laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

HTC Desire 500

Šis raksts ir kategorijā Man iedeva. Te es rakstu par to, ko man iedod patestēt. Ne visu uzrakstu, bet par Maserati vāģi, Vertu telefonu, vai Sharp 50 collu OLED TV drošs, ka neklusēšu :)

Šoreiz dažādības pēc pamēģināsim īso apskata formu. Ideju pasvieda Endijs, jo viņam, redzieties, dikti patika melnraksts, kuru netīšām nopublicēju :) Lai top sarakstiņš. Un, vispār, cik var māžoties ar mazo, normālo un lielo segmentu flagmaņiem. Ir, takš, uz pasaules arī pieejamāki un lētāki telefoni. Par tiem gan parasti nav diez ko daudz stāstāmā.

Lai arī Desire 500 ir mazliet lielāks par vecovecoveco iPhone 4, lietot to ir daudz patīkamāk.

Atvainojiet par attēlu kvalitāti. Noslinkoju ar white balance. Feinākas bildes variet apskatīt @janitors flikerī.


Skaņu regulējam ar plastmasas plus/mīnus... logs.

Ja man kāds prasīs pirmo vai ne pārāk dārgu androīdu, noteikti ieteikšu paskatīties uz Desire 500 pusi. Šogad mūsu rīcībā tika nodoti divi mini premium telefoni HTC One Mini un Samsung Galaxy S IV mini izskatā. Tie maksā mazliet vairāk nekā parasts lietotājs gribētu tērēt. 200 latu (€ 284.72[1]) ir psiholoģiskā robeža.

Nevarētu teikt, ka telefons sava segmenta konkurentus saliek vienos vārtos, taču nav arī nekāds pastarītis. LG L7 II ir lētāks, bet mazliet vārgāks. Varētu būt problēmas ar lietošanas labpatiku. Tāds īstākais konkurents varētu būt Sony Xperia L, kurš veiktspējas ziņā ir labāks, bet maksā arī knipucīti vairāk.

Izjauktā veidā korpuss pilnībā noņemās.

Paldies Kitijai no Hauska & Partner par iespēju paknibināt.

P.S. Pārlasīju tekstu un sapratu, ka manos teikumos ir parazītvārdu paradīze. Nāksies ko darīt lietas labā.

[1] Godīgs eiro ieviesējs :D

Aivars

Ar prieku lasīšu pat gludekļu un flīžu līmes apskatus šādā formātā.
Raiti un “pa tēmu”.

Micro SD 64GB tomēr kko maksā. 2-10GB likt klāt galīgi nav jēgas. Un uz lētā gala gan jau jātaupa cik spēj, lai kādu kapeiku tomēr nopelnītu.

Storms

Kautkā ar Sony Xperia sanāca visai nelāga iepazīšanās – ne sitama negribēja slēgties klāt WPA2 PSK aizsargātam wifi tīklam. Sagūglēju ka daudziem šitā kaite, pie kam randomā – viens iet, otrs neiet, vienā tīklā iet bet citā neiet. Sony atgaiņājas ka tā wifi accesspointa probz. IMHO ražotājs ierāvis auzās un tā vietā lai sasprindzinātu pelēko vielu ieslēdzis “pāradresāciju”. Protams, ja gļuku uztveram kā fīču – tad par to ir vērts piemaksāt… ;)

GMH

Kādēļ LMT lietotājam vajadzētu divas SIM?
Un kā būtu ar šo variantu:

SIM1 – Brīvība
SIM2 – Internets datorā 7

IMHO, kopā sanāk planšetdatortālrunis.
Ar visām no tā izrietošajām sekām. Ekonomijas ziņā.

:)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.