← Uz sākumu

Drošības sajūta

2015. gada 8. jūnijā, 9 komentāri

Esmu mierā ar ierīcēm, tehnoloģijām un risinājumiem, ja vien man ir kaut aptuvena nojausma par to, kā tas viss darbojas. Brīdī, kad es vairs nespēšu saprast, pat ne virspusēji, kā kaut kas dara to, ko tas dara, kā to izslēgt vai ieslēgt, man paliks bail. Tās noteikti nebūs bailes no risinājuma, bet gan no tā, ka es esmu palicis vakardienā.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Gundars

2015. gada 9. jūnijā, plkst. 08:37

Jā, precīzi arī manas sajūtas.

Gravatar Piu

2015. gada 11. jūnijā, plkst. 09:41

Pat ja zināsi kā izslēgt - diez vai varēsi tai vietai piekļūt

Gravatar soho

2015. gada 11. jūnijā, plkst. 17:08

Tehnoloģijas mainās un nav vajadzība visām sekot, būtiskākās tāpat ienāks sadzīvē. Vecs paliksi jebkurā gadījumā.

Gravatar Mr.Key

2015. gada 15. jūnijā, plkst. 01:31

Ir redzēti 20 gadīgi kadri, kas iesīkstējušies, nepielaidīgi. Un pensionāri, kuri ir jaunāki par uzpampušiem 30-gadniekiem gan morāli, gan fiziski.

Gravatar rv

2015. gada 15. jūnijā, plkst. 16:33

es gan nebaidos publiski atzīties, ka esmu palicis vakardienā - mani vairs neinteresē kā darbojas jaunākie windowsi, osx-i, androīdi un ios-i. netaisos telefonu vai citu iekārtu sapārot ar bankas kontu tikai tāpēc "ka tā ir bankai ērti". vai arī visas lietotnes sajūgt caur "to rule them all" feisbuku vai guguli. vai arī tvīterēt katru savu organisma kustību. ir daudz citu interesantāku lietu dzīvē ko darīt.

Gravatar rsens

2015. gada 25. jūnijā, plkst. 11:43

Kā IT specialists varu teikt, ka ne visi jaunumi, kas ienāk, ir labi. Pareizi ir tos 'šķirot'. Vēl par tehnoloģijām runājot, ir tādas kas izmanto cilvēka vājības vai atkarības lai attīstītos - tādas vispār vajadzētu uzreiz norakt vēstures mēslainē.

Gravatar Storms

2015. gada 29. jūnijā, plkst. 23:24

Dažu tehnoloģisko brīnumu autoriem gribētos aizliegt pīpēt zāli. Bet tas nav nekādā saistībā ar vakardienu vai rītdienu. Vienkārši ir vunderkindi kuri šodien cenšas šodien ražot ierīces ar nākamās desmitgades tehnoloģijām (lasīt - gadus 10 vēl gļukos kamēr atslīpēs) un izprotamus ar nākamā gadsimta domāšanu (lasīt - planētas iedzīvotāji ir par stulbu šim aparātam/softam). Bet no otras puses? Cik daudz ikdienas lietotāju šodien mācētu izdzēst BASIC.EXE? :D

Gravatar Reklāmīts

2015. gada 5. augustā, plkst. 14:37

Šodien neviens vairs nevar saprast visu. Svarīga ir tikai spēja saprast vairāk par citiem.