← Uz sākumu

Kā vāzei likt aizvērt muti

2013. gada 7. oktobrī, 7 komentāri

Man pēkšņi baisi uzkrita uz nerva tas, ka, braucot pa pilsētu es nekādi nevarēju klausīties mūziku vai podkāstus no telefona. Iepriekš kaut kā sadzīvoju. Bet tagad, redz, pieriebās.

Nevis tāpēc, ka tie neskanēja, lai gan no sākuma vainoju pašu Bluetooth savienojumu vai telefona veiktspēju. Galu galā, novērtēju sakritību un pie vainas izrādījās vāze. Aplikācija pirms katra manevra un tā laikā telefons pieklusināja skaņu, mēģinot mani pamācīt - kā dzīvot labāk, kurp braukt un no kā bīties. Neskatoties uz uzstādījumiem "skaļums uz 0" un "skanēt uz telefona pīkstuli".

Beidzot, atbraucu mājās un nolēmu pielikt šai nepatīkamajai lietai punktu - pieteikt vāzei problēmu. Bet, protams, kā jau pieredzējis tēls, pirms tam iemetu gūglē vaicājumu.

Āreče. Atveram kreiso izvēlni. Un uzspiežam uz viltīgi acu priekšā (izvēlnes augšējā kreisajā stūrī, ja vēl neredzi) noslēptās skaļruņa podziņas divas reizes. Iestājas bezpārtraukumu mūzikas baudīšanas prieks. Yay!

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar as

2013. gada 8. oktobrī, plkst. 10:48

Nu, man ir tieši otrāda problēma,- vakaros gultā spēlējoties skaņu telefonam nogriežu un nākošajā rītā waze ir klusa, nākas meklēt skaļuma pogu. Katram savs:)

Gravatar KKTK

2013. gada 8. oktobrī, plkst. 23:48

Tev vajag Llama uzinstalēt un sakonfigurēt.

Gravatar sii

2013. gada 10. oktobrī, plkst. 20:40

Es savukārt brīnos, ka vāze runā skaļi, bet uzliekot telefona sarunu uz skaļruni knapi ko var dzirdēt... Un vēl, kaitina, ka vāze runā pa vidu telefona sarunai.

Gravatar Mr. Serge

2013. gada 17. oktobrī, plkst. 00:31

Es īsti neiebraucu, kāpēc tieši divas reizes jāspiež?

Gravatar Mx

2013. gada 20. oktobrī, plkst. 18:12

Vienreiz nospiežot, būs režīms "Alerts only" (Skaļrunis un "!"), divreiz - "Sounds off" (skaļrunis un "x"). Nospiežot trešo reizi, atgriežamies pie "Sounds on"

Gravatar vāzists

2013. gada 18. oktobrī, plkst. 14:08

PALDIES!!!!! Es kā reiz atkal jau traks paliku kā uzlikt vāzei skaņu. Visu laiku bija un tad pēkšņi pazuda. Uzstādījumios skaņa uzgriezta, uzlikts lai runā, bet skuju - klusums. tagada sapratu, ka bakstoties biju netīšām uz tās augšējās kreisās pogas uzspiedis!

Tagad viss ok, PALDIES!!!!