laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Labs autovadītājs

Pārmaiņas pēc mazliet savādāka Krievijas autobraucēju video reģistratoru klipu izlase. Nav avāriju. Ir smaids.

Līdēji, lidotāji, nevietā tekalējoši gājēji, nelaikā no pieturas izbraukušais trolejbuss, velosipēdisti – iesācēji. Visi tie spēj uzkrist uz nerva. Bet, patiesībā, viss ir atkarīgs no attieksmes. Pēdējā laikā esmu pamanījis, ka kļūstu tolerantāks pret tiem satiksmes dalībniekiem, kas iepriekš ir tracinājuši un radījuši vēlmi tiem kaut kā ieriebt (ne 100%, bet es tur, iespējams, kādreiz nonākšu).

Un pēc zemāk redzamā video noskatīšanās saproti, ka pareizi vien ir. Galu galā, braukšanas (un, kā redzams video, arī pārējā) kultūru veidojam mēs paši.

Kad Tu esi kādu labu darbu izdarījis uz ceļa, mazliet pārtraucot savu braucienu? Piestājis pie ceļa malā ar avareikām stāvoša auto un pavaicājis – Kas noticis? Vai nevaru kā palīdzēt? (Šis neattiecas uz tiem, kas stāv uz Lāčplēša ielas ar avareikām sastrēguma stundās. Via kottke.

Mr. Serge

Palīdzību uz ceļa sniedzu bieži. Apstājos praktiski katru reizi, ja ir iespēja. Bet šis video satur ļoti daudz sliktu piemēru, nevis labu.
1:17 – jānotīra ir ne tikai lukturi, bet arī nummurzīme. Jā, tas ir būtiski.
1:25 – bērna vecākiem ir jāsēž cietumā bez iespējām atgūt bērnu.
1:58 – ome 50m pirms gājēju pārejas mēģina šķērsot ceļu, metot krustus. Cūka, nevis cilvēks, kam nepieciešama palīdzība.
Ne viss ir tik viennozīmīgs.

Lonija

1:58 – ome 50m pirms gājēju pārejas mēģina šķērsot ceļu, metot krustus. Cūka, nevis cilvēks, kam nepieciešama palīdzība.
==========================

Cūka ir cilvēks, kas šādu komentāru uzrakstījis.

Uvchiks

Tik ļoti pozitīvs video, pagaidām auto piestūres nebraucu, bet par kaut ko labu varētu teikt ka palīdzēju cilvēkam, kuram nebija tik lielas dator zināšanas (izmantoja Vistu) pieslēgties pie ” free wi-fi”

Mr. Serge

Lāci, es tikai varu nojaust par tavu vadīšanas pieredzi pēc tā, ko tu raksti blogā. Bet tici man, šādas omes, «iet pa taisno» āpši no mikrorajoniem un citi subjekti, kas ignorē gājēju pārejas un pārvietojas, kur vien ienāk prātā, ir vieni no bīstamākajiem ceļu satiksmes dalībniekiem uz ceļa.

laacz

Es to ļoti labi zinu (ir nācies veikli apbraukt vai strauji bremzēt) un Tev piekrītu. Tāpēc labāk apstāties, pārvest nah pāri un beigās pateikt, ka nākamais var viņu nepamanīt un nah nobraukt. Vai arī, ja vēlreiz redzēšu šiten ejam pāri, dabūsi bietē no manis paša. Labs darbs komplektā ar skaidrojošo daļu dara lielas lietas. Un beigās pasaki, ka pāreja ir tur – biku tālāk.

pile

Pa lielam esmu izpalīdzīgs uz ceļa. Īpaši ziemās, kad kāds no kupenas jāvelk ārā, vai jāpiepīpē (striķis pamatīgs uztaisīts un vadi smaas mašīnas). Bet ja kāds (cilvēks) iet pāri ne tur kur vajag, vai kaut kā tā, tad atkarīgs no garastāvokļa, vai nu uzgāzēju, vai neliekos ne zinis.

Zandis

Nu, ar savu labo sirdi baigi tālu nevar tikt, vienreiz palīdzēsi, otrreiz, trešo reizi jau tev atņems mašīnu viltus palīdzības lūdzēji.
Tā kā man cilvēki pārāk nepatīk, ar baigo labvēlību arī nemēģinu dalīties, bet vienreiz no šosejas nocēlu ezi!

Roze

Heh, nu viss ir kā to pasniedz – šajā video ~1:45 (kur bērnu ratiņi izripo uz ielas) oriģinālajā video (ja nebūs slinkums pameklēšu) konkrētā auto pasažieri/vadītājs sievieti nolamā ar diezgan 3-stāvīgiem mātes vārdiem .. No palīdzības tur patālu ..

VinniPuh

#1 nepievienojos nevienā punktā. Tur klāt neesmu bijis un nezinu kas nu katram cilvēciņam atgadījies – kādēļ kaut ko pārmest? Jau pasen ļoti, ļoti, ļoti reti nokaitina kādi it kā nejēgas uz ceļa. Pie sevis klusībā pabrīnos kā ļaudis sev savu dzīvi bojā (arī rakstot komentāru tekstus tā it kā zinātu visu par visu un par visiem).

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.