laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Kā pareizi apdzīt transportlīdzekli

Mani vairāk iepriecināja nevis pats apdzīšanas manevrs, bet gan tas, cik feini Subaru savācās pēc neveiklās paslīdēšanas.

Jānis

Hehe, smieklīgi. Bet ja nopietni, daudzi apdzīt pareizi nemāk, jo ne autoskolā to iemāca, ne arī kāds cits viņus pamāca. Un pašiem to izdomāt laikam nav ne spējas, ne arī apzinātas vajadzības. Ir ļauži, kuri apdzen lēni, lēni, ar dažu km/h ātruma starpību un ielien atpakaļ tieši apdzenamās automašīnas priekšā, pat ja pretī nākošais auto vēl ir diezgan tālu. Tādu tirliņu dēļ es izvairos iet apdzīšanā uzreiz aiz kāda cita apdzinēja, jo viņa rīcība bieži vien nav iepriekš paredzama un viegli var izveidoties situācija, ka man nav kur palikt, ja pretī nāk cits transports.

Kāds

Normāla reakcija tā būtu uz nekustīgu šķērsli, bet Subārs turpināja kustību ar aptuveni tādu pašu ātrumu kā filmētājs, tāpēc viegla piebremzēšana šoreiz bija tieši laikā. Nesaku, ka filmētājs ir baigais meistars, varbūt viņam tiešām lēni pielec, bet pēc šī video to nav iespējams pateikt.

sevis

nja, feini savācās un uzreiz gāja uz nākamo apdzīšanu…
šoreiz un gan jau vēl kādreiz sanāca labi, bet vai vienmēr?
žēl, ja dēļ šitādiem jācieš citiem

extropy

A) ierakstīšanas aparāts visdrīzāk ātrumu mēra pēc GPS – tāpēc ātrums lago pāris sekundes
B) acīmredzot tur ir slidens, tāpēc strauja bremzēšana ir ne tikai neieteicama, bet visdrīzāk praktiski neiespējama

Krotow

Savācās jau viņš labi. Taču izskatās, ka miera viņam nav un drīz redzēsim viņu kādā citā video, ieliekoties starp 2 joslām braucošajos vai kaut kur stabā.

@BUHARDI

Nekā neveikla tur noteikti nebija, tieši pretēji. Ceļš gan nav īstā vieta, kur šādi piedurties. Pabraukājies vakaros pa Rīgas mikrorajoniem un lielveikalu stāvlaukumiem, jo sevišķi, ja ceļi ir piesniguši vai slapji, līdzīgu skatu netrūkst (

? ).
Pasākumu kā tādu es atbalstu un uzskatu, ka tas attīsta nepieciešamos refleksus, kas var glābt arī negaidītās situācijās. Kontrolēta sānslīde, sportā to sauc par driftu.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.