laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Sastrēgumi šodien, ilustrācija

Errata. Biju paķēris svētdienu, nevis pirmdienu. Tagad divas otrdienas – sāpīgā un ierastā. Pardon.

Es, protams, nezinu, kā šodien izskatījās Rīgas Ūdens remontētajā Ulmaņa gatves un Vienības gatves krustojumā, taču man ir aptuvena skaidrība, kā izskatījās visā pārējā Rīgā. Ja ticēt dažiem, tad šķērsot Salu tiltu esot prasījis pusotru stundu. Kad es braucu, sastrēgums sākās pie uzbrauktuves no Krasta ielas. Izbraucu visu to padarīšanu līdz Mūkusalas aplim laikā, kas bija ne vairāk kā par 10 min ilgāks par ierasto.

Zemāk divas bildes ar skatu uz Rīgu sastrēgumu laikā (16:30 līdz 19:30). Viena – pirmdiena. Otra – šodiena. Katrs pleķītis ir kāds vāzes ziņojums (sastrēguma bimbulītis, avārijiņa, utt). Un, kas vēl notiks, kad (solīja šomēnes) sāks remontēt Salu tiltu un Ulmaņa gatves pārvadu… Un Salu tiltu nākamgad…


Vāzes ziņojumi 2013. gada 7. maijā, kas ir tipiska otrdiena.
14. maijs, kas arī ir tipiska otrdiena, ja neskaita Rīgas Ūdens rakšanas darbus Vienības/Ulmaņa

Paldies Jānim par iedvesmu šīm divām bildēm :)

N.R.

Kas solīja tur šomēnes remontēt? Pirms Salu tilta uzlikts jauns plakāts, kur teikts “Cien. iedzīvotāji, Salu tilta remonts tiks uzsākts 2014. gadā, paldies par pacietību” vai kas tamlīdzīgs.

laacz

Solīja remontēt Ulmaņa gatves pārvadu, pareizi. Biju kaut kur lasījis, ka paķers arī pārvadu pār Bieķiensalas grāvi (vai kā to figņu tur sauc), bet, iespējams, tas bija kārtējais portālisms.

Storms

Salu tiltu solīja aizklapēt uz remonta laiku. Tādēļ remonts gaida, kad pabeigs Dienvidu tilta pievadceļus Pārdaugavas pusē. Manuprāt jebkurā gadījumā būs tas, ko krievu valodā apzīmē ar “Ž” vai pat ar “Pi”.
Iespējams nedaudz mīkstāka būtu situācija, ja Salu tiltu remontētu slēdzot tikai pusi. Tikai cik gan tas ir reāli?

tuz

Da tas arī ir pi.. Un ž. pilnīgā iestājos, kad sapratu, kad neuzpildīju mašīnai freonu.. Normali no Dzirnavu ielas līdz mājām (Jūrmala), braucu apm 20-30 min. Šodien nostāvēju stundu korķī karstā, kārstā māšīnā …
Atbalstīsim infru, izmantosim vilcienus, tramvajus un/vai riteņus. :) :D

Martinss

Kas notiks, kas notiks, korķi notiks, tas taču ir paredzami. Labāk, lai ir bedres un dauzam ratus, un nestāvam korķos, vai arī paciešamies pusgadu ar stāvēšanu korķos un laicīgaku izkustēšanos no mājas/darba? :)

Sarky

Protams, taisnība.

Maksas.. bet Tu taču lieto arī kādas citas maksas aplikācijas, vai ne? , ja ir vērts, t.i. labāka par bezmaksas. Labi. Šeit acīmredzot Tev labāka ir Vāze. Katram savs.

Īstenībā, tur nav maršrutiem vispār – ne konkrētiem ne nekonkrētiem, tur pa posmiem sadalīts, atkarībā, kā veidojas sastrēgumi.

Pērn pāris mēnešus bija LMT akcija, varēja lietot pilno versiju bez maksas. Ir gan aifonam, gan androīdam.

Personīgi man bieži pietiek paskatoties datorā īsi pirms braukšanas, līdz ar to nevajag nekādu ne maksas ne bezmaksas versiju, jo www ir viss pa brīvu. Vairāk skraidošiem, kā arī no Jelgavas uz Rīgu braucošiem tas protams neder – pa to laiku situācija sen mainījusies.
Kā jau teicu – katram savs.

Par navigācijas (ne)nepieciešamību Rīgā vispār neizteikšos ;-) Tās nepieciešamība man ir mīkla, jo brīvi orientējos tāpat. Bet katram savs.

Krotow

Sarky, iztiksim bez publiskas maksas navigācijas produktu lobēšanas ;) Nebrīnīšos uzzinot, ka tavos amata pienākumos ietilpst arī atbalstīt Jāņasētas karšu aplikāciju. Kāda starpība kādu navigācijas un ceļa situācijas informācijas aplikāciju savos telefonos utt. kurš lieto? Kam vajadzēs Jāņasētas kartes, tas arī samaksās un nopirks.

Varu iedomāties kāds dibengals sāksies nākamvasar, kad remontam aiztaisīs Salu tiltu. Mani tas tieši neskar, jo darbs un mājas atrodas vienā un tai pašā Daugavas pusē, taču neapskaužu tos, kuriem biežāk jābrauc Daugavai pāri dienvidu puses tiltiem.

Sarky

Var pieminēt tikai pilnīgi bezmaksas aplikācijas?
Pats šo noteikumu arī ievēro?
Labi, dari tā, visiem tā nav jādara, kā Tu dari.

P.S. Lietoju to, par ko nav jāmaksā, attiecīgi, arī izteicu veidokli par bezmaksas, un ka man ar to pietiek, toleranti piekrītot citam viedoklim un piemetinot, ka ‘katram savs’. Interesanti, ka kāds par to var justies aizvainots ;-) Līdzjūtība reliģioziem fanātiem.

kk

Latvijā sastrēgumu nav. Kad šitās valsteles iedzīvotāji gaužas par sastrēgumiem, man gribas smieties par tiem, kas mucā aug un šausminās par savām lokālajām katastrofām… :D

Storms

kk – protams varam priecāties par saviem 30-60 minūšu sastrēgumiem un neko nedarīt. Tad pēc gadiem 3-5 būsim tādā pat dibenā kā Maskava, kur reizēm ceļš uz darbu aizņem 8 stundas… :)
Ja šodien nekāpsim uz varžacīm satiksmes organizētājiem, viņiem nebūs īsti nepieciešamības attīstīties un mācīties. Līdz ar to lielāku sastrēgumu gadījumā šiem zināšanas un pieredze var izrādīties par īsu.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.