✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Vrumm vrumm trīsdesmitajos

2016. gada 18. janvārī, 2 komentāri

Laiku pa laikam man uznāk nepārvarama vēlme atvērt periodika.lv un palasīties par tām tālajām dienām. Jāpiebilst, ka periodika lielās ripās ir lasāma tikai līdz 1934. gadam, jo tam sekojošais Ulmaņa apvērsums presē no sākuma ieviesa iepriekšēju cenzūru, bet pēc tam jau pa atlikušo laikrakstu un žurnālu lapām pretīm vērās autoritatīva režīma vadoņa kults un "viss-ir-labi". Nu, nekas. Jāpiebilst, ka arī pārlūkošanas mechanisms nav pats ērtākais, bet neba nu vieglus ceļus mēs gribam iet!

Pašreiz no daudzajiem zelta vērtē esošajiem atradumiem piedāvāju iespēju iepazīties ar trīsdesmito gadu auto-moto periodiku. Pirmais ir mēnešraksts automobiļu, motociklu, motorlaivu un lidmašīnu technikai, transportam un sportam "Motors", kas skaitījās Latvijas Republikas Auto kluba oficiāls organs. Otrais, savukārt, ir "Motors un Sports", no kura gan pieejami ir tikai trīs numuri.

Ja jums šķiet, ka motocikletu žurnālistiem bija viegla dzīve, paprovējiet nobraukt 27k km pa tā laika ceļiem ar tā laika dampi :)
Ja jums šķiet, ka motocikletu žurnālistiem bija viegla dzīve, paprovējiet nobraukt 27k km pa tā laika ceļiem ar tā laika dampi :)

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar aspic

2016. gada 28. janvārī, plkst. 09:21

tā laika dampim bija ļoti ērts padirsenis, ir pamēģināts gan bildē redzamajam līdzīgs cundaps, gan tāds mopēds kā wanderer(lūdzu nejaukt personām), gan 37. gada harlejs. Nē, vairāk par 200 km vienā piesēdienā nekad nau nobraukts un tie arī ar mūsdienīgākiem rīkiem. Ar tiem retro patiešām tikai izbraukts pamēģināšanai

Gravatar Senteevs

2016. gada 9. februārī, plkst. 01:13

Patīk periodiku palasīties, viņiem pat search funkcija strādā skanētajās avīzēs. Bibliotekāri pacentušies.