← Uz sākumu

Sastrēgumi šodien, ilustrācija

2013. gada 14. maijā, 22 komentāri

Errata. Biju paķēris svētdienu, nevis pirmdienu. Tagad divas otrdienas - sāpīgā un ierastā. Pardon.

Es, protams, nezinu, kā šodien izskatījās Rīgas Ūdens remontētajā Ulmaņa gatves un Vienības gatves krustojumā, taču man ir aptuvena skaidrība, kā izskatījās visā pārējā Rīgā. Ja ticēt dažiem, tad šķērsot Salu tiltu esot prasījis pusotru stundu. Kad es braucu, sastrēgums sākās pie uzbrauktuves no Krasta ielas. Izbraucu visu to padarīšanu līdz Mūkusalas aplim laikā, kas bija ne vairāk kā par 10 min ilgāks par ierasto.

Zemāk divas bildes ar skatu uz Rīgu sastrēgumu laikā (16:30 līdz 19:30). Viena - pirmdiena. Otra - šodiena. Katrs pleķītis ir kāds vāzes ziņojums (sastrēguma bimbulītis, avārijiņa, utt). Un, kas vēl notiks, kad (solīja šomēnes) sāks remontēt Salu tiltu un Ulmaņa gatves pārvadu... Un Salu tiltu nākamgad...

Paldies Jānim par iedvesmu šīm divām bildēm :)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar N.R.

2013. gada 14. maijā, plkst. 21:14

Kas solīja tur šomēnes remontēt? Pirms Salu tilta uzlikts jauns plakāts, kur teikts "Cien. iedzīvotāji, Salu tilta remonts tiks uzsākts 2014. gadā, paldies par pacietību" vai kas tamlīdzīgs.

Gravatar laacz Autors

2013. gada 14. maijā, plkst. 21:25

Solīja remontēt Ulmaņa gatves pārvadu, pareizi. Biju kaut kur lasījis, ka paķers arī pārvadu pār Bieķiensalas grāvi (vai kā to figņu tur sauc), bet, iespējams, tas bija kārtējais portālisms.

Gravatar Jurz

2013. gada 14. maijā, plkst. 21:16

Vai nebija tā ka no maija taisījās remontēt pārvadu pār dzelzceļu nevis salu tiltu?

Gravatar Storms

2013. gada 14. maijā, plkst. 21:19

Salu tiltu solīja aizklapēt uz remonta laiku. Tādēļ remonts gaida, kad pabeigs Dienvidu tilta pievadceļus Pārdaugavas pusē. Manuprāt jebkurā gadījumā būs tas, ko krievu valodā apzīmē ar "Ž" vai pat ar "Pi". Iespējams nedaudz mīkstāka būtu situācija, ja Salu tiltu remontētu slēdzot tikai pusi. Tikai cik gan tas ir reāli?

Gravatar laacz Autors

2013. gada 14. maijā, plkst. 21:27

Piekoriģēju ierakstu atbilstoši jaunākajai informācijai, uz kuru norādīja mani pastāvīgie un zinošie lasītāji. Paldies :)

Gravatar GhosC

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:55

Vispār šogad tapšot atjaunots segums satiksmes pārvadam pār Bieķēngrāvi - http://www.rdsd.lv/?ct=segum

Gravatar tuz

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:10

Da tas arī ir pi.. Un ž. pilnīgā iestājos, kad sapratu, kad neuzpildīju mašīnai freonu.. Normali no Dzirnavu ielas līdz mājām (Jūrmala), braucu apm 20-30 min. Šodien nostāvēju stundu korķī karstā, kārstā māšīnā ... Atbalstīsim infru, izmantosim vilcienus, tramvajus un/vai riteņus. :) :D

Gravatar Martinss

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:10

Kas notiks, kas notiks, korķi notiks, tas taču ir paredzami. Labāk, lai ir bedres un dauzam ratus, un nestāvam korķos, vai arī paciešamies pusgadu ar stāvēšanu korķos un laicīgaku izkustēšanos no mājas/darba? :)

Gravatar tuz

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:13

Un kāpēc to savlaicīgi nevarēja izdarīt? Tas vispār ir ļoto pozitīvi no tavas puses, kad domā, kad mūsējie to spēs pusgadā izdarīt :D

Gravatar jareks

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:15

negribu, Tevi apbēdināt, bet šodien ir otrdiena. Otrdiena!

Gravatar Sarky

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:39

Šeit tomēr pilnīgāk un operatīvāk, reālā laikā: http://www.balticmaps.eu/sastregumi Nav vēl pievīlis, izmantoju kopš uzzināju http://www.tvnet.lv/auto/notikumi/90000-lai_sastregums_nav_parsteigums

Dažkārt brīnos, kapēc jums tās Vāzes vēl, bet nu jā - tur savas labās lietas, var sabakstīt info par poličiem, radariem utt. Bet man viņi kaut kā neuztrauc ;->

Gravatar laacz Autors

2013. gada 14. maijā, plkst. 22:43

Tikai Rīgā, info tikai par noteiktiem maršrutiem, nav bezmaksas aplikācijas un navigācijas. Vēl uzskaitīt?

