laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Rakstīšana internetos

Nevienu (arī sevi) netaisos mānīt. Es rakstu tad, kad man ir iedvesma vai motivācija to darīt. Pēdējā laikā ar motivāciju ir tā pašvakāk, bet iedvesma tiek absorbēta vai novirzīta tukšumā.

Briest kārtējais kvartāla blogu tops. Ja spriest pēc iepriekšējā gada novembra, tad nolēmu pārliecināties, ka mana motivācija ir tieši cipariņi, vietiņas, apmeklētājiņi, krāniņi, utt. Iepriekšējo reizi paliku lepnajā un savā ziņā negaidītajā piektajā vietā (biju cierējis uz trešo, kolīdz izrādījās, ka kakao.lv arī piedalās).

Topā tiks ņemti vērā mērījumi par aprīļa mēnesi, kas nozīmē, ka jāsāk iesildīties jau tagad. Tāpēc spicēsim zīmuļus, vilksim ārā spalvas, pildīsim tintnīcas, uzmeklēsim dzēšlapas, nopūšam putekļus no sen iecerētiem, bet tā arī nepabeigtiem melnrakstiem. Katrs nākamais apmeklējuma procents ir grūtāk iegūstams par iepriekšējo. Taču, ņemot vērā, ka ar visai necilo novembra sākumu izdevās panākt 20% pieaugumu pret iepriekšējo mēnesi, varam pacensties.

Google Analytics. Virspusējs statistikas salīdzinājums - 2012. gada oktobris pret novembri.

Es ceru, ka arī lasītājiem tiks lielāks vai mazāks prieciņš dažādas raudzes satura veidā :)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.