laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Podkāsti, 2015 edition

Kopš iepriekšējā ieraksta par podkāstiem ir pagājis vairāk nekā gads (nē, bija vēl viens par Latvijas Radio podkāstiem).

Laiks kārtējai atskaitei, uz kuru pamudināja ziņa, ka Serial ir sākusies otrā sezona. Pašam tas pie sirds neiet, bet ka’ zi’ – mīlētāji un cienītāji noteikti sapriecāsies.

Sakarā ar to, ka es aizvien turpinu braukt, kā arī esmu pasācis vismaz reizi nedēļā arī skriet, podkāstu klausīšanās ir tīri tā neko uzņēmusi apgriezienus. Un ne velti, jo visas tās padarīšanas apmēri turpina augt. Burbulis vai nē – to rādīs nākotne.

Kas šī pusotra gada laikā ir pametis manu klausīkli? Šķīrāmies ar Snap Judgment, jo reāli nogurdināja teicējs. Tā, ka jau izdzirdot vien viņa samāksloto runu gribējās slēgt ārā. The Sceptics Guide to The Universe, savukārt, pazuda, jo vienkārši neko svaigu vairs nespēja pasniegt. Zākāt un sūkstīties par pseidozinātni es protu tāpat :)

Lēnām rindā uz pazušanu stājas arīdzan 99% Invisible, jo interesantu sižetu paliek aizvien mazāk, lūgumi pēc kāposta aizvien biežāki. Devu kārtējo iespēju Freaconomics Radio, pagaidām ciešu, bet starp labām epizodēm ir pārlieku daudz krepa.

Un tagad, fanfārām skanot, jaunpienācēji.

Pa starpai noteikti vēl bija podkāsti, kurus paklausījos un atrakstījos. Tos, diemžēl, nekur nepierakstīju un arī vairs negribu atcerēties.

Amizanti, bet izskatās, ka manā podkāstu ikdienā ir pārmaiņas ne pa jokam. Nereti es kādu no uzskaitītajiem nenoklausos, jo apnīk. Vai arī saprotu, ka nav gana daudz laika. Tāpēc cīņa par mana auto skandām un skrienamajām austiņām ir diezgan saspringta. Varbūt tev ir kāda laba rekomendācija?

Ak, starp citu. Kaut kā nav sanācis kaut ko pēc The Martian noklausīties, jo grūti pieņemt, ka klausāmo podkāstu rinda strauji sāks augt. Bet turpinu stingri apņemties kaut kad apņemties noklausīties vēl kādu.

Edgars

Forši, paldies par sarakstu! Es pie skeptiķiem vēl turos, kaut kā patīkami ik nedēļu viņus atkal klausīties. Varbūt pārāk neilgi klausos, vēl nav apnicis. :) Monkey cage gan nepavilka, kaut kā šķita, ka skaņas kvalitāte (dēļ dzīvajiem šoviem) atpaliek.

Kaspars

Pie The YouTube Universe trūkst BroKen podcast, kas varbūt daudziem ir galīgi nesaistošs, bet ar, manuprāt, pietiekami ievērojamu klausītāju daudzumu. Vismaz atzīmēšanas vērts būtu, bet tas nu tā.

Kopumā bija interesanti palasīt, it īpaši ņemot vērā to, ka podkāstus es tik pat kā neesmu klausījies, bet kaut kur gribētos sākt.

joriks

This Week in Tech jau pirms vairākiem gadiem sāka degradēties un kļūt garlaicīgs, bet kopš Leo padzina Dvoraku, ta vispār nav jēgas pat klausīties. Dvoraks vismaz padarīja podkāstu interesantāku un nebaidījās runāt pretī Leo. Visi pārējie tik mīza biksēs un piekrita visam, ko Leo teica.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.