✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

HTC One (M8 - 2014. gada modelis)

2014. gada 30. aprīlī, 12 komentāri

HTC, neskatoties uz finansiālajām un personāla problēmām, ir radījuši produktu līniju, kurai ir vērā ņemama lojālo sekotāju grupa. Jau Desire un it sevišķi One sērijas pirmssākumos, kad tie vēl bija parasti plastmasas telefoni, skaidrs bija viens - ko nu ko, bet tos viņi taisīt prot. Diemžēl, šķiet, te arī prasmes izbeidzas, jo dizains + inženieru darbs ir teju vai vienīgais, kas konsekventi spēj patīkami pārsteigt un iedvesmot tekstus no sērijas "labākais Android telefons jelkad".

Lai gan telefons ir lielāks (5" ekrāns iepriekšējo 4.7" vietā), tas pēc sajūtām ir kļuvis pat mazāks. Tas, šķiet, pateicoties vēl izliktākai aizmugures formai, ir panākts efekts "mazāks". Tas patīkami, jo tehniski telefons ir lielāks visās dimensijās un par milzīgiem 17 gramiem smagāks.

Tici vai ne, bet šis telefons ir aprīkots ar atmiņas kartes slotu. Tas nozīmē, ka teorētiski tu vari tā esošos 16 vai 32 gigabaitus papildināt ar 128 GB microSD kartiņu. Tas gan laupa mums lielo - telefona versiju ar 64 GB iebūvētās atmiņas.

Ja runājam par uzlabojumiem, tad to, patiesībā, nemaz tik daudz nav.

Jau minētais ekrāna izmēra kāpums - collas vairāk, izšķirtspēja tā pati. Protams, ka ierastais kāpums procesoru (gan CPU, gan GPU) jaudā. Arī akumulators un pašas iekārtas energoefektivitāte ir piedzīt tiktāl, ka runā, ka šis tālrunis, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, brīvi turot teju vai divtik.

Tālākie kameras uzlabojumi varētu būt lielākais trumpis. Divi objektīvi aizmugurē, duālā zibspuldze - runā, ka tas ir tieši tik lieliski, lai čurātu karstu. Es gan nezinu, jo esmu kritis uz acīm šajā jomā. Sensors tas pats, izšķirtspēja arī. Grandiozs lēciens uz priekšu nav.

No servisa viedokļa uzlabojumi ir. Pretēji faktam, ka mājas apstākļos šo tālruni salabot būšot nereāli, atšķirībā no iepriekšējā modeļ, kurš labošanai bija jāsūta uz citu valsti, šo modeli varēs saremontēt tepat uz vietas.

Protams, ka segments ir premium, par ko liecina arī cena. Līmenis ir tas pats, kāds ir Samsung S5. Tāpēc tiem, kas cierē uz S5 droši varu ieteikt padomāt par zīmola maiņu. HTC One ir fantastisks telefons bez Samsung ierastajiem interfeisa "uzlabojumiem" un "aplikāciju miljona".

Vēl viena nianse, kas, manuprāt, pietrūkst citiem ražotājiem, ir superīgs aksesuāru klāsts. Sākot ar lielisko viņu pašu ražotu auto turētāju HTC Car Kit un beidzot ar stilīgo HTC Dot View diožu aplaimoto vāciņu.

Jā, jaunajā versijā nav nekā revolucionāra. Bet, ja godīgi, no grūtībās nonākušā HTC es tā īsti arī negaidīju neko revolucionāru. Esmu priecīgs, ka viņiem ir izdevies ne tikai noturēt esošo līniju, bet panākt likumsakarīgu One evolūciju. Turpretī citi regulāri lieto saukļus "nākamā milzu lieta", "inovācijas, kuras nekur citur nav". Esmu šo skaļo vārdu nogurdināts. Tiklīdz tos izdzirdu, sāk rasties iespaids, ka viņi nesaprot elementāru psiholoģiju - sakāpinātas gaidas sagādā padara daudz skābāku faktisko pieredzi ar salīdzinoši lielāku vilšanos.

Zinu, ka neesam īstais tirgus, kurā HTC plāno baisās investīcijas haipa radīšanai (pretēji Samsung), bet aizvien neatstāj sajūta, ka, kamēr citi klaji attīsta nevienam tā īsti arī nevajadzīgas lietas, ieviešot savās ierīcēs un akcentējot absolūti bezjēdzīgas lietas, HTC konsekventi un cītīgi strādā pie kvalitātes un uzticamības.

Par kadru mainību ir atsevišķs stāsts. Ja lielā uzņēmumā ir kāds viens cilvēks, kuram lielā ir jāpateicas par produkta gala formu, tad tā aiziešanas gadījumā ir ļoti grūti atrast kādu vietā. Jo, lai produkts būtu tieši tik pat lielisks arī turpmāk, nepieciešams tieši tāds pats kadrs vietā, kas pat milzīgajā pasaulē nav īsti viegli izdarāms. Un pat mazas nobīdes no priekšgājēja panākumu formulas vairs nedod to kopējo efektu. Jau pagājušajā reizē paudu cerību, ka HTC izdosies tikt pāri visām problēmām. Tagad to vēlu vēl jo vairāk, jo ierīce, kura ir manās rokās, ir Kaut Kas.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar k

2014. gada 30. aprīlī, plkst. 23:53

Tehniski nostrādāts vislabākais ir aiTelefons, bet HTC manā skatījumā ir stabils otrās vietas ieguvējs, jeb pirmās vietas ieguvējs Robottelefonu saimē.

