laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Stabilitātes krāsa

Kā jau zināms, valdība šovakar nokrāsoja Lietuvas un Mozambikas paralelitātes memorandu. Jūs man, protams, vaicāsiet – kas tas tāds. Es jums paskaidrošu.

Lietuva jau izsenis zibeņo interneta nebūtībā. Mozambika, savukārt, saprot kaklu. To kaklu, kurš mūsdienās ir pārvērties par saprotamības skaņu. Tāpat kā Vilibalds, arī tornis nekad par to nav sūdzējies. Tāpēc arī tika nokrāsots Lietuvas un Mozambikas paralelitātes memorands. Koši saliedētā tēmā.

Kādas tam būs sekas? Takš, pašsaprotamas. Tviteris salieksies septiņās inertās līknēs. Jau rīt, visticamākais. Feisbuks izkratīs visus savus konverģences apstrīdējumus. Bet, lai cik tas nebūtu dīvaini, Instagrams tomēr spēs turpināt klabēt. Galu galā, kuram gan nepatīk patika?

Kļūdainas atrašanas priekšzīme atsedz vēsturisko nākotni. Es jums jau vakar sarkanu pieri uzstāju. Kādam jau par paralēli jāsasedz baklažāns. Stiepjams zvilnis, vai ne? Krokodīlādas virsbūve tomēr nekādi nespēs sagribēt.

Arni, nolasi šo tiešajā ēterā. Pīrāgs.

hu_ha

Fū, labi, ka te ir komentētāji pirms manis, kas liek manīt, ka ar tekstu kaut kas nav kārtībā. Citādi jau sāku domāt, ka manas smadzenes nespēj izliekties līdzi smalkajam domu graudam..

kk

Man tas atgādināja vienu citu lietu. Iekš nekur.lv ir reģistrēts tāds kambaris.lv, kuram acīm redzot kaut kas ir uzlauzts, jo regulāri no kambaris.lv ienāk raksti poliski. Domāju, ka Laacz varēja palīdzēt viņiem novērst to šaizi, vai arī pagaidām izņemt no nekur.lv to lapu kambaris.lv Viņu saturs ir foršs, bet jāliek galā ar to spamu, kas nāk…

Pusautors

Sāķumā es arī domāju, ka esmu saulē pārkarsis un nespēju uztvert saturu, jo Kaspara stāstiņi nekad nav vieglā lasāmviela. Bet lapas apakšā jau arī ir teikts (pēdējais teikums), ka:
“Dažkārt satura autors, bet dažkārt pārpublicētājs 1996-2013 – Kaspars Foigts. Visas tiesības ir, jūs jau zināt, kur. Autora viedoklis ne vienmēr var sakrist ar autora viedokli.”

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.