Gravatar Sarky

2013. gada 14. maijā, plkst. 23:03

Protams, taisnība.

Maksas.. bet Tu taču lieto arī kādas citas maksas aplikācijas, vai ne? , ja ir vērts, t.i. labāka par bezmaksas. Labi. Šeit acīmredzot Tev labāka ir Vāze. Katram savs.

Īstenībā, tur nav maršrutiem vispār - ne konkrētiem ne nekonkrētiem, tur pa posmiem sadalīts, atkarībā, kā veidojas sastrēgumi.

Pērn pāris mēnešus bija LMT akcija, varēja lietot pilno versiju bez maksas. Ir gan aifonam, gan androīdam.

Personīgi man bieži pietiek paskatoties datorā īsi pirms braukšanas, līdz ar to nevajag nekādu ne maksas ne bezmaksas versiju, jo www ir viss pa brīvu. Vairāk skraidošiem, kā arī no Jelgavas uz Rīgu braucošiem tas protams neder - pa to laiku situācija sen mainījusies. Kā jau teicu - katram savs.

Par navigācijas (ne)nepieciešamību Rīgā vispār neizteikšos ;-) Tās nepieciešamība man ir mīkla, jo brīvi orientējos tāpat. Bet katram savs.

Gravatar Krotow

2013. gada 14. maijā, plkst. 23:55

Sarky, iztiksim bez publiskas maksas navigācijas produktu lobēšanas ;) Nebrīnīšos uzzinot, ka tavos amata pienākumos ietilpst arī atbalstīt Jāņasētas karšu aplikāciju. Kāda starpība kādu navigācijas un ceļa situācijas informācijas aplikāciju savos telefonos utt. kurš lieto? Kam vajadzēs Jāņasētas kartes, tas arī samaksās un nopirks.

Varu iedomāties kāds dibengals sāksies nākamvasar, kad remontam aiztaisīs Salu tiltu. Mani tas tieši neskar, jo darbs un mājas atrodas vienā un tai pašā Daugavas pusē, taču neapskaužu tos, kuriem biežāk jābrauc Daugavai pāri dienvidu puses tiltiem.

Gravatar Sarky

2013. gada 15. maijā, plkst. 00:24

Var pieminēt tikai pilnīgi bezmaksas aplikācijas? Pats šo noteikumu arī ievēro? Labi, dari tā, visiem tā nav jādara, kā Tu dari.

P.S. Lietoju to, par ko nav jāmaksā, attiecīgi, arī izteicu veidokli par bezmaksas, un ka man ar to pietiek, toleranti piekrītot citam viedoklim un piemetinot, ka 'katram savs'. Interesanti, ka kāds par to var justies aizvainots ;-) Līdzjūtība reliģioziem fanātiem.

Gravatar Normunds

2013. gada 15. maijā, plkst. 11:50

balticmaps.eu taču ir pilnīgi bez maksas.

Gravatar Krotow

2013. gada 15. maijā, plkst. 11:52

Runa bija par aplikāciju smartfonam/padam, nevis par balticmaps.eu weblapu.

Gravatar Martins

2013. gada 14. maijā, plkst. 23:42

jau ap 16.00 braucot jūrmalas vizienā uz salinieka pastāvēju diezgan, atpakaļ ap 18.00 varēja redzēt ka salinieksir pilns līdz pat centram, diezgan vājprāts

Gravatar progrip

2013. gada 15. maijā, plkst. 08:02

citēju: ↑ 14. maijs, kas ir tipiska trešdiena, ja neskaita Rīgas Ūdens rakšanas darbus Vienības/Ulmaņa!

Diemžēl 14.Maijs ir tipiska 2diena:D

Gravatar kk

2013. gada 15. maijā, plkst. 08:59

Latvijā sastrēgumu nav. Kad šitās valsteles iedzīvotāji gaužas par sastrēgumiem, man gribas smieties par tiem, kas mucā aug un šausminās par savām lokālajām katastrofām... :D

Gravatar jurčiks

2013. gada 15. maijā, plkst. 09:05

Ko lai saka, jāsāk vairāk braukt ar velo un sabiedrisko transportu - nebūsim slinki un iespēju robežās izmantosim piespiedu iespēju ietaupīt.

Gravatar Storms

2013. gada 16. maijā, plkst. 03:09

kk - protams varam priecāties par saviem 30-60 minūšu sastrēgumiem un neko nedarīt. Tad pēc gadiem 3-5 būsim tādā pat dibenā kā Maskava, kur reizēm ceļš uz darbu aizņem 8 stundas... :) Ja šodien nekāpsim uz varžacīm satiksmes organizētājiem, viņiem nebūs īsti nepieciešamības attīstīties un mācīties. Līdz ar to lielāku sastrēgumu gadījumā šiem zināšanas un pieredze var izrādīties par īsu.