Bet ko es pavisam noteikti un ļoti vēlos izcelt ir HTC Sense, kas patiesībā atšķirībā no visiem pārējiem telefonu ražotāju interfeisiem ir zelta vērtē. Jo pliks Androīds ir ne ļoti veiksmīgi lietojams, nu piedodiet. Tas attiecās uz vidžetiem, šortkatiem, etc. Viss ir saprotams, ļoti loģisks un tā pati saīsņu pievienošana ir loģiskāka kā tam pašam Samsungam. Bet visu laikam jau nosaka pieraduma spēks.

Kamera cik noprotu ir tik pat "laba" kā visiem HTC tālruņiem, precīzāk diezgan pašvaka, bet kā teorētisks bonuss ir tas ka viņi ir uztaisījuši to kameru "atvērtu" lai ļaudis paši var sasniegt ko vēlas no šī dzelža. (kautkur pa ausu galam izlasīju, iespējams pārpratu).

Blinkfeed's ... Nespēju uz M7, nu nekādi, pilnīgs bardaks, nespēju iebraukt, pēc pirmā apdeita izslēdzu.

Jebkurā gadījumā izskatās ka HTC zin virzienu un zin kur viņi dodās, ceļš izskatās ir iezīmēts kartē, ātrums ar kādu kustās šī attīstība ... gribētos mazliet labāku.

Skaidrs viens. Izņemot aiTelefonu, neviens cits ražotājs izņemot HTC mani nespēj piesaistīt un neredzu arī variantus.

P.S. Un HTC Dot View ir vienkārši ekselents veidojums. Ieraudzīju un nobirdināju prieka asaru.

P.P.S. Un sasodīts HTC bija jau pionieris šajos jautājumos ļoti sen pirm šī viedtelefonu sērga sākās. Žēl ka šie lauri ir apvītuši un Samsungs ar abnormālu reklāmu ļaudīm skalo smadzenes.

Gravatar Oto

2014. gada 22. maijā, plkst. 22:44

Pareizi Iphone ir jāsauc par sFons, jeb Sifons.

Gravatar es

2014. gada 2. maijā, plkst. 01:44

Es lietoju Huawei Ascend P6 - lielisks skaists plāns telefons no alumīnija un stikla. HTC ir otrajā vietā manai gaumei. Plastmasas samsungi -pēdējā vietā, bet nu Samusung reklāmas miljoni dara savu uzvaras gajienu.

Gravatar Vitālijs

2014. gada 3. maijā, plkst. 21:48

HTC bija, bet lētais gals Tattoo. Bet bija ok. Tomēr par vāju straujajam Android attīstības tempam. Tagad ir Google Nexus5 aka LG G2. Tas ir teicams tālrunis. Mierīgi var izkonkurēt Samsung Galaxy S4 un iPhone 5S. Patīk neizķēmotais Android un zibenīgā darbība. Un cena, cena izsaka visu. Un kamera man nav prioritāte.

Gravatar GarmTech

2014. gada 5. maijā, plkst. 12:29

Esmu testējis tikai HTC one X, labs telefons, taču bieži nav zonas un līdz ar to nav interneta, kas viedtālrunim ir viena no galvenajām finkcijām! Vai šim arī kas tāds ir novērots!?

Gravatar PokMan

2014. gada 5. maijā, plkst. 15:47

Pagaidām vēl neesmu atradis nevienu viedtālruni, kas būtu pietiekami triecien- un mitrumizturīgs, lai būtu vērts pirkt. Paņems bērns, iemetīs tējā vai nometīs no galda un būs jāstaiga ar saplaisājušu ekrānu. Vecajiem modeļiem vismaz ar krišanu nebija problēmas.

Gravatar asx

2014. gada 6. maijā, plkst. 21:34

Paskaties uz Caterpillar mobilo

Gravatar es

2014. gada 19. maijā, plkst. 00:42

Pašam ir m7 un nesen tiku pie m8, ja godīgi tad diena pret nakti... Ir izlabotas visas m7 problēmas (gps fix, zems signāls kur citiem ir ok un t.t.) . Runājot par blink feed kas vienam komentētājam nepatīk- ērts twiterim un fbookam

Gravatar Nezināms.

2014. gada 19. maijā, plkst. 16:24

Es izmantoju Samsung Galaxy S2, un man viņš šķiet labs telefons, jo es nekad neesmu HTC lietojis.

Gravatar Kristaps

2014. gada 10. jūnijā, plkst. 23:28

Laacz, tas nav diožu vāciņš, tur cauri spīd ekrāns.

Gravatar Eco

2014. gada 15. augustā, plkst. 16:27

Tas ir monstrs, ja godīgi, nezinu vai ir jaudīgāks telefons uz doto mirkli!?

Gravatar Afslv

2014. gada 16. oktobrī, plkst. 12:56

Lietoju jau 2 gadus HTC one S un laiks mainīt, baterija vairs netur, bet skatos tikai uz HTC. Jau minētais HTC senese, padara Androidu baudāmāku, jo tas kas ir Samungos vai LG šķiet tādi kokaini.