turētāja, waze tiek nogalināts un video ieraksts tiek apturēts.

Tiesa, šim mērķim ir nepieciešams tāds auto turētājs, kas pārslēdz telefona režīmu uz "Car Mode", kas tiek izmantots kā Tasker triggeris pārējo darbību veikšanai. Ja šī ekstra nav pieejama, tad to var mēģināt aizvietot ar citiem triggeriem, piemēram, iesprausts USB lādētājs ar vienlaicīgi pieslēgtu brīvroku sistēmu. Alternatīva varētu būt arī NFC birka mašīnā.

Mana Tasker konfigurācija: https://gist.github.com/4368303

Gravatar Normunds

2012. gada 27. decembrī, plkst. 14:01

Un ko tu darisi kad nocakaresies nexus iebuveta flash atmina??? Esmu redzejis daudz mirusas flash atminas uz kuram kadu laiku dzenats video. (TimeShifting uz televizoriem) Ja telefona ir iespeja iespraust atminas katri tad Ok ieliec jaunu un tik turpini.

P.S. Tiesi si iemesla pec es nelietoju sadu programmu. :(

Gravatar laacz Autors

2012. gada 27. decembrī, plkst. 14:03

Es neesmu redzējis nevienu šādu problēmu. Kad radīsies, tad skatīsimies.

Gravatar Normunds

2012. gada 27. decembrī, plkst. 14:06

Tu gribeji teikt: "Kad radisies tada problema, tad skatisimies, kas lacitim vedera un pirksim jaunu trubu" ;)

Gravatar laacz Autors

2012. gada 27. decembrī, plkst. 14:22

Ne gluži. Vēlējos teikt, ka sakarā ar to, ka par šādām problēmām lūdz ;sim dzirdējis nebiju, atļaušos pagaidām tās ignorēt.

Gravatar Normunds

2012. gada 27. decembrī, plkst. 14:25

Cerams ka es kludos ;)

Gravatar Māris Alksnis

2012. gada 28. decembrī, plkst. 14:25

Pasūtīju platleņķa videoreģistratoru no Ķīnas, kamēr tas vēl nav abraucis, filmēju ar Nokiju sūdīgākajā kvalitātē. Kā reiz nesen atņirdzās flash atmiņas karte... :D

Gravatar Kristaps

2012. gada 30. decembrī, plkst. 01:41

Kratās gan kā sūds uz kociņa.... :D Bet nu jā... ko gan var labu teikt par mūsu kvalitatīvajiem ES ceļiem..... :D Entās desmitu reižu visādi esmu arī centies uzfilmēt kko braucošu caur stiklu, bet sķiet ja tureklim nav kautkads 3 līmeņu amortizators tad nekas kvalitatīvs neiznāk ikdienā latvijā.... Tā pa civilizētām šosejām piem. Rīga - Jūrmala vēl varbūt bet ikdienas ceļi - beztolkā viena kratīšanās ka vemt pašam gribās kur nu vēl likt youtūbē vai kur citur....!

BTW - Ziemā sarodas ļoti daduz visādi šādi idiņi! Jo vasarā pa sausu asfaltu nīkulīgais ekonomistu dzinējs neļauj kko tādu darīt, bet ziemā ar savu 1.4L, 50hp jūtās varenais.... Pasam pirms nedēļas braucot uz lokalo maximu pie maximas krustojumā jaunieši ar savu mazdu gandrīz man iepirda sejā, kautvai krustojums labi pāredzams un gan es viņus redzeju gan viņi mani redzeja kad tulī būsu krustā... pilnīgs pohujisms viņiem un uz savu 10+ gadīgo grabažu viena bukte vairāk vai mazak... un nu jā nebūtu laicīgi ievērojis ka ar to grabažu kkas nav kartībā un bremzejot nebūtu pamucis malā ta būtu purnā un totālas galvassāpes... pie stūres jauns čalītis un pilna masīna tādi paši pionieri jaunieši.... Vispār vajadzētu šitiem 18+ gonščikiem ziemā aizliegt braukt! un pirmos 2 gadus vajadzetu iziet tur kkādas attiecīgās apmācību stundas placī ziemā!! A to saskatās fast & furious muļķības un tad valē dzīvē pilnīgi pohuj vai kādu zīdaini notrieks vai kādu omīti notieks...
Pagāšziemas beigās(jau tāda 0°C stabili bij) ar Rīgā sievas māsai sasita volviķi kas stāvēja malā pa nakti sīkie kropļi! Saskatījusies bij filmiņas, sencis itkā atrubījies no senča masīnas atslēgas nospērusi un aiziet 17 gadnieku izprieca pa rajona ielām.... Foršā LR tiesāšanās veljoprojam notiek ap to lietu jo tur redz neviens neesot vainīgs kautvai pēc krāsas paraugiem un atstatām detaļam ko nebij pievakuši viss sakrīt un pat arī liecinieks ir kuram piedavaja arī pavizināties līdz bet viņs nepiekrita un no viņa arī visu uzzinajām un pasi atradam vainīgo masīnu un būtībā ja mēs nebūtu tik ambiciozi atrast vainīgo tad vēljoprojām varetu viņus meklēt... uz mentu darbu necerēt, tur viss kā vajag - tik pacilā papīrus no apakšas uz virsu un guļ tālāk! Mūsu birokratijā ir vienkārši jābrīnās!

Gravatar Eduards

2012. gada 31. decembrī, plkst. 14:53

Ar tiem statīviem ir tā - pat viskvalitatīvākais un stingrākais statīvs ar laiku "izļurkājas". Personīgā pieredze. Pirmo iPhone statīvu pasūtīju no ķīnas par santīmiem, aptuveni pēc 10 mēnešiem tas salūza atrodoties pie loga.

Trodeksā nopirku jaunu labu, dārgu turētāju. To var regulēt visos iespējamajos leņķos utml., taču redzu, ka arī šis sāk dilt tajā pat vietā kur salūza lētais.

Vārīgā vieta ir tieši tā kur viņš ar lipekli turas pie loga, tur ir vislielākā slodze, un mūsu ceļi jau tikai stimulē un palīdz ātrāk nolietoties mehānismam.

Žēl, ka priekš iPhone nav reģistratora :(

Gravatar Instigater

2013. gada 10. janvārī, plkst. 05:43

Ieteikums visiem tiem, kuriem ir lādētāji ar 1, 2 vai pat 5 A jaudu. Tie ir tikai cipariņi uz korpusa un jūsu viedtālrunis nekādā vīzē neņems vairāk par 0.5A, ja vien nebūs izveikta rakstā tepat par LG Nexus 4 minētā darbība. Daudziem Ķīnas brīnumiem tas jau ir izdarīts rūpnīcā, bet par skādi nekad nenāk pārbaudīt. Android tālruņos var uzlikt tādu Battery Monitor widget, kurš arī rāda aktuālo lādēšanas režīmu - USB (tālrunis ierobežo sevi uz 0.5A) vai AC (tik, cik baroklis vai pati baterija spēj pavilkt).