laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Drošības sajūta

Esmu mierā ar ierīcēm, tehnoloģijām un risinājumiem, ja vien man ir kaut aptuvena nojausma par to, kā tas viss darbojas. Brīdī, kad es vairs nespēšu saprast, pat ne virspusēji, kā kaut kas dara to, ko tas dara, kā to izslēgt vai ieslēgt, man paliks bail. Tās noteikti nebūs bailes no risinājuma, bet gan no tā, ka es esmu palicis vakardienā.

rv

es gan nebaidos publiski atzīties, ka esmu palicis vakardienā – mani vairs neinteresē kā darbojas jaunākie windowsi, osx-i, androīdi un ios-i. netaisos telefonu vai citu iekārtu sapārot ar bankas kontu tikai tāpēc “ka tā ir bankai ērti”. vai arī visas lietotnes sajūgt caur “to rule them all” feisbuku vai guguli. vai arī tvīterēt katru savu organisma kustību. ir daudz citu interesantāku lietu dzīvē ko darīt.

rsens

Kā IT specialists varu teikt, ka ne visi jaunumi, kas ienāk, ir labi. Pareizi ir tos ‘šķirot’. Vēl par tehnoloģijām runājot, ir tādas kas izmanto cilvēka vājības vai atkarības lai attīstītos – tādas vispār vajadzētu uzreiz norakt vēstures mēslainē.

Storms

Dažu tehnoloģisko brīnumu autoriem gribētos aizliegt pīpēt zāli. Bet tas nav nekādā saistībā ar vakardienu vai rītdienu. Vienkārši ir vunderkindi kuri šodien cenšas šodien ražot ierīces ar nākamās desmitgades tehnoloģijām (lasīt – gadus 10 vēl gļukos kamēr atslīpēs) un izprotamus ar nākamā gadsimta domāšanu (lasīt – planētas iedzīvotāji ir par stulbu šim aparātam/softam).
Bet no otras puses? Cik daudz ikdienas lietotāju šodien mācētu izdzēst BASIC.EXE? :D

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.