✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Stabilitātes krāsa

2013. gada 5. jūnijā, 14 komentāri

Kā jau zināms, valdība šovakar nokrāsoja Lietuvas un Mozambikas paralelitātes memorandu. Jūs man, protams, vaicāsiet - kas tas tāds. Es jums paskaidrošu.

Lietuva jau izsenis zibeņo interneta nebūtībā. Mozambika, savukārt, saprot kaklu. To kaklu, kurš mūsdienās ir pārvērties par saprotamības skaņu. Tāpat kā Vilibalds, arī tornis nekad par to nav sūdzējies. Tāpēc arī tika nokrāsots Lietuvas un Mozambikas paralelitātes memorands. Koši saliedētā tēmā.

Kādas tam būs sekas? Takš, pašsaprotamas. Tviteris salieksies septiņās inertās līknēs. Jau rīt, visticamākais. Feisbuks izkratīs visus savus konverģences apstrīdējumus. Bet, lai cik tas nebūtu dīvaini, Instagrams tomēr spēs turpināt klabēt. Galu galā, kuram gan nepatīk patika?

Kļūdainas atrašanas priekšzīme atsedz vēsturisko nākotni. Es jums jau vakar sarkanu pieri uzstāju. Kādam jau par paralēli jāsasedz baklažāns. Stiepjams zvilnis, vai ne? Krokodīlādas virsbūve tomēr nekādi nespēs sagribēt.

Arni, nolasi šo tiešajā ēterā. Pīrāgs.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar arnis

2013. gada 5. jūnijā, plkst. 23:54

apostrofa / translita tulkotājtests?

Gravatar Tom

2013. gada 6. jūnijā, plkst. 07:57

Ļauj minēt! Sēņu uzlējums? :D

Gravatar hu_ha

2013. gada 6. jūnijā, plkst. 09:14

Fū, labi, ka te ir komentētāji pirms manis, kas liek manīt, ka ar tekstu kaut kas nav kārtībā. Citādi jau sāku domāt, ka manas smadzenes nespēj izliekties līdzi smalkajam domu graudam..

Gravatar Līkops

2013. gada 6. jūnijā, plkst. 10:17

Kaspar, cik reizes jāsaka - kad strādā ar krāsas šķīdinātāju, vēdini telpu un lieto respiratoru.

Gravatar jib

2013. gada 6. jūnijā, plkst. 10:26

Lielisks raksts, izlasīju ar aizrautību! Es tikai nesparatu, vai ētera Arnis ir tas Arnis par kuru es domāju.

Gravatar laacz Autors

2013. gada 6. jūnijā, plkst. 10:27

Protams, ka ētera Arnis ir tas pats baklažāns, kuru katru vakaru var sacelt piecdesmit salātu paliktnīšos.

Gravatar kk

2013. gada 6. jūnijā, plkst. 10:53

Man tas atgādināja vienu citu lietu. Iekš nekur.lv ir reģistrēts tāds kambaris.lv, kuram acīm redzot kaut kas ir uzlauzts, jo regulāri no kambaris.lv ienāk raksti poliski. Domāju, ka Laacz varēja palīdzēt viņiem novērst to šaizi, vai arī pagaidām izņemt no nekur.lv to lapu kambaris.lv Viņu saturs ir foršs, bet jāliek galā ar to spamu, kas nāk...

Gravatar Pusautors

2013. gada 7. jūnijā, plkst. 12:22

Sāķumā es arī domāju, ka esmu saulē pārkarsis un nespēju uztvert saturu, jo Kaspara stāstiņi nekad nav vieglā lasāmviela. Bet lapas apakšā jau arī ir teikts (pēdējais teikums), ka: "Dažkārt satura autors, bet dažkārt pārpublicētājs 1996-2013 - Kaspars Foigts. Visas tiesības ir, jūs jau zināt, kur. Autora viedoklis ne vienmēr var sakrist ar autora viedokli."

Gravatar milzulempis

2013. gada 10. jūnijā, plkst. 17:54

Izskatās, ka uzprogrammējis teksta ģeneratoru. Skan labi!

Gravatar Storms

2013. gada 26. jūnijā, plkst. 06:44

Bļin, jāmet pie malas tā vīna glāze miegam... Nespēju iecirst Laacz tekstu, tas ir visai baisi. Kāds var ieteikt kādu labu narkologu?! :>

Gravatar Vibratori

2013. gada 26. augustā, plkst. 12:18

Labs rakts :D Atgādina google translate tiešos tulkojumus.